3

@Comentateiro ty jak zwykle niczego nie łapiesz, ale to jest normalka.
Jakbyś nie był tak „tempy” to może zrozumiałbyś co było tematem dyskusji, ale dla ciebie to jednak za dużo do ogarnięcia.

Kultura wymaga, że jak o kimś wspominasz to należy go zawołać, ale przecież kultury od ciebie nie powinienem oczekiwać.

Żegnam magiku, który znika jak się go pyta o dowody na potwierdzenie swoich bzdur

3

@RafiVeB niestety nabrałem się na to, że on cokolwiek zrozumie.

1

@SawneyBean teraz już wiem. Niestety zrobiłem ten błąd i zacząłem dyskutować.

3

@Radioactive9705 chyba raczej dezinformacyjna

1

@Aragorn33 szkoda, że akurat na to drugie pytanie to już nie odpowiadasz: gdzie padło, że nie były w związku?
Bo prokuratorka nic takiego nie powiedziała.

„Osobiście nie, ale wśród patologicznych środowisk to częste zjawisko :)”
a skąd to wiesz? Ze statystyk? Z doświadczenia? Czy może tak ci się wydaje?

1

@MesQueUnClub_87 dlatego dopisałem jeszcze, że „ i nic poza nim”.

2

@Aragorn33 przynajmniej masz świadomość, że nic nie rozumiesz. Szkoda jednak czasu na tłumaczenie. Wracaj lepiej wydawać McZestawy.

„zgodnie z którą były partnerkami w sensie zamieszkania, a nie relacji romantycznej”
Przeczytaj jeszcze raz, powoli co ta prokurator powiedziała.
Wypowiedź mówi, że w oświadczeniu „partnerka” dotyczyło zamieszkania razem a nie związku romantycznego. Jak z tego wynika ci, że nie były w związku? Z tego wynika tylko, że mieszkały razem. Zastanów się czy z tego nie wynika raczej, że prokurator nie wie ( lub nie chce powiedzieć) czy były w związku?

Jeszcze raz zapytam: gdzie padło, że nie były w związku?

I jeszcze raz: Dużo znasz dorosłych osób z 3 dzieci, niebędących studentami, które mieszkają razem w jednym mieszkaniu?

0

@tomek8756 odpowiem na Twoje pytanie: alkohol trzeba mieć w głowie i nic poza nim

1

@Aragorn33 „przecież przez całą dyskusję czepiałeś się tego określenia "partnerki" jak tonący brzytwy ;p”
Fajne masz określenia tylko takie nietrafione. Po prostu widzę, że niewiele rozumiesz tylko sam uwiązałeś się jednego cytatu z którego nic nie wynika i nie jesteś w stanie pokazać nawet, w którym miejscu padło stwierdzenie, że NIE SĄ w związku.

„jeżeli prokuratura ustaliłaby, że są w związku romantycznym to dlaczego określenie "partnerki" miałoby się odnosić tylko do wspólnego zamieszkania a nie relacji romantycznej?”
W którym miejscu zostało podane, że prokuratura ustaliła, że nie są w związku romantycznym? Poproszę cytat.

Ubzdurałeś sobie, że cos zostało podane a to tylko twoja interpretacja

Ps.
Dużo znasz dorosłych osób z 3 dzieci, niebędących studentami, które mieszkają razem w jednym mieszkaniu?

1

@Aragorn33 „To serio nie działa tak, że jak kobiety nie były lesbijkami, ale Ty bardzo tego chcesz, to jednak są :)”
W drugą stronę też to nie działa, że chcesz aby nie były mimo, że są.

Rozumiem, że prokuratura weszła im do łóżka i wie. To nawet za pisu do łóżka nie wchodziła.
Możesz zakrzywiać rzeczywistość, ale prokuratura nie podała, że nie są lesbijkami a fakty jednak przemawiają za tą wersją.

1

@Aragorn33 „Nie odnosi się to określenie [partnerka] do związku romantycznego czy powiedzmy konkubenckiego - powiedziała nam prokurator Spruś" ;ppp”
I jak z tego wynika, że nie są w związku? Jest tylko napisane, że „partnerka” w oświadczeniu prokuratury dotyczy czegoś innego niż związku.

