4

Śmieszy mnie jak ludzie najeżdżają na Konfederację za wejście w sojusz z afd bo tamci gloryfikują żołnierzy wermachtu mordujących Polaków w czasie 2WŚ jednocześnie ci sami ludzie wspierają, bronią, tłumaczą ludzi, którzy gloryfikują banderowców brutalnie mordujących Polaków na Wołyniu i to już im nie przeszkadza.
Takie rozdwojenie jaźni.

5

@arasz1819 to ten arasz od banderowców?

0

@arasz1819 póki co to widać samych płaczków pod każdym wpisem o nim XD

0

@Herato 28 lat i koniec kariery. Szybko. Też mało meczy rozegral w reprezentacji.

3

@ranger3120 bo piramid ze soba nie przywieźli.

0

@macio_944 nie napisze bo sklep po jego wyjściu nie wyglądał jakby przeszło tamtędy tsunami.

1

@misterio sorry. zrozumiałem to odwrotnie tzn że oni nie wiedzą, że jest w ich partii.

0

@misterio @tbas czyli rozumiem, że wy wiecie lepiej od założycieli Konfederacji czy ten gość jest jednym z członków czy nie.

Może nie wiecie, ale członkiem komisji wyborczej można być z ramienia danej partii nie będąc jej członkiem.

2

Czy już można uznać Ronaldo za MOTM?

1

Kolo Muani chyba ma flashbacki.

0

Rui Manuel Costa haha

2

Portugalia wygrywa mistrzostwa a Ronaldo bez strzelonego gola dostaje złotą piłkę

0

@Lordzi mam tak samo.

0

Co za dogrywka.

0

A miałem pisać, że ten Merino jest beznadziejny bo nie widać go w meczu a tu zaskoczenie

2

Typowy madryciak jest typowy

0

@Kgorecki2500 tak, ale to nie było to samo co ue szczególnie to ue po traktacie Lizbońskim.

1

@Kgorecki2500 ale Unia Europejska to chyba istnieje od 1993

3

Real czekał 2 lata na Mekambe i ma go ta darmo.
Barca mogła mieć Nico za darmo, ale ten wolał w styczniu przedłużyć kontrakt a pół roku później chcą go wziąć za 100mln. Bez sensu. Jak wtedy nie chciał to teraz trzeba go olać.
Ten klub to chyba nigdy z długów już nie wyjdzie jeżeli tak się będzie pozwalał traktować.
Jedyny plus jest taki, że nie było żadnego filmu „la decision” czy jakoś tak.

1

@Kgorecki2500 bo ZSRR zawsze „wkraczało" albo „wyzwalało”, ale nigdy nie atakowali XD. Do tej pory lewicy mówi (ostatnio chyba Czarzasty), że Polska nie została przez nich zaatakowana.

0

@FcPortoFan1999 a co PZPN ma do tego? Oni ochronę na stadionie zapewniali czy jak?

4

@marcin62 ale czy porównanie nie jest trafne?

0

@Comentateiro widzę dowcip na poziomie przyglupa. Pasuje do ciebie idealnie.

0

@Comentateiro wiem. Z twoim IQ ameby nigdy byś na nią nie wpadł frustracie.

5

@Comentateiro cringe to ty masz na drugie dziadku.

0

@tomek8756 przecież Tusk dopiero co zaczął a już ma kończyć?

1

@VegetaPolska bo to są słowa przed zmianą

1

@VegetaPolska jak nie można zmieniać to czemu nie śpiewasz „jeszcze Polska nie umarła kiedy my żyjemy, co nam obca moc wydarła szablą odbijemy”?

0

@Comentateiro „ten ksiądz wiedział o problemie a nie o przypadkach, więc jest niewinny” widzę, że dalej jesteś tak samo tępy więc znów cię ośmieszę i jak zwykle uciekniesz bez odpowiedzi.
Dawaj mój konkretny cytat, gdzie dokładnie tak napisałem.

„pozostałe zawody nie mają instytucji, która ich aktywnie chroni przed wymiarem sprawiedliwości.”
Czyli pozostali nie mogą udać się do adwokata i nie ma ich kto bronić? XD
Mozesz powiedzieć jak przed prokuratorem i sędzią ta instytucja ich broni?

„W każdym innym zawodzie są to przypadki indywidualne, a w Kościele mamy od wielu wieków szajkę. ” szczególnie widać to na podstawie wyspy Epsteina. Sami księża tam jeździli.
Możesz przypomnieć ile % wszystkich księży w kościele stanowią skazani pedofile?
Ach zapomniałem. Ciebie nie pyta się o dowody i dane.

„A z resztą się zgadzam, każdy przypadek jest obrzydliwy” nie wierzę. Czy tobie wreszcie udało się skrytykować środowisko lgbt za pedofilię? Tak przypomne, że w tym środowisku pedofile stanowią nawet do 40% a do tej pory nie przeszła ci przez gardło skrytykowanie ich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?