0

@kamil9040 ale to prawo obecnie obowiazuje tzn jezeli jestes malzonkiem to dziecko z automatu jest twoje. Masz chyba rok na pozew o zaprzeczenie ojcostwa. Co ciekawe jezeli dziecko urodzilo sie w ciagu 300 dni od orzeczenia separacji (rozwodu chyba też) to dziecko z automatu jest twoje. Co ciekawe ciaża trwa chyb 280 dni. Moglem sie w czyms pomylic, ale z grubsza tak to wygląda

0

@Vaven ostatnio widzę taki trend, że sporne sytuacje, ktorychvsedzia nie zauważył a var nie zareagował nie są pokazywane tzn prawie nie ma powtórek w tv takich sytuacji. Już nie pierszy raz cos takiego sie zdarzyło.

1

@tbas dziwne jest dla mnie to, że ciągle nie ma kim grać. Wypada Pedri i kreatywności nie ma, wypada Gavi i brak waleczności. Ataku nie ma bo ciagle wszyscy bez formy.
Zostaje tylko dopchać sezon po 1:0 i wzmocnić skład

0

@tbas ciekawi mnie w czym był genialny. Ciagle niecelne podania, pierwsza bramka moim zdaniem częściowo na jego konto. Nie wiem co robił tam z piłką, że trafiła do Sancho.

1

Brakuje takiego Freda a mamy jakiś czołg, ktory nie potrafi pilki celnie podac, nie ma przyspieszenia i nawet nie widac zadnej walki z jego strony

0

@Peniu Roberto całkiem nieźle gra

0

Ale ci kmentatorzy beznadziejni. Fauluje Lewego a ci: po co przerywa gre. Gosc wpadavkolanem w Araujo a ci sie dziwia co sie stalo, moze kontuzja miesniowa i czemu nie ma faulu dla MU

0

@GuerillaAthletic biedna musiała sie ubrać, aby wyjść. I co to jest sidehoe?

1

@AduŚ07 ci najbardziej "wykształceni" teraz nadal najzacieklej bronią tej szopki bo nie chca przyznac jak bardzo dali sie zrobic w konia.

0

@BorzyKrzys przyczytalem i nie wiem co znaczy sidehoe.

3

@HarveySpecter jasne, juz widze jak wychodzą szczególnie, ze czesc baranów mysli, ze to wszystko wina zwykłych ludzi bo jedzą mieso i nie jezdzą elektrykami.
Juz wprowadzili obostrzenia, zakaz wchodzenia do lasu, wychodzenia z domu czy noszenia kagańca i pamietasz jak dużo ludzi protestowało?

0

Widzieliście jak Real rusza do kontry? I ten Valverde na sprincie. Gdyby w Barcie pomocnicy tak kontratakowali.

0

Bezcenne podniety. W ostatnich 10 minutach rewanzu Real nastrzela tyle bramek, ze przejdzie dalej

1

@don'T.R.I.P.e nie, to nie moje. Juz takie dostałem

1

Tak to jest z prawdomównoscią polityków. Ilu jest tu obrońców Czaskowskiego mówiących, ze żadnych ograniczeń nie chce wprowadzać?
https://streamable.com/54n2po

2

@BorzyKrzys a co mam Ci odpowiedzieć? Nie kazdy lubi byc zamkniety i nie kazdy chce, aby mu mówiono, ze tu nie mozesz isc, tu nie mozesz pojechać itd.

2

@BorzyKrzys też nie wiem, ale Żydzi pod koniec odrobinę narzekali.

1

15-minutowe miasta już kiedyś były, ale widac skąd czerpią inspiracje.

https://zapodaj.net/0a6cfbbab8c58.jpg.html

0

@domin682 tutejszym pseudoekologom chyba właśnie styki przepaliło.

22

@marcin62 najsmieszniejsi sa ci wierzacy, ze jak bede jadł robaki zamiast mięsa to uratuje planetę.

6

Dobrze, ze pomocnik Torre zebrał dziś doświadczenie na boisku.

0

@Kaamilos87 bardziej chodzi o to, aby sie chłopak od razu nie spalił. Powinien go juz wczesniej na koncowki wpuszczac, aby nabieral doświadczenia a teraz zagrałby np 30 minut.

0

@Medium oby tylko nie okazała się facetem ;)

0

@Kaamilos87 po co od poczatku go rzucać? Lepiej niech spokojnie wejdzie w drugiej połowie. Oby tylko go wpuscił

0

@Coutinho007 powinien raczej dać Frenkiemu odpocząć bo za chwilę bedzie leżał obok Pedriego

1

@Gall to ten ekspert od klimatu i energetyki, z wykształcenia antropolog XD

7

@Deviler widac nie pisze dla poklasku.

0

@michal26 jakie wycofanie pomysłu? Przeciez to było przegłosowane chyba w marcu 2022

0

@kynio302 od razu przypomnialy sie stare czasy, gdzie pomocnik podawał tylko do obrońców lub do Messiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?