1

Sprzedać póki jeszcze jest coś wart.

0

@insp1re nieważne kto wylosuje Barce to i tak będzie się cieszył.

0

Jak wszyscy mówią o zwolnieniu Xaviego to kogo proponujecie w zamian?
Może Thiago Motta?

0

Ktoś może coś więcej powiedzieć na ten temat? O jakie 150mld chodzi i jakie podatki unijne?


0

@Azi i znów ta siła argumentów XD. Chyba tak właśnie wyglądają dyskusje z małpą. „Bo teraz nie ma” masz dostęp do internetu to sobie sprawdź co jest WEF, kto tam jeździ przemawia, co ustalają a później się wypowiedz. A chociażby zakaz sprzedaży aut spalinowych to co?
Spokojnie w unii też nie będziesz musiał płacić za auto jak go nie będziesz miał. Choć akurat z nimi to niewiadomo.

No i wyszła z niego zamordystyczna ku.wa. Czyli wolisz „przymusowa eutanazje” zamiast kulkę w łeb lub łagry? Tak to będzie w unii? Bardziej „humanitarnie”? Ty się może najpierw naucz czytać ze zrozumieniem . Rozumiem, że tak dobrze znasz historię, że uważasz za bzdurę to, że Hitler doszedł do władzy demokratycznie i był popierany przez większość społeczeństwa.
To świetnie się nauczyłeś historii z tego youtuba.
Bez odbioru bo na takich baranów to szkoda czasu

0

@Azi 1. Ale to było nie raz mówione na WEF. Wiesz co to jest czy nie bardzo? I do tego jest dążone. I znów ta twoja siła argumentów XD

2. Z tobą nie ma sensu dyskutować bo jesteś za głupi, aby cokolwiek sprawdzić. Może najpierw sprawdź kto to narzuca. I co za różnica ile to kosztuje. A jak masz starszy dom to nie sprzedasz jeżeli nie wyremontujesz i nie dostosujesz do ich widzimisię, ale dla ciebie to już nie koszta
https://e-magazyny.pl/aktualnosci/zrownowazony-rozwoj/budynki-zeroemisyjne-czyli-przyszlosc-budownictwa-w-kontekscie-przepisow-unijnych/

I jeszcze pretensje, że o samochodach nic nie wkleiłem XD. Taki światły człowiek to powinien chyba wiedzieć o nowym podatku
https://spidersweb.pl/autoblog/podatek-od-aut-spalinowych-w-2024-roku-a-kpo/

3. Znów siła argumentów. A Holandia i zabieranie ziemi rolnikom, aby nie hodowali bydła? Polska i coraz większe ograniczenia w hodowli świń bo niby asf?
Pogadamy jak już będzie za późno bo w końcu teraz nie brakuje a ktoś tak dalekowzroczny jak to widzi maks do tygodnia naprzód.

4. Łał. Kolejny argument nie do zbicia XD. Z taką inteligencją to chyba masz tytuł profesora.

5. Czyli o czym? W sumie hitlerowskie Niemcy to też demokratycznie mordowali zgodnie z wolą większości społeczeństwa XD

6. 7. Twoja inteligencja i dalekowzroczność mnie zaskakuje.

8. Jednak unijni urzędnicy nie myślą tak jak ty, ale to jesteś jedyny myślący i wiesz najlepiej https://www.money.pl/gospodarka/ukraina-i-moldawia-coraz-blizej-ue-jest-decyzja-brukseli-6973750410074784a.html

9. Jak taki inteligent jak ty myśli za mnie to od razu czuje się bezpieczniej. Jedyne argumenty jakie ma to typu”a mnie nikt nie pałował” XD. A wiedzę o PRL czerpie z filmiku na yt.

Współczuję. Znając życie to pewnie ukończyłeś studia na wyższej szkole gotowania na gazie i robisz teraz za inteligenta.

