ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gdyby tu był Xavi to Pedri zagrałby od początku i żeby go nie przemęczać to zszedłby w 85 minucie a później kolejna kontuzja. Ciekawe jak będzie dziś przy takich niedoborach w składzie.
2
@Messibestplayerintheworld jak piszą w taki sposób to najpewniej znaczy, że finansowo się to dla Barcy nie spina.
1
Komentarz usunięty
3
Już nie takie rekordy Xavi bił.
2
@siuuu to jest bardziej niż pewne.
22
Założyciel teczowej organizacji oraz jeden z wolontariuszy zostali aresztowani z powodu wielokrotnego wykorzystywania dzieci.
0
@Dari0G zacofanie aż wylewa się z tego filmiku.
0
@PatrykBarca ale moim zdaniem Bayern miał świetnie przygotowany przez Kovaca a tutaj musi wszystko zaczynać praktycznie od zera. Do tego skład wciąż nie jest optymalny jeśli Kounde będzie musiał grać na prawej obronie.
3
@Kgorecki2500 właśnie zastanawiałem się kto te przepisy uchwalił, że Jachira należąca do partii rządzącej ją krytykuje.
4
@Aragorn33 „jeżeli pojawiają się jakiekolwiek oskarżenia względem Polski” gdzie w tym urywku, który załączyłeś było odniesienie do tego?
„to zadaniem polskich polityków jest te zarzuty odpierać, a nie tryumfować”
Czy takie samo zdanie miałeś jak atakowano Polskę za brak „praworządności”, Turów i inne takie?
4
@Aragorn33 a on tu coś powiedział o niemieckim wojskowym?
Jak słyszę to podejrzewa motoryczny z Marsa bo wszyscy są niewinni.
Ps. Ty naprawdę myślisz, że NS2 wysadzili Rosjanie zaraz po tym jak wpompowali miliardy w jego zbudowanie? XD
1
@AFA kiedyś też byłem blisko zostania milionerem. Umierająca z Francji chciała przekazać mi swój majątek.
Już notariusza załatwiała, ale potrzebowała kasy więc zaproponowałem, że osobiście podjadę do Francji z kasą i niestety na tym się skończyło. A taką miałem nadzieję.
1
@kanver_ cholera. Miało być „w szpitalu”. Chyba spacji nie zrobiłem i słownik podmienił
0
@kanver_ tłok to będzie raczej wyszperały a nie w pomocy
0
@koziar i dlatego tak się nadaje do Barcy
0
@Benz za dużo małp chyba jest w Szwecji, że pojawiła się małpia ospa.
0
@Cvzx jednak w serialu pewne rzeczy trudno jest pokazać. W książce Reacher sam był narratorem i tłumaczył cały tok rozumowania czego nie ma w serialu. Niektóre rzeczy były też pokazane dosyć skrótowo. To co mi nie pasowało to chyba to, że w serialu za dużo gadał.
3
Obejrzałem pierwszy sezon serialu Reacher i jestem zaskoczony. Przeczytałem tę książkę i zdziwiłem się, że tak bardzo się jej trzymali. Początek świetny, bohaterowie tacy jak sobie wyobrażałem. Później trochę rozjeżdża się z książką, wprowadzili też jakąś jego pomocnicę, ale serial i tak na plus.
I jeszcze jeden plus to taki, że Reacher nie ma 1,7m wzrostu jak w filmie
1
@Pawel13sz i pięknie. To mamy 4 zawodników w tym jeden kontuzjowany.
4
@Pawel13sz jak to nikt? Lenglet jest zarejestrowany.
Ps. Mam dziwne wrażenie, że jak Barca wyjdzie w problemów finansowych i będzie mogła bez problemu rejestrować zawodników to wtedy nagle te wszystkie ograniczenia zostaną poluzowane dla innych klubów.
0
@betonito obawiam sie, ze tam zaczęliby świetnie grać skoro taki placek jak Valverde gra w podstawowym i to całkiem nieźle.
0
@draxidox zaraz będą taniej bo mecz się zbliża a tu jeszcze tyle biletów do sprzedania.
1
@blakkudium to jeszcze nie dostali tej kasy? Nie było juz o tym artykułu?
