3

A mieli się tylko w szpitalach odwiedzać.
To nie księża więc w głównych mediach cisza.
https://m.pch24.pl/skandal-w-usa-para-homoseksualistow-oskarzona-o-molestowanie-swoich-adoptowanych-synow/

1

@tbas same skrajne partie u nas

1

@tbas "różnica miedzy nami jest taka, że ja mam to w dupie czy ty się zaszczepisz, a ty jak widać nie."
Od kiedy? Do tej pory zaszczepionym przeszkadzało to, ze ktos nie brać udziału w tej paranoji, chcieli ich zamykac karać itp. Teraz nagle nie przeszkadza. Mozna to tylko skomentować jako XD

1

@tbas ach ten skrajny Tusk jak odwolal prawybory, gdy jego przydupas Graś je przegrał. Skrajne partie tak mają

2

@draxidox nie widzialem jeszcze niezaszczepionego, ktory żałowałby, ze nie wzial udzialu w testach w przeciwieństwie do tych zaszczepionych.

0

@Kengo uśmiałem sie

0

@Eto'o9 R10 tez tak sadze, ze czasami warto dac grac innym, ale problem w tym, że te drużyny wcale nie chcą grać. Wolą sie cofnac i czekac na okazje. Szkoda tylko, ze przy 1:0 jak przeciwnicy sie otwieraja nie potrafimy tego wykorzystać i skutecznie skontrować

5

Ciężko ostatnio ogląda się te mecze. Bardzo stwarza malo sytuacji i ledwo jest w stanie wcisnąć jedna bramkę.
Do tego przeciwnicy w tym nie pomagają. Wszyscy ostatnio grają z nami 5 zawodnikami w linii obrony i 4 pomocników blisko obrony. Nawet Real Sociedad grał w ten sposób, mimo że zwykle grają ładnie dla oka.

3

1

@Szklaner to odpraw drugi rytuał zwiększający kase na koncie.
Nie musisz dziekowac za pomoc

3

https://streamable.com/3temtg
Nie wszysto warto zbierac.

1

@Borneo jeszcze raz zapytam czy przeczytales co jest w tej nitce? Streszcze ci: jakosc powietrza w Polsce nie odbiega od tego za granicą albo inaczej, ze za granica nie maja aż tylu urzadzeń do pomiarow powietrza co w Polsce przez co wynik i takie porownania sa zaklamane

0

@Borneo przeczytales chociaz co jest w tejvnitce czy tak standardowo za każdym razem klepiesz te same bzdury?

0

@MesQueUnClub_87 Makłowicz świetnie to kiedys podsumował, ze za rzadow komustow w krajach azjatyckich byl straszny glód więc ludzie przyrzadzali co sie dało. Teraz przyjezdzaja turysci i jedza tam te robaki, psy czy co co tam jeszcze i myślą, ze tak właśnie wygląda ich kuchnia.

12

@urbipl kiedys chorych psychicznie zamykano w szpitalu.

0

@michal26 jak powiedzial Duda w naszym przypadku to nie poszlo tylko z rezerw, ale USA ma w tym interes bo wypelni te magazyny swoimi czołgami.
Po drugie to teoretycznie NATO nie włączyło sie do tej wojny wiec o jakiej solidarnosci w tym przypadku mówimy? W ramach jakiego paktu? Ktory artykuł NATO został uruchomiony?
Po trzecie jezeli USA zagwarantuja sobie poparcie lub chociaz neutlnosc Rosji w wojnie z Chinami to przy pierwszej okazji oddadzą Ukraine razem z całą Europą Środkowo-Wschodnią i tyle bedzie z tej solidarnosci

0

@michal26 i z tym sie zgadzam tylko co do tego ma NATO oprocz tego, ze USA każe jej czlonkom isc na wojne z Rosją?

0

@michal26 Ukraina jest w NATO? Po drugie to nie każdy jak widac chce oddawac wszystkie swoje czolgi

0

@PatrychoO a Frykowski chyba nie był aktorem tylko operatorem lub kimś takim

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@ChessInfo i słuchanie oraz wiara w słowa gościa skazanego prawomocnym wyrokiem i ukrywającego się za granica to trudno skomentować.
Wskaż mi jeszcze gdzie jest napisane, ze zatrzymanym jest członek Konfederacji. To równie dobrze mógł przyjechac ten gruby co to pisał i zamknęliby go za oszustwa a wtedy tez napisałbyś, ze to Konfederacja?

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@RichardWinters po pierwsze jak juz przeczytales ten art220 to masz tam chyba informacje, ze musi byc nakaz prokuratora lub kierownika czy nie? Po drugie wejsc moga tylko przypadkach niecierpiacych zwloki i musza pozniej dostarczyc postanowienie prokuratora lub sadu. Gralutuluje, jezeli na podstawie czyjegos zgloszenia wejda do domu pijanego gościa, ktory nie spowodowal wypadku i to najlepiej jeszcze po 22.
Po trzecie oczywiscie, ze jezeli jestes podejrzany to moga cie przymusic do pobrania np jak cie zatrzymaja. Juz to widze jak wchodza ci na chate i biora na krew bo jakas kobiecina zglosila, ze jachales samochodem.
Po czwarte wskaz mi jak policja weryfikuje kiedy piles bo jak kojarze to tylko skladasz takie oswiadczenie wiec mozna powiedziec, ze piles po powrocie do domu a badanie tylko stwierdza zawartosc alkoholu

0

@betonito zeslany to chyba zostal do Polski, aby wprowadzac jedynie słuszny ustroj.
Jakie to smieszne, ze komuszki w kazdym widza pederaste i kazdemu kto jest przeciw nim to zarzucają i traktuja jako obelge chociaz jednoczesnie twierdza, ze to cos normalnego. Smieszny i jednoczesnie zalosnym czlowieczkiem jestes.

0

@betonito ale to ty masz komuchow za bohaterow wiec sam jedz do Rosji skad przyjechal twoj dziadek. Zawsze tez smieszy jak komuszek broni upowskich nazistow i podobaja sie muvsie wywozki na syberie. Wtedy pieknie widac jego zaklamanie.

0

@RichardWinters nawet jesli to co z tego? Czy musi wpuscic policje do domu albo jechac z nimi i zgodzic sie na badanie krwi? Tak naprawde to moga mu juz wtedy naskoczyć a czas dziala na jego korzysc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?