0

@Comentateiro no tak. Najpierw musiałbyś wiedzieć co to jest argument lub dowód, ale te nigdy ci nie były potrzebne bo „wiesz lepiej”

„Za to ortografia imponuje tak samo jak twoje zdolności analityczne.” czyli w obu przypadkach wziąć lepiej niż u ciebie.

„A co to znaczy potwierdzony kłamca?” to, że sam przyznałeś, że jesteś kłamcą.
Dobrze, że o frustrata się nie czepiasz bo chyba doskonale wiesz, że nim jesteś.

Ty za to wszystko rozumiesz oprócz tego czemu rodzina zamknęła cię w zakładzie dla obłąkanych.

7

@Comentateiro o, widzę, że stary frustrat (a takie słowo znasz?) i potwierdzony kłamca znów się uaktywnił.

Jak to to było? „Jak się nie ma argumentów to się trzeba czepiać ortografii”

„Mi się różne rzeczy zdarzały” - wiemy o tym jak np. O cegle co ci spadła na głowę w dzieciństwie.

2

Czy to jest jeden z tych 100 konkretów Tuska? Ci to mają przebicie. Jeszcze nie rządzą a już zdarzyli to wprowadzić XD


0

@betonito w większości tak. Jak plastik w żołądku ryby zmienia klimat? Lub co polowanie ma wspólnego z klimatem?

0

@betonito A to też ciekawe. Mimo smogu żyją dłużej i mimo likwidacji pieców odpowiadających za 30% smogu w mieście mają gorszą jakość powietrza niż przed likwidacją.

Ps. A kiedy zapisał się do Konfy?

0

Ale ten Abde słaby. Gdzie zagubił ten drybling?

4

Ale ich Rodrygo kręci.

0

@betonito nie przypominam sobie, abym gdzieś napisał, że smog wydłuża życie o nie znam jego teorii więc o co konkretnie ci chodzi?

0

@Awtameok_Klana raczej zmiany klimatu są faktem a że raz jest ocieplenie a raz ochłodzenie to inna rzecz.

Tak samo jak wtedy lud nie miał wpływu na zaćmienie tak samo my nie mamy wpływu na zmiany klimatu bo on się zmieniał od zawsze. Teraz wmawiają ci, że to twoja wina, aby na tym zarobić i najgłupsze w tym jest to, że ludzie w to wierzą. Wierzą, że krowie pierdy niszczą planetę i inne bzdury. Taka nowa religia.

0

@Awtameok_Klana ja się zatrzymałem na dziurze ozonowej i nadal wierzę, że lodówki ją zniszczyły.
Boję się tylko, że jak zacznę wierzyć w globalne ocieplenie to wtedy wszystko się zmieni i będę musiał zacząć wierzyć w epokę lodowcową.

0

@Comentateiro widzę, że znów słyszysz jakieś głosy i odpowiadasz sam sobie XD.

0

@Comentateiro jesteś jednak za głupi, aby zrozumieć proste pytanie, które zadałem? Już nawet dodać 2 do 2 twoje zwoje nie są w stanie przetworzyć?
To jeszcze raz spróbuję wytłumaczyć jak polglowkowi.
Jeżeli zgodnie z wikipedia piece odpowiadały za 34% zanieczyszczeń w Krakowie to czemu po ich likwidacji jakość powietrza nie poprawiła się o te 30% tylko nadal Kraków jest jednym z najgorszych?
Znalazłeś tam odpowiedź na to? Bo przecież jak ludzie mieli piece to też ukształtowanie terenu i zanieczyszczenia z okolic też były.

0

@Comentateiro jeżeli to mówi taki stary frustrat i do tego kłamca co sam przyznałeś to znaczy, że z wpisem wszystko jest w porządku

0

@Vampir707 ja akurat sram do sedesu, ale widać ciebie inaczej nauczono.

Pewnie takiemu golodupcowi jak ty to bez różnicy bo i tak siedzi na utrzymaniu innych, ale jeszcze głośniej będę się śmiał z takich baranów, którzy mimo tego nie będą mieli ani czystego powietrza ani czym jeździć

3

@kynio302 życie kołem się toczy. Teraz pójdą to jakichś tv Republika, do Karnowskich. Odczekają 4 lata (lub 8) i wrócą.
A teraz powracają ci co 8 lat temu zostali wywaleni i poszli do tvnow, Tok FM, i innych takich.

