ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Coś im się w tym Newsweeku pomyliło. To już nie jest zlepek komórek tylko dziecko?
0
@Odcinkowy jak głupim gamoniem trzeba być, aby nie wiedzieć co to statystyka? W twojej szkole specjalnej nie uczą o tym?
Tak, tak gamoniu. Ten promil dzieci na pewno uratuje polską demografię i emerytury. XD Ale już wcześniej pokazałeś swoje „mądrości” więc wcale mnie nie dziwią te bzdury, które wypisujesz.
0
@Odcinkowy dobre. czyli według ciebie niektórzy nawet nie wiedzą, że są bezpłodni, ale WHO i tak za nich to wie. XD
„jeszcze inni zrobią wszystko by sobie (a może w szczególności tobie) pomóc”
Pisałeś coś idiotycznych komentarzach. To ten przebija wszystko. Bezpłodny zrobi wszystko, aby mi pomóc hahaha.
A jak zrobi wszystko to czemu jeszcze mam mu dopłacać?
0
@Odcinkowy dałeś przykład GUSu, który takich statystyk nie robi. Świetny przykład. XD
A jak inaczej chcesz to określić? Chyba na podstawie osób, które się leczą anie na podstawie tego, że coś się komuś wydaje. To nie preferencje wyborcze, że zrobisz grupę kontrolną.
A skąd wiesz ile osób ma raka. Bo wiesz ile osób się leczy więc tak samo z płodnością a nie wymyślane sobie liczb.
Ale jak wierzysz w liczby z kapelusza to już twój problem. Pewnie w tej twojej specjalnej szkole tak uczą, że trzeba wierzyć.
1
@Herato grali w młodzieżówka z więcej niż jednego kraju
0
@Odcinkowy i znów się ośmieszyłeś.
Czy to jest według ciebie GUS? I to są statystyki?
Kilka wpisów wcześniej właśnie o tym pisałem, że nie masz żadnych statystyk a jedynie szacunki(wiesz co to takiego?).
Ale dla ciebie jak WHO tak napisało to na pewno musi być prawda. Szkoda, że tych badań na podstawie, których wyciągnęli wnioski o 20% nigdzie nie ma.
To taka sytuacja jak z tym, że kilka milionów Polek miało aborcje XD
0
@Odcinkowy za to ty umiesz się powoływać na coś czego nie ma
0
@MarioVeB! Czyli jednak nie muszą wszyscy tego finansować.
0
@Odcinkowy chłopie, musisz podać link do tych danych na GUS bo ja nie umie w internety i na GUS znajduje takich statystyk.
Promile tez pewnie masz przy pisaniu tego. Wiec podać ile takich dzieci sie rodzi 50%?
Ps. To chyba nie czytasz swoich komentarzy.
0
@marcin62 Czyli zamiast zmniejszyć wydatki i nie sponsorować obu to lepiej je zwiększać i dawać kolejnym?
Świetny pomysł.
0
@MarioVeB! A jak wierzący tez na to nie chcą dawać kasy to co?
0
@Szklaner Co za różnica ile kosztuje jedno lub drugie? Oba nie powinny być finansowane
2
@MarioVeB! Co ma wiara do 500+?
2
@kubinho1032 tez jestem za tym, aby nie płacili. Wystarczy oddać to co komuniści zabrali kościołowi i nie potrzebny bedzie fundusz kościelny
2
@FCB24 Nie wiem jak z pytaniami, ale po tym programie wiem, ze na pewno znał wszystkie odpowiedzi ;)
1
@marcin62 ale czemu wierzący musza innym za to płacić?
0
@Odcinkowy no widzisz bo chyba sam masz problem z czytaniem. Nie ma takich statystyk a są jedynie prognozy i przewidywania czyli tak samo można powiedzieć, że to 50% par. Pokaż konkretne statystyki a nie same szacunki
12
Ubogacenie kulturowe odc. 2344
Imigranci zaatakowali wiejski festyn we Francji. Zabijali, obcinali palce. Francuskie media milczą.
O drugiej nad ranem na festynie zjawiło się 20 migrantów. Byli uzbrojeni w noże. Zaczęli atakować Francuzów. Imigranci zamordowali 16-latka i ranili kilkanaście osób, niektóre ciężko. Jednemu mężczyźnie obcięli palce.
https://pch24.pl/imigranci-zaatakowali-wiejski-festyn-we-francji-zabijali-obcinali-palce-francuskie-media-milcza/
3
Zdobędzie maksymalną ilość punktow
1
Gawkowski do Horały
- ile pan plemników zabił w życiu?
Niezłe.
1
700 stopni rocznie wzrośnie temperatura Ziemi. Bójcie się.
https://streamable.com/bxxwr8
1
@Kgorecki2500 bo nie ważne co mówisz, i tak nikogo nie przekonasz. Tam każdy dostaje listę jak ma głosować w danej sprawie więc po co mają słuchać.
0
@Odcinkowy to jak mają na utrzymanie dziecka to chyba mają też na zabieg więc czemu niby trzeba im to sponsorować?
0
@Odcinkowy to ile dzieci z in vitro do tej pory rocznie się rodziło? Na pewno odpowiadało za 50% urodzeń XD.
A te 1,5mln to skąd wziąłeś? Ze wzoru Hajty?
3
@Tasde partia marginesu a jednak jest w sejmie. Dziwy się dzieją.
0
@Nazio_87 to jeszcze raz zapytam skąd wezmą pieniądze na utrzymanie dziecka skoro nie mają na in vitro?
PO drugie to może nie wyraziłem się jasno. To inwestycja rodziców a nie moja.
0
@Odcinkowy ten promil dzieci urodzonych po takim zabiegu na pewno uratuje demografie. Do tego jeszcze wprowadzić ustawę aborcyjna, która też przyczyni się do walki z tą przepaścią demograficzną. XD
0
@Nazio_87 ale wiesz, że w inwestycje to najpierw musisz włożyć pieniądze?
0
@Nazio_87 nie stać na in vitro a na wychowanie dziecka już stać? Chyba, że myślisz, że to nic nie kosztuje.
0
@Nazio_87 a to teraz nie mają takiej możliwości? Chyba mają a jedynie nie wszyscy się na to składamy.