ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@udarpawarotam dupę też myją i co w związku z tym? Skoro tak lubisz to możesz do niej napisać.
Mówi się „pies ci mordę lizał”. To teraz też można mówić „ dupę mu lizałaś”
1
@Death_voice ale ważne, aby brały tabletkę „dzień po”, której skuteczność i tak zależy od owulacji (trzeba brać przed bo inaczej jest nieskuteczna) a nie znając cyklu miesiączkowego nie będą miały pojęcia co to takiego.
0
@Jakchcesz może nie doczytałem, ale jest jest tam napisane, że nazwał ją tak za lizanie dupy a nie uprawianie seksu. I weź tu teraz pocałuj taką laskę, która dosłownie lizała dupę. Fuj
1
@Forsyth nawet jak się dowiesz to co? Tutaj pasuje ten mem https://paczaizm.pl/kradnie-pan-z-budzetu-tak-a-co-nie-boi-sie-pan-ze-ktos-sie-dowie-no-wlasnie-sie-pan-dowiedzial-i-co/
Pamiętam aferę ze szczepionkami na świńską grypę i zniszczyli tylko dziennikarkę, która to ujawniła.
2
@MESSIah16 tutaj ciekawe wykresy z USA dotyczące zgłoszeń do VAERS zapalenia mięśnia sercowego. Jak od 2021 ta liczba mocno wzrosła. A te przypadki w podziale na wiek to już masakra, żeby taki 7-latek miał po tym problemy z sercem.
http://openvaers.com/covid-data/myo-pericarditis
0
@misterio „Są homoseksualiści bez partnerów, tylko Twoje szacowanie ilu ich jest opiera się na domysłach, a nie statystykach, a do tego dochodzi fakt, że nie każdy gej-singiel to pedofil.” głupszego wytłumaczenia nie słyszałem. Czyli według ciebie homosie to tylko ci co mają parę a nie ci co lubią wacki XD
Już widziałem, że z rozumiem pewnych rzeczy masz problem, ale nigdzie nie pytałem biografie tego gościa tylko o odniesienie się do konkretnego badania. Jakoś tutaj tego nie widzę, ale mnie to nie dziwi bo czego mogę się spodziewać po gościu, który pewnie w Wikipedii to poprzeklejal
1
Na podstawie baru dał mu żółta?
8
To Gil Manzano sędziuje? Przecież bramka była prawidłowa, kartka conajmniej żółta dla tego cwoka na prawej stronie też powinna być.
0
@MESSIah16 a wystarczy przeczytać jak działa ta tabletka i okazuje się, że jej skuteczność jest strasznie marna. Ona powinna się raczej nazywać dzień przed bo skuteczna jest tylko, jeżeli zażyje się ją przed owulacją. A czemu jest mało skuteczna? Bo trzeba najpierw wiedzieć kiedy kobieta ma dni plodne i wtedy wiadomo jaka to skuteczność XD
0
@misterio nie wiem czy się z ciebie śmiać czy raczej nad tobą płakać
Nie wiem jak to prościej ujac, aby zrozumiał bo widzę, że masz z tym problem. Czy nie ma homosiow, którzy nie mają partnera? Wszyscy kogoś muszą mieć? I to nie domysły a statystyka.
„To co mam podać? Podałeś dwa przykłady. ” jednak masz problem z czytaniem bo ja tam widzę 5 ( 3 badani i 2 przykłady statystyk).
Ahahaha czyli jak zwykle trzeba dorobić teorie skoro statystyki są niewygodne. Bo jak lubi chłopców to nie homos a tylko pedofil XD. Tak sobie tłumacz.
0
@misterio póki co to sam się kompromitujesz.
Zastanawia mnie tylko co tym wpisem udowodniłeś i jak się to ma do tych statystyk.
„Możesz jeszcze wrzucić ilu z tych 95% miało dorosłego partnera, a i tak dopuścili się aktu pedofilii?” a co to ma do rzeczy? Jak był samotny to co to według ciebie oznacza? Że nie był homo? XD
„Widać to doskonale chociaż by po statystykach z USA” chociażby (pisane razem) sugeruje o większej ilości. To gdzie reszta, żebym znów mógł cię wyśmiać?
