2

Nie wkurzają was te informacje transferowe? Po kilka razy dziennie przeróżne bzdury na temat jednego zawodnika.
„Decyzja w poniedziałek”, „chce przyjść, ale koledzy mu odradzają” itd.
To jest strasznie wkurzające tym bardziej, że pewnie połowa tego to bzdury wymyślone przez samych dziennikarzy.
Nie wiem też czy wokół innych drużyn też robią takie zamieszanie czy tylko Barcelonie ci dziennikarze robią niedźwiedzia przysługę bo takie pisanie na pewno nie pomaga w negocjacjach.

Druga rzecz to pisanie o zawodnikach Barcelony, których niby ta chce się pozbyć. Przykład z Roque, że niby jest słaby technicznie i nawet rezerwowi się dziwią jak jest słaby.
Jak coś takiego ma pomóc w sprzedaniu go po dobrej cenie? Czy takim pisaniem są zniechęcić do klubu samego zawodnika, aby zgodził się odejść?

Niestety dziennikarze prześcigają się w pisanie tych głupot transferowych, aby tylko wyjść z jakąś sensacją.

0

@Comentateiro haha. A nie zapytali Hołowni czy byli posłami?
I co im za to grozi? Reprymenda?
Takie na siłę szukanie czegokolwiek a barany myślą, że ich za to posadzą XD

3

@norbi77 taka niespodzianka, że w tym tygodniu był dzień św.Krzysztofa

0

Komentarz usunięty

0

@maroon jakikolwiek kontekst by nie był to wpaść w taką furię i wyzywać od śmieci i ku.asów a do tego mówić, że by tej babie przypierd.lił, ale jest za gruby to chyba lekka przesada.

1

Komentarz usunięty

4

Pewnie już widzieliście jak Polska coraz bardziej się uśmiecha. To ma być chyba ta wykształcona elita z wielkich miast? To ma być oficer WP?

A MON informuje: przecież on został zatrudniony za poprzedniej władzy. XD.




0

@Xaviball czyli wzajemne zrozumienie i tolerancja tak, ale nie w stosunku do Babiarza mówiącego prawdę?

3

@marcin62 lewica: kościół nie powinien się nami zajmować.
Też lewica: zajmiemy się chrześcijańskimi symbolami i je sparodiujemy.

0

@Comentateiro i wyszedł comciu i znów się ośmieszył.
„ To jest wizja komunizmu, niestety"

Nie idzie uwierzyć, że tak można zrozumieć słowa utworu "Imagine".”
A to sam Lennon mówił, że to manifest komunistyczny.

„Babiarz nie rozróżnia komunizmu w założeniach, od komunizmu w praktyce”
Następna złota myśl XD. Jeszcze zapomniałeś napisać, że do tej pory to nie był prawdziwy komunizm i tym razem to na pewno się uda. XD.

1

@misterio może nie znam dobrze historii, ale za czasów Starożytnego Egiptu, Babilonu to chyba Polski jeszcze nie było więc o co ci chodzi? O Majach to nie wspominam bo nawet nie wiedzieli, że jest coś takiego jak Ameryka Płd.

6

W końcu najbardziej humanitarna armia na świecie
https://x.com/KoneserUnii/status/1816189403800404123

2

@fart nie tylko w rękach świrów, ale też w rękach oszustów. Pamiętam jak Orange namawiało mnie, abym autoryzował się u nich głosem.

1

Ona już nieraz takie bzdury mówiła, że byłbym w stanie uwierzyć, że to są jej słowa. XD



0

@tristan87 teraz złodzieje w Paryżu to mają raj.

2

@Tasde albo Netanyahu umarł a to jego sobowtór. Takiej opcji nie rozważyłeś.

0

Wykluczenie menstruacyjne XD. Można powiedzieć, że to mnie dotyczy bo nie mam menstruacji więc jestem wykluczony.


1

Dopiero zobaczyłem wynik naszych asów w pucharach.
Cytując klasyka „nie ma już słabych drużyn w Europie” XD

2

@draxidox można też powodować wypadki i uciekać z miejsca wypadku a i tak nic ci się nie stanie bo sprawa się przedawni. Można zabić babe na pasach nie mając prawa jazdy i badań technicznych a i tak być uniewinnionym bo 80-latka za szybko weszła na pasy.
Można zabić całą rodzinę a i tak policja cię nie zatrzyma i możesz uciekać za granicę.
Więc z tym egzekwowaniem obecnego prawa już jest problem

3

@Arden Mam wrażenie, że jakby któryś zawodnik przeciął palec to leczyliby go przez 3 miesiące i nadal nie byłby zdolny do gry.

Real to potrafi w pół roku wyleczyć zerwane wiezadla, gdzie zawodnik wraca do gry w pełni sił.

0

@MesQueUnClub22 a jaka jest dla nas różnica między nazistą, komunistą i demokratą jeżeli wszyscy oni dbają o interesy Niemiec a nie Polski? To że nazywasz ich tak a nie inaczej nie zmienia faktu, że nie reprezentują naszych interesów.

1

@BorzyKrzys za pisu też były podwyżki wody więc wszystko w porządku, można się rozejść.
Przynajmniej te podwyżki są uśmiechnięte.

0

@MesQueUnClub22 ciekawe wnioski wysuwasz. Aż tak złe zdanie masz o Tusku?

0

@MesQueUnClub22 z polskiego punktu widzenia to jaka jest różnica między nimi? Jedni i drudzy myślą tylko o interesie Niemiec.

10

@Safrani póki co to nie współpracuje z Tuskiem i jego ekipą.

2

@Safrani a sprzedają coś takiego?
Pamiętam z Krzyżaków jak sprzedawał szczebel z drabiny, która się śniła Jakubowi albo pióro ze skrzydła Archanioła, które zgubił w trakcie zwiastowania.

0

@DLFCB tylko jak kupisz to nie zaciągnij się całością, zostaw coś dla rodziny

6

@Tasde jak miło, że się martwisz

3

@ViscaelBarca2007 i oby Olmo pozostał tak samo nasz jak jest w tym momencie

0

Przecież jak przyjdzie Olmo to Fermin na sprzedaż pójdzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?