ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Będzie Barca-Inter
0
@MysticCat a chociażby sprawa animexu. Albo afera z mięsem chorych zwierząt
1
@MysticCat „dbam o to żebyście jedli bezpieczną zdrową żywność.” to strasznie słabo ta praca ci idzie.
3
@NeroTFP1 I tak najbardziej tutaj podobało mi się jak Marcelo złośliwie fauluje Pedro i jeszcze ma do niego jakieś pretensje a ten wstaje, wyprzedza Marcelo i strzela gola.
1
Patrząc na Cancelo na lewej stronie widać jak jednowymiarowy jest Balde
0
@LeoFan10 równie dobre jak obecna większośc głosująca nad dokumentami, których jeszcze nie widziała
0
@panzack brak Murzyna w rodzinie równa się rasizm. Świetna logika XD.
0
@AlwaysBlaugrana 1. A pederasta to obraźliwe słowo? Normalne słowo ze słownika języka polskiego. Światowiec a ojczystego języka nie zna XD
2. To ty twierdzisz, że porównanie czarnych do pederastow jest obraźliwe dla czarnych czyli wychodzi, że jednak sam jesteś homofobem bo uważasz ich za gorszych. To się porobiło XD
Poza tym wiedz, że też inne zalety.
0
@looki tylko nie wiem czy zauważyłeś, ale post wcale nie przypierdziela się do czarnoskórych jako takich. Raczej przypierdziela się do korporacji, które próbują nam wmawiać, że tak wygląda statystyczna rodzina
0
@AlwaysBlaugrana ale chyba nie wiesz na czym polega dyskusja bo na pewno nie na tym, że mam się domyślić o co ci chodzi.
dobrze wiedzieć, że homosiów uważasz za nienormalnych i porównywanie do nich czarnych jest dla ciebie obraźliwe. A taki wydawałeś się nowoczesny i tolerancyjny.
„to że są nawet w błędzie statystyczny nie ma znaczenia ”
Jak nie ma znaczenia? Kierujesz reklamę do polskich rodzic i pokazujesz w reklamie rodzinne świąteczne spotkanie. W ilu rodzinach będzie Murzyn w święta? Więc to nie jest typowa reklama a przyzwyczajanie Polaków do multikulti i pokazanie, że taka rodziny to u nas niby coś zwyczajnego.
Ale wiesz, że na kilku wymienionych przez ciebie miastach Polska się nie kończy?
A czemu od razu na margines chcesz spychać? A jak w Polsce przykładowo jest jeden Eskimos to robisz reklamę mydła konkretnie dla niego? Nie więc czy to znaczy, że go wykluczasz?
0
@looki typowy przykład hipokryzji. W jednym przypadku coś sobie wyobrażasz chociaż tak naprawdę ten sąsiad może to mieć w d… bo doskonale wie, że w Polsce jest niewielu czarnych (ale ty się martwisz za niego XD), ale już druga sytuacja to urojenia i na pewno nie mogłaby mieć miejsca choć statystycznie jest bardziej prawdopodobna.
Typie, ku.wa!
0
@looki bez sensu porównanie. Co ma zrobienie filmu np o Muhamadzie Alim do reklamy masła, które chcą mi sprzedać? Gdyby nakręcili film np. Stefanie Batorym i polskich szlachciców graliby czarnoskórzy aktorzy to wtedy miałbym pretensje.
0
@AlwaysBlaugrana czarnym w Polsce to chyba bliżej do błędu statystycznego niż do mniejszości tak samo jak pederastom w krajach arabskich. Więc czy możesz jeszcze wytłumaczyć, gdzie widzisz coś chorego w tym porównaniu. Jaka jest w tym różnica?
I jak takie porównanie kojarzysz z przykładem „nie jestem rasista ale”? Bo samo to, że są w Polsce w śladowych ilościach jest rasistowskie?
Jak ostatnio sprawdzałem to jeszcze była wolność słowa w Polsce więc nawet fobiami (nie wiem gdzie je znalazłeś) mogę się dzielić.
0
@MarioVeB! Nie widziałem reklamy, ale ciągle wciskanie u nas w reklamach czarnoskórych jest chore.
Ciekawe czemu te same firmy na rynku arabskim nie robią reklam z tęczą lub pederastami?
0
@nwchades to nadal jest ich w Polsce wiecej niż czarnych. A poza tym już zostali wystarczająco pokrzywdzeni więc nikt się czepia.
0
@_barti ależ możesz i oby efekt był taki jak w Stanach, gdy producent piwa zaczął je reklamować jakimiś transami.
0
@looki czyli według ciebie trzeba być pojebanym, aby uważnie obejrzec reklame?
1
@looki tym gorzej dla lidla, że reklamę z rynku angielskiego wrzuca też do nas, gdzie jednak struktura etniczna społeczeństwa jest trochę inna.
Nie widziałem reklamy, ale do szopa też mogę się przyczepić bo to gatunek inwazyjny, taki zwierzęcy imigrant.
