ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlwaysBlaugrana przestań się kompromitować.
Stwierdziłeś cos takiego „. PiS połączył stanowisko prokuratora z ministrem sprawiedliwości w ten sposób przejmując prokuraturę bo polityk został prokuratorem czyli pan Ziobro. ” co sugeruje jakby wczesniej nic takiego nie miało miejsca. No ale jak to był akurat Ziobro to źle.
„zaczęło się umorzenie spraw kolegów, komisarz strzelający granatnikiem w biurze i jego brat będący jednym z największych oszustów Vatowych.” naprawdę masz 15 lat czy raczej pamięć złotej rybki? Twierdzisz, ze wczesniej niczego takiego nie było? A jak się skończyła chociażby słynna sprawa Sawickiej? Dalej kręci te lody? A Niesiołowski i nagrane branie łapówek? Siedzą może w więzieniu? Mafie vatowskiej to kiedy najlepiej działały? A to tylko kolka przykładów.
„Do tego prezes, która ruszyła kompromis aborcyjny. ” czyli dla ciebie konstytucja jest ważna tylko gdy ci pasuje? A powiesz co innego miała zrobić jak kompromis nie był zgodny z Konstytucją?
„Naprawdę nie wiem jak można być takim ignorantem żeby porównać władzę w której wielkimi aferami były zegarek za 10k u ministra ” ignorantem to jest ktoś, dla kogo to największa afera PO a zapomina chociażby o aferze hazardowej, afera Karnowskiego(jak się skończyła), afera informatyczna w MSWiA, Amber Gold itd.
Co do tych milionerów to jak to było z tym kolega Tuska, którego zrobili prezes spółki na miesiąc, aby dostał odprawę bo cytuje „niech sobie chłop dorobi”?
Także, straszny z ciebie ignorant bo mocniejszych słów nie chce używać.
2
@Lisek jak przeczytałem punkt dotyczący unieważnienia wyroku TK to przestałem czytac te bzdury. Ciekawe jak oni chcą to zrobić?
0
@AlwaysBlaugrana i właśnie ignorancja z ciebie wychodzi. Połączona funkcja Ministra Sprawiedliwości i Prokuratora Generalnego była w Polsce od 1990 roku aż do 2010 i PIS ponownie ja połączył.
Mówisz o sędziach wybranych awansem tak na zapas? Dokładnie nigdy wczesniej się nie zdarzyło, aby wybierać sędziów na zapas.
A publikowaniem na zawołanie to tak jak przy poprzednim prezesie. Chcesz pieniądze z ofe? To bierz a my przyklepiemy.
Wyborca rudego to dopiero prawdziwy ignorant.
Idealnie pasuje tutaj takie hasło, które gdzieś widziałem:
„jeżeli ktoś cię oszukał to on jest oszustem.
Jeżeli oszukał cię po raz kolejny to ty jesteś durniem”
0
@AlwaysBlaugrana to od kogo przejęło tę prokuraturę, sady czy PKW? Czyje to było wcześniej, ze przejęli? jak powiesz niezależne to jedynie ci odpowiem jedno wielkie XD.
Wróć lepiej do swoich krzyżówek. Mam nadzieje, ze idą ci lepiej niż myślenie.
1
@Comentateiro depresje to masz raczej po moich odpowiedziach, gdy jesteś sprowadzany poniżej poziomu mułu czyli tam gdzie twoje miejsce
1
@Rust_Cohle to teraz będę musiał zmienić o Tobie zdanie. ;)
8
A u Was tez tak spędzacie jesień?
https://zapodaj.net/plik-5saDGS3qf7
0
@AlwaysBlaugrana wychodzi jednak, ze jesteś ignorantem albo jak to zwykle bywa masz pamięć złotej rybki lub co najbardziej prawdopodobne to masz 15 lat i nie wiesz co się wczesniej działo.
Ty nie musisz zmieniać nicku. Po prostu dorośniesz.
0
@AlwaysBlaugrana widać masz może 15 lat i uważasz, ze była roznica XD
0
@AlwaysBlaugrana przestane śmiać z tego wpisu jak wskażesz który polityk za swoje rzady w ostatnich 30 latach został rozliczony przez kolejna opcje.
0
@A4ron a podobno komunizm jest dobry.
0
@TheNekro94 i dlatego pewnie są nieśmiertelni a dodatkowo szkolą się w zabijaniu dzieci i kobiet.
0
@Cvzx może i tak, ale komentarz pod tym wciąż jest idealny
0
Ktoś idealnie to skomentował. Jak przeciwnik miał bron i nie był dzieckiem ani dziennikarzem to już było trudniej
https://x.com/rusukr22/status/1722268466957406256
0
@Bobo25 straszą tylko w tym artykule. To czekam na te 800zl.
0
@Safrani jakie odsetki jak mandat u mnie nigdy nie był wystawiony? Na razie dostałem tylko, aby wskazać kto jechał wtedy samochodem i zapomniałem odesłać. Czy w takiej sytuacji nie przedawnia się już po roku?
11
@mordini123 a to nie był wolny pośredni? Bo wyglada jak bramkarz specjalnie uniknął dotknięcia piłki.
Jeszcze sędzia ma rękę w gorze przy wolnym i przeciwnicy nie cieszą się a raczej do sędziego lecą
8
@Comfortable_ zredukował CO2
2
@ArterkHD ja już czekam 1,5 roku aż dostanę wezwanie do sądu. Jeszcze pół roku i będzie przedawnienie ;)
5
Jednak ukraińskich patusów można deportować. Brawo.
http://mojewronki.pl/2023/11/uprzykrzal-zycie-mieszkancom-wronek-zostal-deportowany/
0
@arsenallondyn0 nie rozpoznaje górnego rzedu. Tylko Dugary i Karambeu.
0
@ranger3120 mają chyba niezdrową atmosferę w pracy
0
@tomek8756 Ale przyjemniej w akademiku Ukraińcy mogą mieszkać
0
@Kgorecki2500 a jak zmienia konstytucję?
0
@Rastafarnianin i sam zostałeś zaorany
0
@Mankind czyli jak sprzed wyborów to ok. Ale to wreszcie Tusk wie co to zwycięska partia czy nie wie?
0
@Walker @Mankind hej, musisz jeszcze Donaldowi wytłumaczyć co to za system jest w Polsce bo widać tez nie wie co to jest zwycięska partia XD.
0
@Mankind wolałbym jednak, abys mi to wytłumaczył bo nie potrafię jeszcze tak dobrze czytac i przy trudnych słowach mogę nie zrozumieć.
0
@Mankind dziękuje za uświadomienie mnie, ze jest taki system. Dobrze, ze takich inteligentów jest coraz więcej bo nadal myślałbym, ze 194 to więcej niż 157.
5
No co za bezczelny typ. Powinien Mentzena wyznaczyć na premiera a nie kogoś kto wygrał wybory.