A teraz możesz już zmykać do swojej nory.
1
@misterio nawet w tym demagogu podali ci kto robił badania, ale masz też inne przyklady i podkulaj ogon
Chociażby wspomniany w twoim „artykule” Profil pedofilii: Definicja, charakterystyka przestępców, recydywa, wyniki leczenia i kwestie kryminalistyczne” autorstwa Ryana C. W. Halla, MD, i Richarda C. W. Halla
Freund K. et al., Pedophilia e heterosexuality v. Homosexuality. J Sex & Martial Therapy, 1984; 10, 193-200
The Gay 90s: What the Empirical Evidence Reveals about Homosexuality, 1993
Sprawa Jamesa Rennie i statystyki policji GB dotyczące molestowania dzieci. W zależności od regionu od 23 do 43 procent tych przestępstw było sprawką pederastow.
Statystyki z USA. Ponad 95 proc. pedofilów to mężczyźni. Od 25 proc. do 1/3 przestępstw pedofilii jest popełnianych wobec chłopców, pozostałe wobec dziewczynek
Wystarczy?
@Bobo25 no może są. Zostawiaj z nimi swoje dzieci to się przekonasz czy są. Pewna posłanka chyba myślała tak jak ty, że to niemozliwe
0
@Bobo25 to badania naukowców. Poczytaj
0
@Kgorecki2500 a gdzie konkretnie kogoś obrażała? Widziałeś to przemówienie, nie wiem czy całe i były tam same konkrety
0
@Bobo25 księży pedofili jest ok. 2%, z kolei w środowisku LPG pedofile to ok 30-40%.
Ot taka drobna różnica.
3
@Ambasador Flick, gdy przejmował Bayern, to miał drużynę świetnie przygotowana fizycznie przez Kovaca a u tutaj z tym tak różowo nie jest. Zaraz pół składu wylądowałoby w szpitalu.
12
@MESSIah16 rzucili się jak na bawełnę.
0
@Emhyr a jakie gwiazdy masz w Barcie? Lewego? Gundogana?
3
@BorzyKrzys Co to jest ta przemoc polityczna?
0
@Ziemny niestety tego słowa nauczyłem się od komentatorów.
6
@Herato Demba Ba
27
@VegetaPolska jak boli na bicku to pomyśl jak musi boleć na wacku.
1
@Pawel13sz może zapytali: gruby, pijesz?
4
@MESSIah16 przyszedłby i okazałoby się, że zapomniał jak się biega a do tego jest kontuzjogenny
0
Robią drugą część filmu „weekend u Berniego”. Tym razem będzie to „weekend u Bidena”. Niezłe wyszło.
https://streamable.com/73qug8
0
@DamianBarcaCule tak, drugi Koreans i sam początek Xaviego.
0
@Pawlak1992 chyba się odrobinę zmieniła patrząc choćby na dwumecz z Benfica albo Superpuchar z Realem, gdzie transferów jeszcze nie bylo
0
@Pawlak1992 z Celtą i Alaves zremisował Sergi. Nie bede już przypominał ile to porażek miał Koeman. Też przewalił z Bayernem i tą mocarną Benfica po 3:0 do tego Atletico, Rayo, Real, remisy z Cadiz , Granada, Bilbao. Sporo jak na tak krótki okres.
0
@Pawlak1992 a czy Dest nie przychodził razem z Kormanem? Patrząc na to jak gra w PSV to chyba nie jest aż taki słaby. Pamiętam, że Xavi potrafił wygrać mecz grając w ataku Jungtlą, Akmoachem, i jeszcze jednym juniorem. Do tego Vaxi trenerem był jakoś od października a transfery dostał pod koniec stycznia. Mimo wszystko wyciągnął Barce ze środka tabeli na drugie miejsce.
0
@Pawlak1992 80-latka Alvesa, Torresa, który teraz kopie się po głowie, i Obama. Tak przypomnę, że to Koeman chciał Depaya czy Luca de Jonga i jakoś marnie u niego grali.