1

@tristan87 Inter i koniec z LM w tym sezonie

0

@DaPidejpi Laporte zostawiłbym w spokoju. Raz już wyciągnął Barce z łajna i stworzył drużynę, która oglądałeś w ostatnich 20 latach więc kto inny może z tego wyciągnąć jak nie on? A przypomnę, że za Rijkarda wcale nie grali takiej tiki-taki

1

@Kozinho. Pewnie przez kontuzje

0

@Comentateiro łał. cóż za spostrzegawczość. Dopiero teraz się zorientowałeś, że na boisku drużyny grają przeciwko sobie?

0

@Comentateiro szkoda, że tobie nie zaszkodziło przywalenie głową w ścianę. Ale nie wiem czemu się dziwiłem bo żeby coś się przestawiło w głowie to najpierw trzeba tam coś miec

0

@Comentateiro to wyceluj jeszcze bo nic ci się nie przestawiło.

0

@Comentateiro lepiej byłoby, abyś ty swoim wcelował w ścianę. Korzyść dla wszystkich

0

@Comentateiro teraz nie musisz dowodów przedstawiac to jeszcze nie uciekłeś jak masz w zwyczaju. Może już leki wziąłeś i znów próbujesz zabłysnąć?
Do tej pory uciekałeś albo potwierdzałeś, że jednak jesteś kłamcą.

Jak tam? Żałość nadal tak mocno dupę ściska?


0

@Comentateiro jak tam frustracie? Nie uciekniesz znów jak trzeba będzie podać dowody na swoje słowa?

4

Te memy z Braunem się nie kończą
https://zapodaj.net/plik-CcQB2FFp6s

8

@BorzyKrzys i zatrzasnął jej twarz hehe. Może będzie ładniejsza

1

@Johnnie_Walker Możesz żądać czego chcesz a i tak nic mu nie zrobią.
Chociaż u nas to i za próbę wyrwania tęczowej flagi skazują na kilka lat.
Aby groźniej zabrzmiało to nawet dzieciom zagrażał XD. Niektórzy nawet terroryzm mu zarzucają. Szkoda tylko, że on kobiety ta gaśnica nie atakował. To nadal ona go zaatakowała fizycznie. Za atak na posła nie ma paragrafu?

1

@Stoiczkow zgadzam się w stu procentach. Ile zachodu kosztowało, żeby stworzyć Konfe bo oddzielnie byli planktonem poniżej progu. Mentzen przejął i wygląda, że szybko zakończy projekt. Pościągał sobie Wiplerow, Tyszki. Później rozbudzone nadzieje na 15% i na końcu szukanie winnych.
Jednak czarno to dalej wiedzę bo jak Braun z Korwinem zabiorą im te 3% to będą po progiem bo nie sądzę, aby ten elektorat głosujący na PSL czy PO zagłosował na nich.

0

@Stoiczkow a ja myślę, że Konfa może nie dotrwać do końca kadencji a jeżeli dotrwają to w kolejnych wyborach mogą nie wejść do sejmu. Ich szansa było to, że zjednoczyli środowiska, które w wyborach miały po 2-3%. Jak znów się podzielą, a do tego Korwin coś pisał o nowej partii, to będzie im ciężko

10

@Johnnie_Walker a ko tam naruszyl o czyja nietykalność? Może dobrze nie widzę, ale to chyba ta bab się na niego rzuciła. A najlepsze jak mu chciała podstawić nogę.

0

@Stoiczkow zacząłeś od tego, że Braun działa na szkodę wizerunku Polski i polskiej polityki więc z tego wywnioskowałem, że jednak ta opinia „zachodu” Cie interesuje.
Tak już się duszę bo takiego indywidualistę nigdzie nie można przyporządkować.
A po czym wnioskujesz, że zakwalifikowałem cię jako wroga? Skąd pomysł, że ta grupa wpatrzona w zachód jest moim wrogiem?
Zarzucasz mi coś co ostatecznie sam zrobiłeś. Nieładnie.

Ten wróg akurat nie potrzebuje amunicji. Zaraz będzie np o reparacjach więc też wrócą „polskie”obozy dlatego nie widzę różnicy w tym czy dostarczymy im dodatkowej amunicji czy też nie.


0

@barcelonaLM do tego dodaj Korwina. Jak rzeczywiście założy nową partię to już będzie zupełnie po Konfie.


