ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lepiej niech dziś wygrają bo u siebie Barca gra słabo
0
@Forsyth ale co z tym ma wspólnego UE? Przecież to nie jest żaden militarny sojusz.
2
@Peciak uuu, ale slychac trzask pękających d.p. A najlepsze to jak zaatakowali jakąś starą wypowiedź a do tej się prawie nie odnieśli.
0
@Ostatnikrwawygang nie wiem na co mafia zezwala, ale zapytam jeszcze raz. ten zarodek w jajku to jakaś inna grupa, gromada, rząd, rodzina niż kurczak?
„Od tego magicznego momentu w którym przeżyje poza cialem matki” a wcześniej to czym jest? Też podaj rząd, rodzinę, gromadę itd. Ciekawi mnie jak to skategoryzujesz.
Zgodnie też np z ustawą o rzeczniku praw dziecka: dzieckiem jest każda istota ludzka od poczęcia do osiągnięcia pełnoletności (Art. 2.1.)
„Zapis był zgodny z konstytucją przez ponad dwadzieścia lat jej obowiązywania a nagle przestał być. Jak widać kwestia interpretacji, można to zinterpretować ponownie.”
I znów się mylisz. Zapis był niezgodny z konstytucją i doskonale o tym wiedzieli, ale do tej pory nikt nie skierował jej do TK do zbadania zgodności. Więc nie widać, że to kwestia interpretacji.
„Sparaliżowany? Umrze to umrze cytując czołowego faszystę pod krawatem. Ale jego matka nie będzie przynajmniej swoim życiem ryzykować.” to może powinno się ich zabijać?
„Lesbijki, geje, biseksualni i transseksualni to nie ludzie?” A gdzieś coś o nich wcześniej pisałeś? Miałeś podać co to za konkretny człowiek ten LGBT.
Że niby chcesz, abym dostał pokój obok ciebie? Podziękuję.
„. Z innych objawów zagrażających społeczeństwu to lubuje się w dyktaturach i broni obrońców pedofili. I to tylko tak na szybko.”
To tak na szybko wrzucisz jakiś przykład tych oskarżeń czy jesteś na to za głupi? PO ty wpisach wydaje mi się, że jesteś jednak za głupi i podać konkretnych wpisów, które potwierdzających to co napisałeś. Czy najwięcej przyglupow to jest z Wielkopolski?
0
@Ostatnikrwawygang a ten zarodek w jajku to czym jest? Aligatorem? To powiedz czy ten zarodek w jajku to jakaś inna grupa, gromada, rząd, rodzina niż kurczak? Może pamiętasz z biologi a jak nie to przypomnij sobie.
Nie chcesz? Wygląda na coś innego. A od jakiego magicznego momentu uważasz, że to już jest człowiek?
A jak zostawisz sparaliżowanego samego to on nie umrze?
A co to za człowiek LGBT? Komunizm to też ludzie?
0
@MESSIah16 jeżeli już jesteśmy tak drobiazgowi to strajk kobiet też nie był strajkiem. Zgodnie z definicją strajk to: „sytuacja gdy pracownicy nie wykonują swojej pracy, żądają określonych zmian np. podwyższenia pensji, zmiany warunków pracy”
Więc jak w to wpisuje się strajk kobiet?
Albo ty wybrałeś inny protesty i piszesz o strajku kobiet więc ci załączyłem. To jak widać nazywa się chyba „Marsz na Warszawę”. Wygląda, że mówimy o dwóch różnych protestach bo ty piszesz o protestach po wyroku TK.
0
@MESSIah16 tak niby sprawdzasz dane a nie wiesz ilu ludzi mieszka w Warszawie?
Tak niby sprawdzasz dane a jak ci wrzuciłem link to nie przeczytałeś albo nie uwierzyłeś. XD
To masz dane wybiorczej. 30tys. w Wawie według ratusza policja twierdzi, że maks 17tys.
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,20786378,w-warszawie-30-tys-protestujacych-we-wroclawiu-20-tys-tlumy.html
„Wieczorny Strajk Kobiet to było morze ludzi.” tu masz chyba literówkę bo powinno być „może byli ludzie” XD
Jak czytam to PiS zrobił marsz w obronie sądów i czego tam jeszcze więc to chyba też w jakiejś sprawie.
Czyli ty chcesz zliczać tych ludzi z kilku dni, aby frekwencja wyszła ci lepsza?
Kolego, 200tys. To jest w najlepszym przypadku w danych podawanych przez organizatow czyli mało prawdopodobne, aby było aż tyle. Najbardziej prawdopodobne to 98tys. w całej Polsce.
https://wiadomosci.wp.pl/czarny-protest-manifestacje-w-wielu-miastach-w-polsce-ile-osob-wzielo-udzial-w-demonstracjach-6043943038128769a
Wrzuciłem ci wcześniej link. Tak trudno przeczytać, że czwarty raz pytasz o to samo?
„Myślałem, że że marszu mi podać że 2 cz 3 strajki, które na pewno byly większe.”