1

@draxidox armagedon. Wszyscy wyginiemy

9

@Kessie teraz to tylko ciężarówką i to na pace.

0

@Homeopata8989 jak dobrze, że ja patrzę na pole.

7

@Lionel_Messi10 to napisałbym, że drugim Messim nie będzie, ale przecież już nim jest więc nie będzie drugim Leo.

4

@Lionel_Messi10 Trzeba przyznać, że przy pierwszym golu ładnie prowadził piłkę.

1

@hayek ale czekaj. Czy za takim rozwiązaniem Konfa by nie zagłosowała? Przecież KO jak będzie chciało to może to przegłosować z PSL i Konfą.

0

@Comentateiro zrozumiałeś pytanie czy nie?

0

@Comentateiro ciesze się, że potwierdzasz, że do tego wszystkiego jesteś jeszcze kłamcą.

Stary frustrat i kłamca. Pasuje do ciebie.

Puściłeś znów ten swój słowotok bez żadnych dowodów więc znów jesteś kłamca.
Czemu niby zaprzeczam? Uważam, że pedofilii powinno się skazywać niezależnie od tego z jakiego są środowiska: czy to ksiądz, czy dyrygent słowików, czy jakiś tęczowy głupek.

Jaki proceder dalej kwitnie? Jeżeli ktoś gwalcil dzieci to powinien siedzieć i to chyba proste, ale w przeciwieństwie do ciebie nie pisze, że cały kościół jest zły lub wszyscy księża to pedofile bo jeden zboczuch czy drugi zboczuch ubrał sutannę, aby mieć dostęp do dzieci.
Reszta to już twoje kłamstwa i dopowiedzenia bo jak widzę dla ciebie okoliczności już nawet przesadzają o winie.

Ty za to jesteś głupi do granic możliwości albo nawet poza te granice.

Za co jeszcze odpowiadam? Za koklusz, globalne ocieplenie, i wojnę na Ukrainie?

Ps.”Nigdy nie pochylasz się nad dzieckiem” No ja nie, ale ty w słowikach chyba za często to robiłeś.

0

@MrCental ale zgodnie z oficjalnymi danymi w Krakowie jeszcze masz mniej niż 300 pieców więc w czym palą?
I dwa czemu od likwidacji pieców nic się nie zmieniło? Podobno odpowiadały w Krakowie za ponad 30% zanieczyszczeń.

0

@Amigo_Blanco ale nowsze dane już nie obejmują pieców w Krakowie bo ich nie było. Ten stary frustrat podrzucił artykuł, gdzie jest napisane, że pieców w Krakowie jest ok 300.
Wiec nadal pozostaje pytanie jak to jest, że po likwidacji pieców nic się nie zmieniło.

0

@Comentateiro jak wiem, że jesteś za głupi, aby zrozumieć pewne rzeczy, ale zapytam i Ciebie. Skoro piece odpowiadały za 30% zanieczyszczenia powietrza to po ich zakażaniu jakość powietrza powinna być lepsza o te 30%. Więc czemu Kraków był na 2 miejscu pod wzglem jakości powietrza?

Wiem, że to nie jest pytanie do Ciebie bo trzeba byłoby odrobinę pomyślisz, ale ty tego akurat nie potrafisz.

0

@Comentateiro jak takie cwany to może podrzucisz wpis, w którym broniłem pedofilii?
Ale jesteś za głupi aby podać dowody bo jak cos tobie się wydaje to tak musi być.

Najlepiej zjeżdżaj stąd stary frustracie jak

0

@KobeFR to ok. Umknęło mi to wyporzyczenie

0

@Amigo_Blanco emisja z okolicznych wiosek to jest tam jako oddzielna kategoria i kolejne 30%. Więc teoretycznie o część dotyczącą kotłów powinno się polepszyć.

1

@Comentateiro mnie tylko interesuje czy odszedłeś już z poznańskich słowików i dałeś tamtym chłopaczkom spokój?
Czy jednak nadal ich nawiedzasz nocami?

Ps. Właśnie byłem i zadawałem pytania, na które nie byłeś w stanie odpowiedzieć więc się popłakałeś bo na pewno musi być tak jak ty uważasz i jak widać do tej pory płaczesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?