1
@Rakietic A jak z tego wywnioskowales, ze nie poznałem kobiety?
To czemu mając tak skuteczny system nie są sobie w stanie poradzić z ciągłymi napadami, nożownikami, gwałcicielami itd? Taki mają dobry system więc jak wyglądają statystyki pod względem rozbojów z użyciem noży, kradzieży, gwałtów itp? Rozumiem, że nie mają z tym problemu i jest ich mniej niż w Polsce. ;)
„Wiekszosc kobiet w polsce doznalo przemocy seksualnej,” rozumiem, ze te bzdury wyciągnąłeś ze statystyk policyjny a nie z d.py.
„pasowaloby popatrzec na naszych oblechow?” jakoś to nie jest moim fetyszem, ale za to lubię się pośmiać z takich bzdur jak tu wypisałeś.
2
@Rakietic coś ci się chyba ubzdurało. Kto jest przeciw zaostrzeniu kar?
Co innego zmiana definicji gwałtu lub możliwość „wycofania” zgody już po fakcie. Lub zlikwidowanie domniemania niewinności. To chyba spora różnica.
Ps. Jestem za większymi karami za gwałt, ale też za zrównaniem z nimi kar za fałszywe oskarżenia o gwałt.
4
@Kapitan hawk i znów jak kulą w płot.
„ dlaczego najpierw swoją uwagę skupiasz na imigrantach w Niemczech, potem Polakach a na końcu na księżach”
Wskażesz, w którym miejscu tak zrobiłem? Rozumiem, że w tych słowach to wyczytałeś „jaka różnica czy to ksiadz, polityk czy nauczyciel? Gwalciciel to gwalciciel”
Ale przynajmniej dobrze widać na kim ty tylko skupiasz uwagę.
„Kazanie Moralności pięknie odnosić się do właśnie takiej obłudy.” Zawsze to fajnie wygląda jak niewierzący powołują się na Pismo Świętą.
„Ksiądz nie może być niewierzący. Ponieważ sam Bóg tego nie chce. Stąd też powołania do posługi kapłańskiej” Skąd wiesz czego chce Bóg? Jak sobie przypominam to Bóg dał ludziom wolną wolę.
A jak te statystyki? Znalazłeś już?
0
@Aragorn33 jesteś pewien, że to jest to samo miejsce co na filmiku u Cejrowskiego czy znów się dałeś nabrać?
4
@Kapitan hawk a słyszałeś kiedyś o statystyce i przeliczaniu np. na 100tys. mieszkańców?
I jak widać tym się różnimy. Dla mnie jako Polaka gwałt dzieci jest poza jakąkolwiek skalą niezależnie kto to robi. Tobie jak widać przeszkadza tylko jeśli robi to ksiądz. Smutne.
„patrzenie w sposób "bo w Niemczech gwałcą więcej" jest po prostu chore”
Jednak nie jest chore tylko normalne. Jakoś u nas nie reklamują majtek antygwaltowych, wieczorem kobieta może wracać do domu bez strachu, że zostanie napadnięta itd. Więc jednak skala ma znaczenie.
Edit: widzę, że zmieniłeś komentarz więc dopiszę. Czyli nauczyciel może być wierzący lub nie, ale już ksiądz nie? To, że głosi Słowo Boże, ale już według niego nie postępuje pokazuje, że chyba jednak z wiarą ma problem.
12
@Kapitan hawk a polityk cały czas gada o uczciwości a postępuje inaczej i jaki to ma związek?
Próbując relatywizować gwałty dokonywane przez migrantów tym swoim „Polacy też gwałco” ciągle jednak zapominasz o skali. Ile to gwałtów dokonują Polacy a ile jest ich w Niemczech.
4
@PatrychoO a jaka różnica czy to ksiadz, polityk czy nauczyciel? Gwalciciel to gwalciciel i powinien taka sama czapę dostać.
Zawsze jednak lepiej jak bydlak dostanie 10 lat niż jak na zachodzie 3 miesiące dozoru i wychodzi na wolność, aby zaraz robić to samo.
Ale zawsze najważniejsze to:
Przecież Polacy też gwałco