0

@TR3YWAY to chyba olaboga.

10

@marcin62 raczej wygląda to na fanatyka uśmiechniętej koalicji

3

@Ojciec5tkidzieci prawie jak Paryż

1

W Barcie prosty uraz mięśniowy jest dłużej leczony niż w Realu zerwanie więzadeł

0

I super. Na to liczylem

0

@Comentateiro i wrócił stary oszołom co czytać nie potrafi. A zapytać go o dowody to nagle znika bo i tak wie lepiej.

„Nie ma takiego czegoś jak wypominanie narodowości polskiej przez Polaków” gdzie napisałem cokolwiek o wypominaniu narodowości? Znów masz zwidy? Ale w tym wieku to normalka.

„co mądrzejsi ludzie wskazują że przestępczość nie zależy od narodowości.” co mądrzejsi opierają się na statystykach, ale przecież nie wiesz co to takiego bo jak tobie się wydaje to tak na pewno jest.

„Są tak samo niewinni jak pewna gwiazda Watykanu, zmniejszająca karę za gwałty na dzieciach?” a jakie to kary były zmniejszane? Powiesz coś więcej czy znów znikniesz jak trzeba potwierdzić twoje wymysły?

„przecież to autor wpisu robi widowisko z narodowości, więc krętaczu nie odwracaj kota ogonem.” tak? A gdzie napisał jakiej był narodowości? To takie przyglupy jak ty splakaly się o to.

„Typowa mentalność prymitywnego konserwatysty” typowa mentalność starego przyglupa

„nikt poza wami oszołomami nie zajmuje się narodowością” jak widzę ty się zajmujesz więc sam przyznajesz, że jesteś oszołomem.

0

@MESSIah16 nie cieszyłbym tak z zabierania aut bo dziś rano ktoś z obozu rządzącego wypowiadał się, że nie ma jeszcze jeszcze aktów wykonawczych do tego (lub czegoś takiego) i oni są jednak za tym, aby aut jednak nie odbierać a inaczej karać.
Trochę szkoda bo za głupotę powinien zapłacić i najlepiej nie czyimś życiem.

0

@MarioVeB! To pewnie przez ten alkohol masz takie durne wpisy.

0

@MarioVeB! To przestań już pić i może na zachodzie inaczej na ciebie spojrzą.

2

@Arden to byłby policzek jakby przez niego Barca przegrała.

7

@MarioVeB! A to ciekawe bo wspomniałeś o pewnym gwałcie, gdzie ciągle pisaliście, że to Polak i katolik. Później okazało się, że to jednak tęczowy chłopaczek.

1

@MarioVeB! Ale wiesz, że ten malarz z Austrii nie był faszystą? Wiesz, prawda?

1

Jutro Barca trafia na PSG i melduje się w półfinale.

5

@against_modern_football ciekawe, że tylu oburzonych jest o narodowość kierowcy a nie to, że jechał pijany XD

5

@MarioVeB! Ciekawe, że postępaki zaglądają w narodowość gdy im wygodnie i wspominają o niej tylko jak sprawcą jest Polak. W innym przypadku hurt durr, jak można mówić o narodowości

Zero zdziwienia.

0

Komentarz usunięty

3

Cubarsi był wczoraj świetny w obronie, ale za to w wyprowadzeniu piłki jeszcze lepiej się prezentował.

0

@GeneralXavi taka Hermiona z niej

1

Beka z tych co jednak uwierzyli

https://m.jbzd.com.pl/obr/3534568/0122-iks-de

0

@tbas ale widać u niego to zacięcie i walkę do końca. Chociaż kilka razy jak podchodził do obrońców to niepilnowany był Lobotka i brakowało mi, aby Lewy wtedy podszedł pod Lobotke

5

Jednak Fermin daje w grze/pressingu taką energię, której często Barcelonie brakuje.

0

Sergi Roberto to rozegrał. Cała akcja jego

0

Dla Barcy jaki wynik jest wynikiem bezpiecznym? Nawet przy 5:0 coś w obronie odwalą

3

@mambeppe_yomenik zdecydowanie bym tak o niej nie powiedział bo nie podejrzewam, że ona w ogóle ma mózg.

1

Lewica się o Was troszczy. Na święta zakupy zrobicie jeszcze z vatem 0% i to najważniejsze.
O jak to wszystko można pokazać jako sukces.
http://streamable.com/6o5jv3

10

@Emhyr szkoda, że nie przywrócą stawki VAT 22% podniesionej tymczasowo do 23% 14 lat temu

0

@Kazragore ktoś chyba Pana Stanisława oglądał bo z nim kojarzę to hasło „wiecie, rozumiecie” ;)

1

@Kazragore a ci niektórzy to pewnie próbowali połączyć dwie komórki jajowe i wyszła z tego ciąża.

1

@QQL5 to ona jest kobietą?

0

@MESSIah16 co tak dużo albinosów?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?