0

@MESSIah16 na pewno opinia kogoś takiego jak ty zmieni moje życie.
I co ma odpisywanie wspólnego z twoją opinią? Za to twój „wysoki” poziom pozwala na odpisywanie. XD

Twój dziadek nie miał w ub kolegów tylko współpracowników.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@MadafakinGuy to jakoś słabo czytałeś bo jest tam to napisane. I pewnie skończyłby tak jak dowódcy AK, którzy mieli nadzieję na dogadanie się z komunistami to wtedy byłby bohaterem.
Za jakie niby zbrodnie wojenne zaczęli się do niego dobierać?

0

@MESSIah16 ciężko pracował chyba przy budowaniu Polski ludowej. A informacje o Ogniu to miał bo jego też okradł? Według takich jak ty jest bandziorem bo tak napisała komunistyczna propaganda. XD

Sam jesteś 0. Jakoś Pilecki nie walczył zbrojnie przeciw najeźdźcom ze wschodu i komunistycznej władzy więc jakoś propaganda nie musiała się specjalnie wykazywać. To teraz powiedz jak Pilecki walczył o wolną Polskę, że on jest bohaterem a Ogień nie.

Nie przypisuj działań twojego dziadka z ub do mojego.

Myślę, że z nkwd to twoja babka miała bardzo bliskie kontakty.

6

@Ojciec5tkidzieci wszystko przez to, że jechał 50km/h.

1

@MESSIah16 wystarczy, że widzę w tobie.
Jak dziadek był politrukiem to nie dziwi mnie, że coś takiego ci opowiadał. W końcu za to mu płacili. A nie opowiadał też o wyzwolicielach z nkwd?

3

@MESSIah16 sam jesteś zwykle 0. Poczytaj może kim był „Ogień” i co robił, ale nie od Grossa czy innych bajkopisarzy a na przyklad z materiałów IPN. To nietrudne.

0

@betonito 90 płci, wierzysz w to?

Ps. Illuminati to fakt historyczny

5

@MessiForeverTheBest dobrze, że zmieniłeś zdanie i zgadzasz sie, że sprowadzenie migrantów prowadzi do wzrostu przestępczości.

1

@betonito zawsze to lepsze niż 90 płci.

1

@PietrasCoelho chłopak się przejęzyczył. Chodziło mu chyba o lewackie rządy, które piszą historie na nowo.

1

@shahman no nie wiem. Córka Borysewicza chyba dostawała tyle od Arabów za strzeczycielstwo.

10

@misterio team 9

3

@parpe „bo to czy był kryminalistą ma małe znaczenie akurat, od tego jest sąd” sąd kilkukrotnie stwierdził, że to jest kryminalista.

0

@bartas97 przypomnisz ten przepis bo jak kojarzę w przypadku niebezpiecznego zagrania trafienie w piłkę nie jest okolicznością łagodzącą

0

@bartas97 a co za różnica czy trafił w piłkę?

0

@bartas97 a jak Vini tak wszedł w El Nesyriego?

9

A chyba z Granadą Ferran absorbował uwagę XD

0

@bartas97 za lecieć Ocamposa mógł być jedynie różny bo oddał po tym strzał.
Jeżeli chodzi o aut to tam Lucas kopnął w głowę Ocamposa i był aut. Moim zdaniem prawidłowo bo głowa była za nisko

0

@arrevay za kopniak Lucasa bez kartki bo głowa za nisko.

0

@bartas97 był faul za łokieć Ocamposa i tylko jeden faul widmo.

2

Czemu mówią, że to słabe zawody sędziego? Gdzie były błędy oprócz faulu, gdzie Kross dostał kartkę?

0

@Sulimo też się zastanawiam czy biorąc zawodnika Real sprawdza czy ma zje.any charakter czy też po przejściu do nich od razu się zmienia.

4

Wkurzające też jest to, że każda dyskusja, nawet pogawędka Xaviego z sędziami jest z bliska pokazywana podczas transmisji.
Carlo idzie wpływać na sędziego, coś tam się rzuca, dostaje kartkę, ale jest pokazane chyba z najwyższego rzędu stadionu.

0

Jak to jest, że Real mając w pomocy 0 kreatywności stwarza tak dużo sytuacji? Im do grania w ataku wystarcza 3 napastników i prawy obrońca.

2

@Barcanajlepszyteam i dlatego robią łapanki na poborowych gdzie popadnie?

0

@Dankho94isback od niedawna. Zwróć uwagę, że w tym zestawieniu masz u lidla wzrost o 0,9mld czyli rok wcześniej zapłacił jedynie 1/3 tego co w zestawieniu.

0

@draxidox nawet jeśli w biedrze na środku stoją palety to i tak wolę ja płacącą podatki w Polsce niż niemieckiego lidla.

0

@Chinaski może nie znam dobrze angielskiego, ale gdzie tu jest napisane, że wiedział? Jak widzę jest napisane, że nic nie wskazywało, żeby miał stosunki seksualne z seminarzystami, a biskupi przekazali niewystarczające dane. Więc jak wiedział?
A w jakim wieku w Stanach zostaje się księdzem? Bo piszą o pedofilii na seminarzystach, ale na księdza chyba idą dorosłe osoby.

„Co do książki, sam jej nie czytałeś, ale wiesz że tak musiało być, bo przeczytałeś recenzję - gratuluję” hahaha. Mówi to ten co jej nie czytał i wierzy w nią XD.
Tak przeczytałem recenzje w sensie jej streszczenie a artykuł, który załączyłem to prawdziwy opis przypadków, te niby „dowody”, na to, że papież wiedział i ukrywał pedofilię. Jakbyś przeczytał to może byś się zorientował, ale to dla ciebie chyba za dużo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?