6

Coś im się w tym Newsweeku pomyliło. To już nie jest zlepek komórek tylko dziecko?


0

@Odcinkowy jak głupim gamoniem trzeba być, aby nie wiedzieć co to statystyka? W twojej szkole specjalnej nie uczą o tym?

Tak, tak gamoniu. Ten promil dzieci na pewno uratuje polską demografię i emerytury. XD Ale już wcześniej pokazałeś swoje „mądrości” więc wcale mnie nie dziwią te bzdury, które wypisujesz.

0

@Odcinkowy dobre. czyli według ciebie niektórzy nawet nie wiedzą, że są bezpłodni, ale WHO i tak za nich to wie. XD

„jeszcze inni zrobią wszystko by sobie (a może w szczególności tobie) pomóc”
Pisałeś coś idiotycznych komentarzach. To ten przebija wszystko. Bezpłodny zrobi wszystko, aby mi pomóc hahaha.
A jak zrobi wszystko to czemu jeszcze mam mu dopłacać?

0

@Odcinkowy dałeś przykład GUSu, który takich statystyk nie robi. Świetny przykład. XD
A jak inaczej chcesz to określić? Chyba na podstawie osób, które się leczą anie na podstawie tego, że coś się komuś wydaje. To nie preferencje wyborcze, że zrobisz grupę kontrolną.
A skąd wiesz ile osób ma raka. Bo wiesz ile osób się leczy więc tak samo z płodnością a nie wymyślane sobie liczb.

Ale jak wierzysz w liczby z kapelusza to już twój problem. Pewnie w tej twojej specjalnej szkole tak uczą, że trzeba wierzyć.

1

@Herato grali w młodzieżówka z więcej niż jednego kraju

0

@Odcinkowy i znów się ośmieszyłeś.
Czy to jest według ciebie GUS? I to są statystyki?
Kilka wpisów wcześniej właśnie o tym pisałem, że nie masz żadnych statystyk a jedynie szacunki(wiesz co to takiego?).

Ale dla ciebie jak WHO tak napisało to na pewno musi być prawda. Szkoda, że tych badań na podstawie, których wyciągnęli wnioski o 20% nigdzie nie ma.

To taka sytuacja jak z tym, że kilka milionów Polek miało aborcje XD

0

@Odcinkowy za to ty umiesz się powoływać na coś czego nie ma

0

@MarioVeB! Czyli jednak nie muszą wszyscy tego finansować.

0

@Odcinkowy chłopie, musisz podać link do tych danych na GUS bo ja nie umie w internety i na GUS znajduje takich statystyk.
Promile tez pewnie masz przy pisaniu tego. Wiec podać ile takich dzieci sie rodzi 50%?
Ps. To chyba nie czytasz swoich komentarzy.

0

@marcin62 Czyli zamiast zmniejszyć wydatki i nie sponsorować obu to lepiej je zwiększać i dawać kolejnym?
Świetny pomysł.

0

@MarioVeB! A jak wierzący tez na to nie chcą dawać kasy to co?

0

@Szklaner Co za różnica ile kosztuje jedno lub drugie? Oba nie powinny być finansowane

2

@MarioVeB! Co ma wiara do 500+?

2

@kubinho1032 tez jestem za tym, aby nie płacili. Wystarczy oddać to co komuniści zabrali kościołowi i nie potrzebny bedzie fundusz kościelny

2

@FCB24 Nie wiem jak z pytaniami, ale po tym programie wiem, ze na pewno znał wszystkie odpowiedzi ;)

1

@marcin62 ale czemu wierzący musza innym za to płacić?

0

@Odcinkowy no widzisz bo chyba sam masz problem z czytaniem. Nie ma takich statystyk a są jedynie prognozy i przewidywania czyli tak samo można powiedzieć, że to 50% par. Pokaż konkretne statystyki a nie same szacunki

12

Ubogacenie kulturowe odc. 2344

Imigranci zaatakowali wiejski festyn we Francji. Zabijali, obcinali palce. Francuskie media milczą.
O drugiej nad ranem na festynie zjawiło się 20 migrantów. Byli uzbrojeni w noże. Zaczęli atakować Francuzów. Imigranci zamordowali 16-latka i ranili kilkanaście osób, niektóre ciężko. Jednemu mężczyźnie obcięli palce.

https://pch24.pl/imigranci-zaatakowali-wiejski-festyn-we-francji-zabijali-obcinali-palce-francuskie-media-milcza/

3

Zdobędzie maksymalną ilość punktow

1

Gawkowski do Horały
- ile pan plemników zabił w życiu?
Niezłe.

1

700 stopni rocznie wzrośnie temperatura Ziemi. Bójcie się.

https://streamable.com/bxxwr8

1

@Kgorecki2500 bo nie ważne co mówisz, i tak nikogo nie przekonasz. Tam każdy dostaje listę jak ma głosować w danej sprawie więc po co mają słuchać.

0

@Odcinkowy to jak mają na utrzymanie dziecka to chyba mają też na zabieg więc czemu niby trzeba im to sponsorować?

0

@Odcinkowy to ile dzieci z in vitro do tej pory rocznie się rodziło? Na pewno odpowiadało za 50% urodzeń XD.
A te 1,5mln to skąd wziąłeś? Ze wzoru Hajty?

3

@Tasde partia marginesu a jednak jest w sejmie. Dziwy się dzieją.

0

@Nazio_87 to jeszcze raz zapytam skąd wezmą pieniądze na utrzymanie dziecka skoro nie mają na in vitro?
PO drugie to może nie wyraziłem się jasno. To inwestycja rodziców a nie moja.

0

@Odcinkowy ten promil dzieci urodzonych po takim zabiegu na pewno uratuje demografie. Do tego jeszcze wprowadzić ustawę aborcyjna, która też przyczyni się do walki z tą przepaścią demograficzną. XD

0

@Nazio_87 ale wiesz, że w inwestycje to najpierw musisz włożyć pieniądze?

0

@Nazio_87 nie stać na in vitro a na wychowanie dziecka już stać? Chyba, że myślisz, że to nic nie kosztuje.

0

@Nazio_87 a to teraz nie mają takiej możliwości? Chyba mają a jedynie nie wszyscy się na to składamy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?