0

@bartekvisca moim zdaniem tak. A teraz rozumiem, ze dowodow nie mają tylko słowo przeciw słowu. A policja przyjechala do niego? Pozwolil się zbadac? Przyznal sie?

1

@KmN nie mozna nawet jakby go nagrala. Przeciez po wejsciu do domu mogl wypic pol flaszki wiec twardych dowodow, ze prowadzil pijany nie ma.

0

@matirix20 pewnie bedzie bardziej do srodka schodzil

0

@TheNekro94 to raczej ich biografia bo film jest oparty na faktach.

4

@tbas nie tylko gra na jeden, ale ten ruch, wyjscie na pozycje. Tego w Barcelonie brakuje bo tutaj wszystko jest wolno, na stojąco.

0

@betonito a moze w jedwabnem tez podpalil stodole? O jakiej znowu stodole piszesz? Doucz sie troche. Zabijał komunistow czyli dobrze robił, ale mieć przypominam sobie, aby nabijał ich na sztachety czy ciął piłami. Dla ciebie bohaterami są pewni brystygerowa, berman czy inny różański. Coż, tak juz jest z czerwonymi pomiotami.

0

@betonito rzeczywiście cos ci sie odkleiło wiec moze cos wreszcie przeczytasz zamiast komunistycznych bzdur

0

Czy gra w ataku Barcelony lepiej wyglądała z Aubą czy teraz z Lewym?

0

@PIETREKs można powiedzieć, ze już są np. PSG czy MCity

1

@PatrychoO tylko Ricky Gervais ratował tę galę w poprzednich latach

0

@David_Martin jak sobie przypominam to Alaba juz sie nie podpierał bo nie widziałem, aby dotykał murawy tylko wstawał.

0

@David_Martin ewidentna reka. Blokuje prostopadle podanie i zdziwienie, ze karny. Juz karny dla Realu mniej ewidentny bo piłka nawet nie zmieniła toru lotu

0

@mekston jak kojarze to na pierwsze edycje tego pucharu druzyny byly zapraszane i nie koniecznie musialy byc najmocniejsze w swoim kraju.
W tamtych czasach zawodnicy tak nie migrowali i grali glownie w swoich rodzimych klubach. A jak kojarze to Wegry chyba 3-krotnie byly w finale mś, Czechoslowacja rowniez wysoko. Od kiedy byly mistrzostwa Europy to te kraje tez były tam mocne wiec nievmozna powiedziec, ze byli slabi

2

@Coutinho007 chyba 96% ma, ale można też przyjmować doustnie

0

@mekston tylko, ze wtedy np. Liga węgierska czy czechosłowacka były mocne i mialy swietnych zawodnikow wiec roznice miedzy ligami nie byly tak ogromne jak teraz

0

@KrychaFCB teraz rzadza debile i złotówka traci, ale dopóki mamy własną walute mozemy o niej sami decydowac i z tego korzystac. Moze w przyszlosci bedzie nia zarzadzal ktos, kto sprawi, ze wlasna waluta bedzie atutem.

0

@michal26 porownanie Ruchu Narodowego do banderowców jest conajmniej nie na miejscu. Przypomnij mi jakich mordercow RN czci?

2

Jakie zarzuty Tebasa? Płakał bo Real przegrał?

0

@David_Martin przeciez był swietnie sedziowany

1

@pioz123 ogólnie się z Tobą zgadzam. Dodam tylko, ze głupotą było zwalnianie Valverde w tamtym momencie, gdzie miał duże szanse na mistrza i moim zdaniem znów by go wygrał. Niestety gra już wtedy wyglądała słabo, ale zmiana trenera bez zmian kadrowych była wtedy bez sensu. Nadal zostali ci sami zawodnicy, którym nie chciało się biegać.

Co do Xaviego to widać, ze chociaż zawodnicy czuja respekt. On tez wciąż się uczy i mam tylko nadzieje, ze ostatni mecz i gra drużyny choć częściowo była zamierzona. Tzn strzelić bramkę i grać z kontry z taka drużyna jak Atletico bo sam Dembele miał chyba ze 2 sytuacje po długich piłkach. Z Realem zagrał mocno do przodu czyli tak jak na wiosnę i Anceloti go zjadł. Tutaj z odrobinà szczęścia wygrał mecz

1

@Kengo a nie odwrotnie? Tzn, że Finch mówi zadzwoń do matki?

1

@pioz123 tak, Setien nie poradził sobie w Barcelonie, ale moze tez to nie była całkowicie jego wina. Mając niebiegających wtedy Messiego, Suareza czy Busquetsa i żadnych skrzydeł też nie można tak grać jak Villareal wvostatnim meczu.
Jeżeli wolisz wyniki to rozumiem, ze żałujesz zwolnienia Valverde. Wtedy tez wyniki były, ale bez stylu.
Szczerze to wolałbym połączenie ładnego dla oka stylu ze zbieraniem punktów.
Przyznaje, ze za Xaviego lepiej sie te mecze ogląda, wreszcie są emocje a nie tylko podawanie do najbliższego. chociaz te ostatnie 3 mecze juz slabiej wyglądały to i tak od przyjscia Xaviego druzyna poszła do przodu. A jedyne czego nie chciałbym to, aby znów zaczęli grać jak za Koemana

0

@Jakchcesz wszystko świetnie poza tym, ze w tym meczu trenerem był jeszcze Unai Emery. XD
Cisne beke, ale z ciebie i tych co polubili ten komentarz.
Ale bierz jeden przypadkowy mecz, gdzie trenerem był jeszcze ktos inny i na tej podstawie określaj jak gra Villareal. XD.

3

Obejrzałem powtorke meczu Villareal-Real i zastanawiam ilu z Was, ktorzy wysmiewali Setiena chciałoby, aby Barca choć w zbliżony sposob zagrała z Atletico

0

@bartas97 tak. Nie wiedzialem, ze sa jakies krytyria po spelnienia, aby sie włączyć.

0

@KlonaZepan czyli wygrala "gowniara z paletkom". Nie chodzi tylko o to kto wygral a kto byl przed nim. Zreszta sam powiedział, ze patrzac na sukcesy to tylko Iga powinna z nim wygrac.

1

@bartas97 bo każdy karny przeciw Realowi jest nieprawidlowy

0

@Encore ma racje, ale jednoczesnie po co uczestniczy w tym cyrku?
Ps. A kto wygrał? Lewy?

0

@KlonaZepan czyli przyznales mu racje bo to konkurs popularnosci a nie na najlepszego sportowca

3

@TaughtMule uratowali od faszyzmu? A to oni aż do Włoch doszli? Jak sobie przypominam to po wojnie faszyzm miał się dobrze np. w Hiszpanii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?