Po co? Nie wystarczy ci jeden? Więc podałem pierwszy z brzegu, o którym pamiętam i pokazuje, że ten marsz kobiet nie był największy.
„Dał mozliwość. Albo inaczej. Puścił oczko do lekarzy. Że mogą działać szerzej.” co za bzdury. Niczego nie dał a według ciebie na „puszczenie oczka” to można ustawę pominąć. XD czy masz w ustawie o chronieniu zdrowia i życia matki czy nie masz?
„To nie są tylko przesłanki związane ze zdrowiem fizycznym, ale też psychicznym. Rzeczywiście obserwujemy, że coraz częściej mamy do czynienia z powoływaniem się na przesłanki związane ze zdrowiem psychicznym.” w tym cytacie masz informacje, że zauważyli taką sytuację.
„Prawo do przerwania ciąży zostało na moją prośbę doprecyzowane w wytycznych przedstawionych przez dwóch konsultantów krajowych: w dziedzinie położnictwa i ginekologii, jak i perinatologii – zaznaczył minister zdrowia." Możesz podać jak to prawo zostało doprecyzowane? Bo decyzja ministra nie stanowi prawa.
0
@Ostatnikrwawygang nie ma to jak porównać rozwój ssaków z ptakami lub roślinami.
a co chciałbyś jak nie kurczaka? Myślisz, że to jest wieprzowinka? Uważaj, aby nie trafić na takie, gdzie ten zarodek już jest bardziej rozwinięty.
Tak, za zabranie żołędzia z lasu płacisz jak za ścięcie drzewa. Uważaj na kary.
Wy towarzyszu się nie godzicie? To czemu odczłowieczacie nienarodzone dzieci?
Ps. Przypomnisz może to odczłowieczanie migrantów lub pederastow? W jaki sposób byli odczłowieczani?
1
@Lionel_Messi10 To lepsze czy gorsze trofeum od mojego pucharu wójta?
0
@MESSIah16 nie wiem czy większy bo szacunki równie rozbieżne jak na strajku kobiet, ostatni protest pisu 35- 200 tyś i to w jednym miejscu.
Czyli twierdzisz, że te źródła, na które powołuje się Wikipedia (bo masz tam odnośniki) to bzdura i ty wiesz lepiej, że było setki tysięcy a w samej Warszawie. Szkoda, że organizatorzy twierdzą inaczej bo oni podają maks 200tys we wszystkich miastach.
Może całość zinterpretuj „I to się Polsce dzieje. Można sprawdzić. Tylko w 1 że szpitali ponad 100 takich zabiegów.” to gdzie te kolejne skoro to tak się dzieje.
A co z tym ministrem i dawaniem przez niego możliwości usuwania ciąż? Nie skomentujesz tych bzdur?
0
@Ostatnikrwawygang ale wiesz, że jako nie musi być zapłodnione i te które jesz to najczęściej nie są? A z żołędziem nie mówiłeś, że to owoc dębu?
Ps. Pamiętamy z historii coś takiego jak odczłowieczenie, aby bez wyrzutów sumienia zabijać ludzi. Słowianie czy żydzi byli uznawani za podludzi i to też „naukowcy” potwierdzali.
4
@HighestInTheRoom Tatuaże i kolorowe włosy.
0
@Ostatnikrwawygang to ten płód to czym jest? Bykiem? Czy może fazą rozwoju człowieka?
0
@MESSIah16 i zwrócili honor odnośnie tego jednego szpitala więc w czym masz problem?
napisałeś też konkretnie „Nawet minister z rządu PiS dał mozliwosc usuwania cuaz tym wzgledu na zagrożenie psychiczne matki. I to się Polsce dzieje. Można sprawdzić. Tylko w 1 że szpitali ponad 100 takich zabiegów.”
Sugerujesz tutaj, że dzieje sie w niejednym szpitalu i można to sprawdzić. A teraz piszesz, że nie można sprawdzić i czekasz na dane. Sam gdybasz na podstawie jednego szpital, który już wcześniej odpowiadał za 50% wszystkich aborcji.
Nie wiesz co znaczy „uczestniczyło maksymalnie”? A niby znasz się na danych. Wejdź w Wikipedię na strajk kobiet i sprawdź. Albo pomogę
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Og%C3%B3lnopolski_Strajk_Kobiet
Zarzuciłem ci też kolejne kłamstwo, że minister coś naprawiał i dawał możliwość usuwania ciąż, ale jakoś tego nie odnotowałeś.
0
@Gall ja się odwoływałem do artykułu, z głównego wpisu.
Tak, mi napisał, że była tego typu wypowiedź kogoś niezwiązanego ze sprawą.
0
@MESSIah16 moja pomyłka w obliczeniach to średnio 1tys. na miasto czyli jeszcze mniej XD. Wartość podałem za Wikipedią, która podaje od 98tys to 200tys.
Ale wiesz co znaczy średnia? To oznacza, że jak w Warszawie było np. 10tys. To w innym mieście mogło być 10 osób.
No jednak nie jest mi głupio. Zwracam honor, że w tym jednym szpitalu tyle dzieci zabito jednak napisałeś to tak jakby takie rzeczy działy się w wielu szpitalach.