Mnie bardziej jednak boli, że takie reklamy mogą kogoś urazić. Że próbuje się wcisnąć ludziom coś czego tak naprawdę u nas nie ma.
„Wyobrażam sobie od razu np. moich sąsiadów, małe chłopaczki, Polacy, czarnoskórzy, którzy to mogą przeczytać i zastanowić się co z nimi jest nie tak?”
To musisz sobie to wyobrażać? Czyli nawet tego nie wiesz.
A ja sobie wyobrażam, że święta dzieci mogą pytać rodzinę czemu u nich na święta nie przyjechał Murzyn i zastanawiają co jest nie tak. A akurat u nich jest wszystko w porządku bo ilu masz w Polsce czarnoskórych?
3
@looki i rozumiem, że w statycznycznej polskiej rodzinie, do której jest kierowana ta reklama, masz takiego Murzyna?
0
@tomek8756 hm, ale czy to nie oznacza, że ona też go obserwowała?
3
@MesQueUnClub96 akurat on to nawet z Messim nie zrobił mistrza
1
Strzelam, że dzisiaj Barca zagra dobry mecz i strzeli conajmniej 3 bramki. Pamiętam mecz Rayo z Realem jak grali mocno defensywnie, ale i tak liczę na dobry mecz.
0
@Odcinkowy wygląda, że jesteś za głupi, aby zrozumieć proste rzeczy. O czytaniu ze zrozumieniem już nie nawet nie wspomnę.
To może jeszcze raz. Skąd wziąłeś 20% dzieci rodzących się z in vitro?
Może trudno ci to zrozumieć, ale nawet te twoje wymyślone lub jak wolisz szacunkowe ( nie myl znów ze statystyką) 20% bezpłodnych nie oznacza 20% urodzonych dzieci.
Jakbyś nie wiedział Gamoniu to in vitro nie jest zabronione a nawet przez pewien czas było finansowane więc statystyki!!!!! nie podają udziału in vitro w 20% urodzeń tylko ten udział jest minimalny? Ale to jest za trudne, aby sprawdzić statystyki więc podajesz jakieś wymyślone dane. W takie bzdury o 20% to tylko idiota może uwierzyć i w to, że bez in vitro to system emerytalny się rozleci.
Jakby cię w podstawówce czytać nauczyli to może zauważyłbyś, że pisałem o promilu urodzonych dzieci z in vitro a nie o ilości bezpłodnych. To chyba nie trudno zrozumieć dla kogoś z IQ powyżej 80.
„Ale może ty znasz lepsze metody walki z bezpłodnością?”
To geniuszu wytłumacz mi jak in vitro prowadzi większej płodności tych ludzi? Jak zapłodnienie w probówce sprawie, że osoby będą bardziej płodne bo jedno z drugim nie ma nic wspólnego.
Spotkałem tu już kilku polglowkow, którzy robili za ekspertów i ty zdecydowanie im dorównujesz.
Bez odbioru
0
@Odcinkowy to już sam nie wiesz co piszesz czy nawet nie rozumiesz tego co piszesz?
To zacytuje gamoniu bo widzę nie jesteś w stanie cofnąć się dwa komentarze wcześniej.
Napisałem: „Ten promil dzieci na pewno uratuje polską demografię i emerytury. XD”
A ty odpowiedziałeś: „ jeżeli 15-20% to dla Ciebie promil to ja nie wiem kto Ciebie matematyki uczy, no chyba że jeszcze podstaw nie opanowałeś.„
No i gamoń znów się ośmieszył XD
To jeszcze raz zapytam, gdzie masz te 20% dzieci rodzących się przez in vitro?
1
@Ojciec5tkidzieci a nie wystarczyło dodać „sobie” tzn „kończ waść, wstydu sobie oszczędź” i moim zdaniem znaczenie już jest inne.
0
@Odcinkowy nie każdy łyka wszystko jak pelikan tak jak ty.
0
@Odcinkowy ja wiem, że to dla ciebie trudne jak nawet nie wiesz co to GUS, ale może sobie sprawdzisz sobie ile dzieci rodzi się przy pomocy in vitro i przestaniesz się ośmieszać jakimiś 15-20%.
0
@macio_944 nagranie trwa 39 sekund więc ?????? Jakimi ścieżkami chodzą Twoje myśli to chyba nikt nie wie.
0
@tomek8756 nie rozumiem gdzie tu niby odleciał. Czy ty wierzysz we wszystko co mówią w tv i jesteś tego pewien na 100%? Nie bierzesz nigdy pod uwagę, że Cię oszukują? Przecież niczego innego tutaj nie powiedział
2
@Bykunn na pewno ty wiesz lepiej co ludzie robią. Tak, tak, przed dwunastym tygodniem to nie wiedza, że są w ciąży XD. To tylko 2-3 cykle miesiączkowe powinny być w tym czasie, ale ty wiesz lepiej.
I czemu tylko 12 tydzień? Przecież tutejsi eksperci mówią, że do urodzenia to jest tylko zlepek komórek.
Ja byłem co najwyżej zabawny. Śmieszny jak widać to sam jesteś.