0

@Azi i znów kupa merytorycznych odpowiedzie. Ale kupa to slowo, które najlepiej to opisuje.
1. Tak
https://monetarna.pl/nie-bedziesz-mial-niczego-i-bedziesz-szczesliwy/

2. A są
https://www.muratorplus.pl/biznes/prawo/certyfikat-energetyczny-2023-dla-jakiego-mieszkania-i-domu-obowiazkowy-jaki-to-koszt-aa-PF4U-6cVZ-dYGm.html

3. Widać jesteś zbyt ograniczony, aby spojrzeć kilka lat do przodu. Widzisz tylko tu i teraz?
https://agronews.com.pl/artykul/do-ke-wplynal-wniosek-o-zlikwidowanie-hodowli-zwierzat-w-unii-europejskiej/
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Czeka-nas-zakaz-hodowli-klatkowej-w-UE-Konsumenci-obawiaja-sie-wzrostu-cen-w-sklepach-8530500.html
https://wpolityce.pl/polityka/642853-czy-unia-bedzie-chciala-nas-zmusic-do-jedzenia-robactwa-tak

4. Strzela może jeszcze nie z ostrej, pałuje brutalnie protestujących.

5. Mordowanie to mordowanie, co za różnica jak. Tym gorsze jak robi to lekarz, który niby ma ratować życie.
Jaka demokracja jak lewica nie chce referendum w sprawie aborcji bo wie, że by to nie przeszlo więc o jakiej demokracji mówisz?

6. I znów widzisz tylko tu i teraz. Już dwukrotnie próbowali i teraz kolejne podejście. A do tego cenzura pod pretekstem mowy nienawiści

7.jest ktoś bardziej krótkowzroczny od ciebie?
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/paszport-weglowy-zakaze-ci-podrozy-nowy-pomysl-na-klimat/rhkzhz3
https://www.medicover.pl/koronawirus/paszport-covidowy/

8. Nie, to tylko tak dla jaj zrobili
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Ukraina-w-UE-Realny-termin-przystapienia-to-2030-rok-8620460.html

9. Łał. Aż z krótkich filmików z YouTube znasz cały PRL? To chyba jesteś prawdziwym ekspertem.

0

@Azi

Nie czekam nawet na argumenty bo ktoś taki jak ty nawet nie wie co to jest.

Fajnie też, że piszesz o własności. Czy to nie ue chce, abyś nie miał niczego i był szczęśliwy? Kurczę, zupełnie jak komuna. Czy to nie ue nakłada coraz wyższe podatki np na stare samochody, na budowę domów? Czy nie oni chcą ograniczenia produkcji mięsa, abyś wpieprzał robaki? Czy we Francji czy Niemczech policja brutalnie pałuje protestujących? Czy to nie ue wprowadza eutanazje na żądanie, zabijanie nienarodzonych? Czy to nie ue chce odbierać wolność słowa w internecie i nie tylko pod pretekstem jakiejś mowy nienawiści? Czy nie chce wprowadzać coraz większych ograniczeń w przemieszczaniu się, paszportów covidowych i innych bzdur?
A co do Ukrainy to chyba nie mają tak źle jak chcą ich szybko przyjmować do ue.

I o jakiej alternatywie piszesz? Rozumiem, że nie widzisz nic innego poza komuną ue albo Rosją.

0

@Azi po raz kolejny podajesz merytoryczne argumenty nie do zbicia XD.

0

@Azi wiesz co? Wydaje mi się, że związek radziecki mówił to samo. Abyś pogodził się z pewnymi niedogodnościami na rzecz wspaniałego życia w socjalistycznej Polsce. XD

Polecam zacząć myśleć bo wygląda, że nie potrafisz dodać 2 do 2. Jakaś gra w skojarzenia też może być dobra dla ciebie

1

@BorzyKrzys ale może powiedział prawdę bo może ich wojsko jest humanistyczne i zna się na sztuce, poezji itd.
Z humanitaryzmem natomiast nie mają nic wspólnego.

0

@SelloutCrowd no wiem tzn nie wiem czy ci z centrum i tak zagłosowaliby na Konfe bo nie sądzę.
Ale pewnie się przekonamy w niedługim czasie jak go wyrzucą. Zakładam, że pójście Konfy w stronę centrum spowoduje tylko to, że nie będzie ich w kolejnym sejmie albo zrobią z siebie taką prostytutke jak Kukiz.

Ps. Jednak wyznawców miał chyba sporo skoro taki dobry wynik uzyskał.

3

@Benz szanuj Brauna swego bo możesz mieć gorszego. XD

1

@hayek i pewnie dlatego miał jeden z najwyższych wyników w swoim okręgu.

0

@Azi normalnie przytłoczyła mnie moc merytorycznych argumentów, które przytoczyłeś XD.

Jakie rozkazy? Fit for 55, zamykanie kopalń, kary za Turów, wycinka chorych drzew w Białowieży, polityka zagraniczna. Teraz dojdą podatki europejskie, więcej kompetencji przekazanych do ue zgodnie z proponowanym nowym traktatem, nakładanie kar za sądownictwo mimo, że nie mają takich kompetencji. I tak można wymieniać i wymieniać.

