ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@joloskyy może pyta z ciekawości
2
@Ruchks a to sam tego nie zrobisz?
0
@FCB24 jak kojarzę to ten filmik jest z czasów przed Mourinho. Tzn pierwsza scena więc idiota był już wcześniej
1
Widzę, że pojawiły się ploty o Baenie. To chyba jedyny pomocnik z la ligi, którego chętnie zobaczyłbym w Barcie, ale już na starcie przepadł bo madryciak spuścił mu wpier.ol.
1
@IronSanHybrid a jest w tym materiale też o przodku dwóch prezydentów USA Prescocie Bushu?
Pracował dla firm i banku, które finansowały Hitlera nawet po przystąpieniu USA do wojny i jak kojarzę majątek tych firm został przejęty przez państwo.
0
@tristan87 nic nie jest pewne, ale Lewy raczej nie odejdzie. Barca nie ma kasy na ściągnięcie napastnika tej klasy a Roque i Guiu nie dają jeszcze tej jakości więc jego odejście w takim przypadku to byłaby głupota.
0
@SawneyBean Wow. Siła twoich argumentów jest niesamowita. Jest ich tyle, że aż trudno się do nich odnieść XD.
0
@Kgorecki2500 ale raczej nie chodzi nawet o to, aby wszedł tylko o to, aby Konfa zdobyła jak najwięcej głosów w skali kraju bo to będzie miało przełożenie na późniejsze mandaty do PE
0
@SawneyBean może jeszcze masz problem z językiem polskim, ale piszesz w czasie teraźniejszym i wmawiasz, ze w zasadzie to pytałeś o przyszłość.
A co to ja wróżka jestem, aby wiedzieć jaki mogą mieć w przyszłości?
Sytuacja różnie się może potoczyć.
A 20 lat temu pomyślałbyś, że będą ściągać tylu przybyszów z Afryki?
0
@SawneyBean z pamięcią widzę tak jak z myśleniem.
Czy napisałem, że teraz mają w tym interes? Napisałem, że nie wiadomo co będzie za kilka kilkanaście lat a wytrych jest.
0
@SawneyBean rzeczywiście płytkie myślenie albo jego brak.
Tutaj jeszcze potrzeba kraju, który ma interes w tym, aby to wykorzystać i oczywiście możliwości.
Podałeś przykład USA (XD). Według Ciebie taka Serbia mogłaby w odwecie ich zdestabilizować?
0
@SawneyBean czekaj, czekaj. Czy nie zauważyłeś, że to tylko jeden z przykładów? Aha… tamte ci nie pasowały.
A każdy kraj robi takie durnoty jak Polska?
I widzimy chociażby jak Litwa traktuje polską mniejszość lub np. Białoruś a Polaków procentowo jest tam znacznie więcej niż tych Ślązaków.
0
@SawneyBean chodzi o to, że w razie czego pretekst jest.
A czy jednym z pretekstow do napaści na Polskę w 39 nie był czasem Gdansk i mniejszość niemiecka?
A Rosja to jak tłumaczy napad na Ukrainę?
Napaść NATO na Serbię to też z jakiego była powodu?
Póki robimy co nam każą to jest ok, ale kto wie co będzie za kilkanaście lat.
0
@Bobo25 jacie też…
0
@Kgorecki2500 ja to bardziej widzę jako kolejny wytrych dla Niemców, aby w razie czego mieli możliwość wkroczyć do Polski. Oczywiście nie teraz, ale kto wie co przyniesie przyszłość.
Najpierw była ustawa chyba 1066 o tym, że funkcjonariusze obcych państw mogą w Polsce interweniować.
Teraz to, aby w razie potrzeby Niemcy weszli do Polski w obronie tych mniejszości czyli coś na wzór tego jak Rosja weszła do Donbasu czy na Krym.
3
@GeneralXavi ale że polski akcent ma poprawny?
Tzn jak? Po polsku wplatając słowa z angielskim akcentem?
2
Widzę spore podobieństwo w wymowie na obu filmikach
0
@ProMILs i w tym momencie cała bańka pękła
0
@DamianBarcaCule czyli idealnie pasuje
0
@blakkudium a w jakim charakterze pracował w reprezentacji?
1
mi w tej drużynie, w jej grze brakuje nieprzewidywalności w meczu. Wszyscy stoją na swoich pozycjach i czekają. Robią mało ruchu, mało zamieszania z przodu. Jest to zbyt statyczne granie, zbyt przewidywalne. Jak patrze na mecz z Realem i widzę takiego Valverde, który jest wszędzie, który moim zdaniem jest zawodnikiem co najwyżej średnim, ale zapierdziela w obronie i ataku. Jak Rodrygo w ataku raz jest z prawej, raz z lewej strony a innym razem w środku. Jak cały czas zawodnicy Realu próbują wchodzić w drybling i w ten sposób robić przewagę to czegoś takiego zupełnie nie ma w Barcie. Każdy boi się mieli bo dostanie opierdziel od krzykacza przy lini, że nie podał (albo od Lewego).
A jeszcze jak widziałem jak taki średniak jak Lucas na pełnej pi..ie przechodził do ataku, wbiegał w pole karne, rozrywal obronę to zastanawiam się co jest z Barceloną, ze ich boczni obrońcy tak nie grają? Czy nie ma im kto dograć piłki jak kiedyś robił to Messi do Alby? Czemu wszystkie podania są nogi a nigdy na dobieg i zawodnik musi się zatrzymać, zaczekać na piłkę?
Jak dla mnie prawa strona obrony to porażka, Kounde w obronie dobrze gra, ale z przodu niewiele daje. To nie jest zawodnik na bok obrony.
Pomocnicy grają zbyt daleko od siebie a w obronie są za mocno cofnięci w linie obrony.
W ataku Lewy chciałby grać to co w pierwszym meczu z PSG, ale najczęściej mu nie wychodzi bo od razu go faulują. Ostatnio za to Raphinha ładnie wychodzi za plecy obrońców do długich piłek od obrony.
Christensen nie nadaje się na pomocnika. Tracimy wtedy jednego zawodnika w rozegraniu bo z piłka przy nodze niewiele daje.
To takie są moje odczucia.
6
Następny skrzydłowy do grania na stojąco.
0
@Gacek5 to dopiero jaja XD. Zaraz napiszesz „Bartomeu wróć”
0
@esem91 oby zdążył się wyleczyć, aby można go było sprzedać przed sezonem
0
@V e B 96 myślę, że tam był spalony a poza tym Raphinha byl poza boiskiem wykonując rzut rożny więc bramka się nie liczy.
A tak na serio to zdziwiłem się, że nawet nie chcieli tego sprawdzać, ale widać sędzia miał inny plan.
0
@Chaoss no ma, przede wszystkim sędziów
18
50-letni Modric w 90-tej minucie biega jak młodzieniaszek a Pedri po 45 minutach wygląda jak był w jego wieku.
4
A czemu w powtórkach nie pokazali jak męczennik pluje się do leżącego Kounde tylko dopiero pokazali jak na stojąco się kłócą?
0
Nie pokażą z takiej kamery gdzie Lubin nie zasłania XD
0
@lntrowertyk dlatego przełączyłem na Święcickiego