1

@Aragorn33 ale to ty nie przeczytałeś i się dopytujesz.
To jeszcze jedno pytanie: gdzie w wypowiedzi prokuratorki jest o tym, że one nie są lesbijkami? Przeczytaj dokładnie bo powiedziała, że komunikat niby odnosi się do tego, że mieszkały razem, a gdzie powiedziała, że nie są w związku romantycznym( choć w ich przypadku chyba patologicznym)? To już twoja interpretacja.

3

@Aragorn33 sam jesteś niemożliwy. Wiem, że próbujesz za wybiórczą zakrzywiać rzeczywistość, ale masz oświadczenie prokuratury „ W październiku 2023 r. Julia B., samotnie wychowująca swojego syna Ignacego Z., zamieszkała z partnerką Patrycją J.” https://www.gov.pl/web/po-gliwice/areszt-dla-matki-i-jej-partnerki-za-znecanie-sie-nad-4-letnim-dzieckiem

To teraz wytłumacz jak słowo partnerka mogło być użyte w kontekście prowadzenia gospodarstwa domowego skoro wtedy nie mieszkały jeszcze razem więc takiego nie prowadziły?

1

@Aragorn33 a przeczytałeś artykuł, który załączyłem? Tam jest napisane co sugeruje

0

@Aragorn33 a ty masz inny artykuł o wyborczej https://wpolityce.pl/kraj/701747-para-lesbijek-znecala-sie-nad-dzieckiem-gw-juz-niuansuje

I to normalne, że na osoby mieszkające razem, ale nie będące w związku mówi się partner/partnerka. Myślałem, że wtedy mówi się współlokator.

2

@marcin62 jeśli nie są to czemu nawet wyborcza pisze „matka i jej partnerka znęcały się nad dzieckiem”?

2

@Aragorn33 czyli twierdzisz, że wszystkie gazety i portale to chłam bo pisały o tym, że one były partnerkami?
Tak niore pierwszy lepszy artykuł i piszą, że to partnerki
https://wiadomosci.wp.pl/czterolatek-na-ulicy-w-samych-butach-mial-widoczne-slady-pobicia-7057267869764160a

Rozumiem, że masz pewniejsze informacje.

0

@BorzyKrzys ale to teraz kobiety będą w tych związkach więc już na pewno będzie dobrze ;)

15

Jak Julia Szeremeta wygra złoto to spodziewam się, że wyborcza wrzuci taki nagłówek

https://zapodaj.net/plik-PNAMAwHIYi

0

@Kgorecki2500 jak to legitne jak kiedyś @Tasde przekonywal, że Konfa to już jest praktycznie nielegalna.

0

@Kgorecki2500 zróbmy jak Francja. Dla kilku dobrych sportowców rozwalmy cały kraj.

1

@Comentateiro widać sporo znaczy skoro ciągle widzę twój płacz pod moimi komentarzami. Tak trzymaj. ;)

5

@Comentateiro ty to ogólnie masz uraz psychiczny i to taki poważny.

1

@vangoor „odczucia są pozytywne” to w Barcie kojarzy mi się z leżeniem w szpitalu przez kolejne pół roku

0

@Aragorn33 ale nadal gdzie jest to wywalenie? Politycy żyją z kłamstwa, z kolei dziennikarzy teoretycznie dotyczy coś takiego jak etyka dziennikarska, dążenie do prawdy a nie branie pierwszego fejka bez weryfikacji bo tak pasuje im do narracji.

0

@Aragorn33 i gdzie to wywalenie bo nie zauważyłem?
Czy wywalił się tak jak na filmiku że Stanowskim?

0

@Destroyer_of_Worlds brakuje tylko tych co mają przywieźć medale

0

@Zbyszard to nie będzie dziwne. Na ME też grał Olmo a nie Fermin więc jednak coś musi potrafić.

3

@negreanu I jeszcze ten tekst „Normalny człowiek odpowiada na zarzuty, a pisowska kurwa oczernia- to u nich norma...”
jak na razie to Stonoga chciał go oczernić ale mu nie wyszło i oczernił sam siebie XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?