ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamil9040 ale to prawo obecnie obowiazuje tzn jezeli jestes malzonkiem to dziecko z automatu jest twoje. Masz chyba rok na pozew o zaprzeczenie ojcostwa. Co ciekawe jezeli dziecko urodzilo sie w ciagu 300 dni od orzeczenia separacji (rozwodu chyba też) to dziecko z automatu jest twoje. Co ciekawe ciaża trwa chyb 280 dni. Moglem sie w czyms pomylic, ale z grubsza tak to wygląda
0
@Vaven ostatnio widzę taki trend, że sporne sytuacje, ktorychvsedzia nie zauważył a var nie zareagował nie są pokazywane tzn prawie nie ma powtórek w tv takich sytuacji. Już nie pierszy raz cos takiego sie zdarzyło.
1
@tbas dziwne jest dla mnie to, że ciągle nie ma kim grać. Wypada Pedri i kreatywności nie ma, wypada Gavi i brak waleczności. Ataku nie ma bo ciagle wszyscy bez formy.
Zostaje tylko dopchać sezon po 1:0 i wzmocnić skład
0
@tbas ciekawi mnie w czym był genialny. Ciagle niecelne podania, pierwsza bramka moim zdaniem częściowo na jego konto. Nie wiem co robił tam z piłką, że trafiła do Sancho.
1
Brakuje takiego Freda a mamy jakiś czołg, ktory nie potrafi pilki celnie podac, nie ma przyspieszenia i nawet nie widac zadnej walki z jego strony
0
@Peniu Roberto całkiem nieźle gra
0
Ale ci kmentatorzy beznadziejni. Fauluje Lewego a ci: po co przerywa gre. Gosc wpadavkolanem w Araujo a ci sie dziwia co sie stalo, moze kontuzja miesniowa i czemu nie ma faulu dla MU
0
@GuerillaAthletic biedna musiała sie ubrać, aby wyjść. I co to jest sidehoe?
1
@AduŚ07 ci najbardziej "wykształceni" teraz nadal najzacieklej bronią tej szopki bo nie chca przyznac jak bardzo dali sie zrobic w konia.
0
@BorzyKrzys przyczytalem i nie wiem co znaczy sidehoe.
3
@HarveySpecter jasne, juz widze jak wychodzą szczególnie, ze czesc baranów mysli, ze to wszystko wina zwykłych ludzi bo jedzą mieso i nie jezdzą elektrykami.
Juz wprowadzili obostrzenia, zakaz wchodzenia do lasu, wychodzenia z domu czy noszenia kagańca i pamietasz jak dużo ludzi protestowało?
0
Widzieliście jak Real rusza do kontry? I ten Valverde na sprincie. Gdyby w Barcie pomocnicy tak kontratakowali.
0
Bezcenne podniety. W ostatnich 10 minutach rewanzu Real nastrzela tyle bramek, ze przejdzie dalej
1
@don'T.R.I.P.e nie, to nie moje. Juz takie dostałem
1
Tak to jest z prawdomównoscią polityków. Ilu jest tu obrońców Czaskowskiego mówiących, ze żadnych ograniczeń nie chce wprowadzać?
https://streamable.com/54n2po
2
@BorzyKrzys a co mam Ci odpowiedzieć? Nie kazdy lubi byc zamkniety i nie kazdy chce, aby mu mówiono, ze tu nie mozesz isc, tu nie mozesz pojechać itd.
2
@BorzyKrzys też nie wiem, ale Żydzi pod koniec odrobinę narzekali.
1
15-minutowe miasta już kiedyś były, ale widac skąd czerpią inspiracje.
https://zapodaj.net/0a6cfbbab8c58.jpg.html
0
@domin682 tutejszym pseudoekologom chyba właśnie styki przepaliło.
22
@marcin62 najsmieszniejsi sa ci wierzacy, ze jak bede jadł robaki zamiast mięsa to uratuje planetę.
6
Dobrze, ze pomocnik Torre zebrał dziś doświadczenie na boisku.
0
@Kaamilos87 bardziej chodzi o to, aby sie chłopak od razu nie spalił. Powinien go juz wczesniej na koncowki wpuszczac, aby nabieral doświadczenia a teraz zagrałby np 30 minut.
0
@Medium oby tylko nie okazała się facetem ;)
0
@Kaamilos87 po co od poczatku go rzucać? Lepiej niech spokojnie wejdzie w drugiej połowie. Oby tylko go wpuscił
0
@Coutinho007 powinien raczej dać Frenkiemu odpocząć bo za chwilę bedzie leżał obok Pedriego
1
@Gall to ten ekspert od klimatu i energetyki, z wykształcenia antropolog XD
0
@michal26 https://www.e-bip.org.pl/piwzamosc/16382
7
@Deviler widac nie pisze dla poklasku.
0
@michal26 jakie wycofanie pomysłu? Przeciez to było przegłosowane chyba w marcu 2022
0
@kynio302 od razu przypomnialy sie stare czasy, gdzie pomocnik podawał tylko do obrońców lub do Messiego