0

@Stoiczkow zachowanie bylo może trochę przesadzone tak samo jak i reakcja chyba wszystkich polityków no to wydarzenie. Takiego bezczeszczenia to ci politycy nie mogli przełknąć.
Pierwsza rzecz to w polskim sejmie nie powinno mieć miejsca zapalanie tych świeczek.
Ale czy ja gdzieś pisałem, że jesteś ich zwolennikiem? Zapytałem czy to co jest robione bezwstydnie wobec Polski jest w porządku i nie marginalizuje Polski?

A co mi przeszkadza to jak ktoś chce nas przedstawić? Od zawsze boicie się co zachód sobie pomyśli. A oni mają to w d… pod warunkiem, że interes się kręci. To tylko u nas jest jakiś taki kompleks.
Orbana też różnie przedstawiają a on nadal robi to co dobre dla Węgier.

0

@Stoiczkow czemu nietrafione? Czy to sejm czy kneset? Czemu w polskim sejmie robi się imprezę żydowską? Czemu prezydent w pałacu prezydenckim odpala ich świeczki? Czyli jeżeli w Polsce premier Izraela mówi, że Polacy mordowali żydów to już nie jest eskalacja?
Może każdy rozsądny to potępi, ale na pewno mądry tego nie zrobi.
Zgaszenie świeczek to marginalizacja? Już nasi chodzili jak pieski na smyczy i jakoś im to nie pomogło.
Jak to symbol religijny to niech idą do synagogi. Jak ostatnio sprawdzałem to w Polsce religia dominująca nie był judaizm.
Poczytaj Myśli nowoczesnego Polaka. Przez te 100 lat wygląda, że praktycznie nic się nie zmieniło.

0

@Stoiczkow „Co następne, jakiś lewak "w odwecie" spali krzyż i flagę Polski?” a tego już nie było? I takiego oburzenia nie słyszałem.
Po tej akcji i tych słowach oburzenia, karach itd wychodzi na to, że jedynym Polakiem w sejmie jest Braun.
„Daje paliwo wszelkiej maści antypolskim hienom dziennikarskim.” Bo jak PiS liże dupe Ukraińcom i Amerykanom a później od dostaje kopa to jest dobrze bo dobrze o nas napisali. Jak lizał dupe żymianom a później na konferencji w Polsce ich premier kłamał o tym jak Polacy mordowali Żydów to dobrze wtedy o Polsce pisali i dla ciebie było ok.

3

Ale w knesecie tzn w sejmie płacz o zgaszenie świeczek. Zastanawiam się czy to jeszcze Warszawa czy już Tel Awiw.

0

@Barca1992 nie wiesz? Jak w sejmie jest większość Żydów to czemu mają nie celebrować? Haha

0

@mkord popieram, dlatego tylko w przerwie wchodzę albo gdy gra któregoś zawodnika wybitnie mnie wkur.ia

0

Nie wiem czy w trakcie meczu Barcy jest tutaj aż tyle komentarzy co w trakcie posiedzenia sejmu.

0

Nie będę kibicował Gironie bo wtedy zaczną przegrywać a wolę, aby chociaż oni wyprzedzili Real.
Pamiętajcie, że wciąż są do rozegrania 22 kolejki i Girona na pewne złapie zadyszkę. Ważniejsze, aby Real też ją złapał.

0

@Comentateiro żałosny typie. Rozumiem, że dla ciebie krytykowanie pedofilii to się liczy, bo ta w wśród księży to zupełnie inna kategoria. Nie słyszałem, abyś oddzielnie( a nawet w ogóle) krytykował pedofilię wśród polityków PO.

Tak, dla ciebie to każdy chroni pedofilii w kościele od JP2 zaczynając, ale jak poprosiłem dowody na to nagle z twojej strony zaległa cisza. Ale jak to dowody? Przecież ty wiesz najlepiej.

„Prokuratura nie może się zając czymś co się tai. Prokuratura nie wiele może” to jak prokuratura nie może to kto ma ścigać przestępców? A gdzie rodzice? To oni nie zgłaszali przestepstwa? To za komuny konserwatyści mieli władzę, pozwalali na to i nie ścigali pedofilii?

„A teraz komisja do spraw pedofilii w Polsce przekazała kilkadziesiąt spraw pedofilii kościelnej do prokuratury, gdzie człowiek o twojej mentalności, czyli Ziobro, wszystkie sprawy uwalił. ” daj źródło, że zostało to uwalone.

Czekam też na liczbę tych skazanych księży w Polsce bo nie podałeś.