Zwróć uwagę, że zgodnie z Twoim wpisem ten sam jeden szpital odpowiadał za prawie 50% aborcji w 2022. W takim razie strzelam, że w 2023 mogą oni odpowiadać nawet za 70%.
Ściemniasz, ściemniasz bo próbujesz jeden szpital pokazywać jako normę.
Kolejna bzdura to, że Niedzielski cokolwiek w ustawie zmieniał albo coś naprawiał: „Później Niedzielski trochę to naprawił i można usunąć z wadami, jeśli ciąża zagraza zdrowiu psychicznemu matki.”
Ustawa nie została zmieniona przez PIS i żadnej zmiany dotyczącej zdrowia psychicznego nie było. Od początku ustawa pozwalała na ratowanie życia i zdrowia matki kosztem nienarodzonego dziecka. Ze zdrowiem psychicznym to poprostu znaleźli sobie furtkę.
0
@Ostatnikrwawygang to jednak niewiele słyszałeś.
Znów masz jakieś słabe informacje bo wydaje mi się, że PIS ustawy nie zmienił. Zniknął tylko zapis niezgodny z konstytucją.
Ciekawie będzie jak inaczej zinterpretują ten artykuł „Rzeczpospolita Polska zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia.”
0
@MESSIah16 jeśli jest 50 sondaży na ten temat to oznacza tylko tyle, że chcą coś ludziom wmówić. Skoro są takie na stronę to chyba nie boją się o referendum więc czemu się go boją?
Największe strajki ostatnich lat XD. Czytam na wiki, że uczestniczyło w nich maks. 200tys osob w 197 miastach. To jest średnio 2tys na miasto. XD jaki to procent głosujących? Więc już wiesz czemu nie chcą referendum.
Może będzie wprowadzone zabijanie dzieci na zadanie, ale to oznacza, że głupota dopiero się wtedy zacznie a nie skończy.
Minister PISu niczego nie dawał. Może coś dać niezgodnego z ustawą? Ale ściemniasz. Twierdzisz, że tylko jeden szpital dokonał 100 aborcji. To ciekawe bo za 2023 nie ma statystyk a w 2022 wszystkich było 161.
0
@Ostatnikrwawygang skoro tak twierdzisz. Jak już przy konstytucji jesteśmy to chyba najpierw musieliby zmienić konstytucję, aby wprowadzić zabijanie dzieci
0
@MESSIah16 tak tylko przypominam, że zakaz jest bo ustawa była niezgodna z konstytucją.
Gdyby większość była za obiecują to chyba jednak ona by była. Czy jednak nie?
Taki sens, żeby pokazać, ze ta większość chce aborcji. Chyba jednak większość jest przeciw skoro lewica się tego boi i nie pozwoli, aby ludzie decydowali.
Nawet w tym gorącym temacie, gdzie była spora kampania negatywna dla referendum nie brakło tak dużo do tych 50%. Ale już to pisałem, że ludzie to debile bo jedyna okazja, że mogą o czymś zdecydować to nie idą głosować bo wolą głosowanie nie baranów, którzy po wybraniu i tak nie zrobią tego co obiecywali.
1
@MESSIah16 skoro sondaże tak mówią to czemu lewica tak boi się referendum w tej sprawie?
I o jakie manipulacje ci chodzi? Jak gdzieś jest większość to też musi być i mniejszość więc o co chodzi?
1
@NeroTFP1 teraz napisałeś trochę jaśniej bo z samego artykułu nic nie wynika.
4
@Vampir707 możesz streścić ten artykuł bo wybiórczej nie mam zamiaru zapłacić nawet grosza
0
@NeroTFP1 z ochroniarzami to się szarpał jak chcieli go wyprowadzić bo chyba nie wcześniej.
Coś czytałem co robił wcześniej, ale mi chodzi o tę sytuację. Z artykułu nie wynika, że był konkretny powód wyprowadzenia poza jej widzimisię.
0
@Gall gdzie w tym artykule jest coś takiego bo może nie doczytałem. Napisane jest tylko, że go zauważyła i zgłosiła ochronie, aby go wyprowadzili
0
@NeroTFP1 niezle jaja. A na jakiej podstawie go wyprowadzili? Ma jakiś zakaz zbliżania się? Zrobił coś na tych trybunach? Czy tylko jej się nie podobało, że tam jest?
0
@MESSIah16 czyli Ukraińców mało interesuje rosyjska ofensywa a ważniejsze, że robimy to co przed wojną było normą czyli nie wpuszczamy ich produktów do nas. Nieźle
1
@Deviler ja tyle dojeżdżam. Na szczęście nie muszę tego robić codziennie. Jeździłem pociągiem, ale jak podnieśli ceny biletów to bardziej opłaca się jeździć autem a do tego wygodniej i szybciej.
4
@KrychaFCB przyszły wielkie zmiany w TVP a jakość pozostała bez zmian.
6
@Gaz a na mistrzostwach dyskwalifikacja