ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
2
@MesQueUnClub_87 widocznie co tydzień był aktualny
0
@Kubox a co się stało? To ten co miał być kolejnym Małyszem?
0
@MOLESTA zmieniła się władza więc nie muszą już się podlizywać
0
@Comentateiro pokazałem dyskusję znajomemu i prof. Miodek powiedział, że znów się ośmieszyłeś.
0
@Aragorn33 trzeba ich szybko zamienić na funkcjonariuszy PO.
0
@Comentateiro jak zawsze wiesz lepiej co miałem na myśli i chciałem powiedzieć. I znów próbujesz swoich fikołków bo chyba jednak udało ci się zrozumieć definicję.
A mój ciężki charakter i brak elastyczności każe mi wyszydzać takiego chama i sprowadzać do parteru szczególnie w przypadku, gdy próbuje pokazać jaki to niby jest bystry.
0
@Comentateiro póki co cię nie obrażam a jedynie stwierdzam fakt.
Idąc porównaniem sportowym to jedynie machasz na oślep ja Najman i zaraz sam siebie znokautujesz.
Już nawet zacytowałem ci definicję jednostki więc przeczytaj ją jeszcze raz i może, może uda ci się ją zrozumieć choć szanse na to są marne.
Jak zrozumiesz definicję to później spróbuj przeczytać ponownie mój poprzedni komentarz. Nie sądzę, abyś zrozumiał, ale spróbuj chociaż.
Ps. A czym innym jest jednostka jak nie właśnie częścią, fragmentem jakiejś całości?
1
@Stoiczkow tylko naiwniacy, którzy ich nie znali myśleli, że oni są inni.
0
@Comentateiro już wiemy, że intelektualnie to jesteś mocno ograniczony więc najpierw cię wyśmieje XD.
Jeżeli bierzesz ludzi jako całość albo nawet samą Europę jako całość lub nawet państwo jako całość to naród jest tego częścią. Tak czy jednak znów będziesz jakieś fikołki wymyślał?
3
@Stoiczkow Czekam aż przyjdą ci co ciągle piszą „ale oni walczą za nas” XD
2
@Gall „od ponad 30 lat to dają się ukraińcom ogrywać jak dzieci.” żeby tylko Ukraińcom to byłoby pół biedy. Każdy ich ogrywa, pytanie tylko czy są aż tak głupi czy może robią to z innego powodu
0
@Comentateiro mógłbyś czasem zamknąć zwieracze jak nie wiesz o czym piszesz i przestać się wreszcie ośmieszać.
Może spójrz czasem do słownika to się czegoś nauczysz.
jednostka
1. człowiek, osoba
2. wyodrębniona, jednolita część jakiejś całości, np. oddział wojska, urząd miasta, statek
1
@FcPortoFan1999 a to nie to samo? Partyjni w ZSRR mieli wszystko i mogli wszystko a jak ktoś miał wykształcenie a nie daj Boże pochodzenie to był traktowany jak zwierzę.
A w Niemczech przed wojną to ilu było tych podludzi, tak dla porównania?
1
Komentarz usunięty
0
@FcPortoFan1999 a wytłumaczysz mi te różnice? Dla mnie różnice to takie, że tutaj naród niemiecki był najwyższą jednostką a u komunistow była to klasa robotnicza.
No i komunizm wprowadzali Żydzi a w Niemczech nie było z nimi po drodze.
3
@FcPortoFan1999 komunizm i narodowy socjalizm były aż tak przeciwstawne?
1
@MESSIah16 całe życie ich bojkotuje
0
@Emhyr spokojnie. W pół roku wybija mu to z głowy
0
Czy to nie jest straszne, że w ofensywie Sergi Roberto jest najlepszym pomocnikiem? Ostatnio bramki, teraz asysta
0
Kto gra na 9? Ferran czy Lewy? Co atak to jest tam Ferran a Lewego nigdzie nie widać.
0
@KrychaFCB przecież bramka to wina Christensena. Złamał linie i to mocno
0
Komentarz usunięty
0
@draxidox bez sensu. Przecież w takim wypadku Bóg by go nie wpuścił do nieba.
1
@MarioVeB! Strasznie szkoda XD. To ten co mu służby pisały ustawy?
1
@MOLESTA „jesli ktos ma wyrok skazujacy nie jest niewinny” tu się nie zgodzę. Stara komusza zasada brzmi znajdź człowieka a znajdzie się paragraf. Przekład chociażby ten Komenda.
Co do mylenia niewinny-ułaskawiony to racja. Sam się mylę.
0
@Aragorn33 sąd, nie jest sądem, poseł nie jest posłem, marszałek nie jest marszałkiem, wyrok nie jest wyrokiem, uniewinnienie nie jest uniewinnieniem, telewizja nie jest telewizją.
Czy w tym kraju cokolwiek jest takie jak być powinno?
1
@MOLESTA bo jak wcześniej tak samo finansowana była np wybiórcza to już było ok?
To nie tylko kwestia pisowcow a pasożytów u władzy. Teraz republika nie dostanie, ale znów dostanie wyborcza i tak się się kręci za naszą kasę.
3
@Sergio_Devils nie, bez prezentacji to nie ma szans na grę.
0
@norbi77 a kto powiedział, że krytykuje? Strzelił drugą, gdzie nie powinien a te łatwiejsza nie trafił. Typowy Morata