I zapytam kłamco jeszcze raz:To powiedz czy skrytykowałem pedofilów, w tym księży pedofilów, czy nie? Bo to mi zarzucałeś.


0

@Comentateiro już wcześniej to wiedziałem, ale po raz kolejny pokazałeś, że jesteś za głupi, aby zrozumieć proste zdanie więc wytłumaczę jak polglowkowi: gownem nazwałem twoje komentarze.

I znów okazałeś się kłamcą a do tego nie rozumiesz nawet co czytasz i jeszcze widzę się tym chwalisz.
Napisałeś: wczoraj znowu nie umiałeś skrytykować gwałcicieli z Kościoła.

I na potwierdzenie tego wkleiłeś to co napisałem: Uważam, że pedofilii powinno się skazywać niezależnie od tego z jakiego są środowiska: czy to ksiądz, czy dyrygent słowików, czy jakiś tęczowy głupek.

To powiedz czy skrytykowałem pedofilii czy nie? Wiem, że dla ciebie to za trudne, aby pomyśleć, ale spróbuj.
I znów się ośmieszyłeś kłamco.

I znów ta twoja fiksacja na punkcie kościoła. Według ciebie wszyscy co chodzą do kościoła są winni pedofilii. Dla ciebie to tylko w kościele są pedofile, ale jak wspomnieć o tęczowych pedofilach to okazuje, że ja mam obsesje. Dla ciebie śliskie jest jeśli tylko mówi się o całej pedofilii a nie tylko o pedofilach wśród księży. Ty to dopiero masz obsesje.

„A co z odpowiedzialnością władz Kościoła od papieży, poprzez arcybiskupów, biskupów itd, którzy pozwalają procederowi kwitnąć”
Możesz to rozwinąć? Ilu w Polsce jest skazanych lub nieskazanych, ale potwierdzonych wśród księży pedofilów, że nagle wszyscy są winni? Podaj liczbę, że wszystkich do jednego wora wrzucasz. A jeżeli są winni ukrywania dowodów to tak samo powinni iść siedzieć.
A idąc dalej to gdzie policja, prokuratura, sądy, że pozwalali działać tym zboczencom? Rozumiem, że też wspierają czynnie ten proceder.

„Czyli znowu, to nie ksiądz gwałci, ale zboczeniec w sutannie”
A jak inaczej można nazwać kogoś takiego?

„Dostałbyś sraczki gdybyś miał skrytykować konkretnie Kościół za pedofilię.” W przeciwieństwie do ciebie nie jestem aż takim hipokrytą i mi przeszkadza pedofilia ogólnie jako zjawisko i najchętniej pedofili bym kastrował niezależnie czy to ksiądz, tęczowy głupek, celebryta czy inny zboczuch. Ty usłyszysz ksiądz i dostajesz małpiego rozumu(chociaż ten masz chyba zawsze). A wspomnieć o pedofilu Sadowskim czy Polańskim albo kimkolwiek innym to z twojej strony cisza, to dla ciebie jest ok bo jedyne co napiszesz to „księża to pedofile”.

Żałosny jesteś tak jak i twoje wpisy, ale przynajmniej kolejny raz sam udowodniłeś, że jesteś klamcą


0

@Comentateiro znów się popłakałeś i puściłeś ten swój słowotok pseudointeligenta bez żadnych dowodów?
I znów się ośmieszysz jak zapytam cię o dowody i kolejny raz pokażesz jakim kłamcą jesteś.
Przytocz ten komentarz, gdzie nie skrytykowałem gwalcicieli. Wyzywam cię. Pokaż, że jednak nie jesteś kłamcą.

„Tobie nawet Einstein by nie sprostał.”
Wysoko mnie cenisz, ale już nie przesadzaj. Żeby nawet Einstein nie byłaś tak inteligenty jak ja? Pochlebiasz mi, aż się zaczerwieniłem.

„One nic nie wnoszą bo na jałowym ugorze pustyni, który nosisz pod kopułą nic nie zakiełkuje”
Pewnie o tym nie masz pojęcia (jak o większości rzeczy o których piszesz), ale żeby coś zakiełkowało to trzeba rozrzucać ziarno a nie samo gowno. U Ciebie rozrzucono sam nawóz a o ziarnie zupełnie zapomniano.

0

@Comentateiro bo jak widać po twoich wpisach to ty niewiele rozumiesz.

5

@Comentateiro „Podsumowując, ten wpis kompletnie nic nie wnosi”
czyli wnosi dokładnie tyle samo co wszystkie twoje komentarze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?