Resztę świetnie wytłumaczyłeś jak nie mam racji XD.

0

@Azi Ja akurat wolę Polskę, ale widać pewną mentalność się nie zmienia i niektórzy potrzebują rozkazów albo z Moskwy albo z Brukseli.

Może i nie mam 80 lat, ale historie trochę znam i wiem co nieco. A narzekam na każdego najeźdźcę, który wydaje rozkazy co mamy robić w swoim kraju. Różnica między sowietami a ue jest taka, że komuna europejska jeszcze nie zaczęła mordować Polaków.
Co do samych lat po wojnie to przypominam, że to ludzie z narodu, który teraz panoszy się w sejmie ze świecami i którego tak mocno bronicie byli odpowiedzialni za „wdrażanie” komunizmu w Polsce i mordowanie Polaków również w katowniach.
Teraz ich potomkowie stręczą nam drugą komunę, tę europejską.

A co do alternatywy to jakoś Węgrzy ze wszystkimi współpracują i nikt ich nie morduje.
Tutaj idealnie pasują słowa Dmowskiego: bardziej Rosji nienawidzicie niż Polskę kochacie.

1

@Azi Jak widać wszyscy po kolei. Przykłady: Ukraina - rozbrojenie i zadłużenie się na ich rzecz, niszczenie rolników i transportowców na ich rzecz to takie pierwsze i najbardziej oczywiste przykłady. Zgoda na nakładanie podatków przez ue, głosowanie za nowym traktatem. Przyjęcie tych wszystkich fitfor55 i innych bzdur jak zakaz aut spalinowych. Coraz większa federalizacja ue. To tylko kilka przykładów, w które wpisują się wszyscy.

Jeżeli działania Brauna sa dobre dla Polski, ale przy okazji są na rękę ruskim to już nie mój problem. To co? Mamy się niszczyć byle tylko zrobić na złość ruskim?


0

@Azi „Jak ktoś głosuje na ludzi pokroju Brauna czy Jachiry to chyba jasny dowód że dawanie głosu takiemu komuś to wypaczanie idei demokracji.”
To wytłumacz na czym w takim razie ta demokracja polega? Można głosować na kogo się chce czy nie? Można dawać pieniądze komu się chce czy trzeba mieć pozwolenie?

Ja np nie rozumiem jak można być Polakiem i głosować na ludzi skrajnie antypolskich i działających w interesie obcych państw czy organizacji.

0

@Azi nie taka duża bo na razie tylko 194 osoby wpłaciły

1

Tylu tu jest oburzonych zachowaniem Brauna a na świeczki w polin żydzicie? Ale z was skąpcy.
Braun to w kilka godzin miał 10 razy tyle.

https://zapodaj.net/plik-VErUkev1CJ

0

W temacie paliw e10. W skrócie : nowe paliwo nie zrobi żadnej istotnej różnicy starym samochodom



0

@tadzik447 albo cały sejm co w tym czasie świeczki zapala.

0

@Rewolucja123 widać wszyscy wierzą w Xaviego.

5

Czy jakaś drużyna ma głupszych kibiców niż Legia? Może Real, ale to pod innym kątem.

0

@Gall obejrzyj sobie tak od ok. 30 sekundy. Za gaśnicę zabrali mu dietę. Reszta od 50 sekundy.

0

@Gall jak za całokształt wykluczony? Przecież Hołownia wyraźnie powiedział, że go wykluczy jak zacznie znów kogoś obrażać i pozwolił mu mówić. Ten wtedy powiedział, że wyzywa każdego na dysputę a Hołownia cyk i wykluczenie. Więc o jakim całokształcie mówisz? Wygląda, że dyskusja o judaizmie w sejmie jest zabroniona.

2

@Gall to ciekawe, że za wezwanie do dysputy został wykluczony z obrad. Rozumiem, że o pewnych tematach nie wolno dyskutowac.

0

@Cioldan ja tylko zacytowałem jej słowa. To ona do niego woła, że zatrzasnął jej twarz.

0

@Cochise według GUS to w Polsce nie ma osób wyznania mojżeszowego albo aż tak się tego wstydzą, że się nie przyznają ( i wcale im się nie dziwię bo też byłoby mi wstyd).
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Religia_w_Polsce

1

@zulugula nie znam tego gościa po prawej, ale Ty za to wyłysiałeś. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?