ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Comentateiro ja tylko wiem, że nie pyta się kobiety o wiek, faceta o zarobki, comentateiro o dowody XD.
Winny jest zawsze jeśli tylko comentateiro tak mówi.
0
Polska 100 minut. To prawie jak 100 konkretów
1
@MesQueUnClub_87 tutaj kolega @Danny Gaucho wrzucił filmik z karnymi
Jak dla mnie te od 4 minuty (lub 3:30) wyglądają podobnie do obenych
2
@Danny Gaucho ok, ale tak od 4 minuty tego filmiku dopiero zaczal robił te zatrzymania. Wcześniej strzelał raczej płynnie. A od kiedy zaczął robić te „stopy” to nie widzę wielkiej różnicy między karnymi.
3
@MesQueUnClub_87 jak dla mnie to ważne, aby piłka była w siatce. Jeżeli sędzia się nie czepia i uznaje bramkę to mógłby się nawet położyć i by mi to nie przeszkadzało.
Tak patrząc na ten wczorajszy karny to nie widzę różnicy między nim a wcześniejszymi w Bayernie
1
@takisobiektos jak dla mnie to wygląda to tak samo @Kgorecki2500
6
Co się nagle wszyscy uczepili tego w jaki sposób Lewy strzela karne? Jak był Bayernie i strzelał gole seriami to nikomu nie przeszkadzało, że robi to „zwolnienie” przed strzałem. A nawet więcej bo chwalili za to, że to pozwala mu zobaczyć reakcje bramkarza i przed samym uderzeniem podjąć decyzję w który róg strzelić. Wtedy miał prawie stuprocentową skuteczność z karnych. Teraz nagle problem widzą.
6
@Herato a jeszcze Mbappe niech przypomina Hazarda podczas pobytu w Realu i od razu humor będzie lepszy.
0
@Misiaczek09 to ile tego zusu zapłacili, że rachunek wychodzi na plus?
No i to PCC. Czyli sprzedajemy im nieruchomości za gotówkę, która jest niewiadomego pochodzenia. Idealna pralnia kasy a ty spowiadaj się z każdej złotówki. A jeżeli dostają kredyt to ile z tego im finansujemy jeszcze tzn te kredyty 2% itp?
I to nie są wyliczenia Warzechy tylko dane z MF. Załączony przez ciebie raport na czym bazuje i jakie kwoty podaje?
Propozycji na co chcesz? Na wyliczenie ile dajemy kasy Ukraińcom i ile oni dokładają do budżetu?
Czy chce ich czy nie to inna sprawa bo nie o tym była tu mowa. A pomysł zastąpienia Polaków Ukraińcami masz naprawdę świetny. „Bo niska demografia”
A co do księciów ze wschodu to i tak ich dostaniesz. Też ci się podokladaja do budżetu.
0
@maroon może i nie ujmuje wszystkiego, ale np w przypadku samego VAT zakładają, że wszystko zarobione pieniądze zostają w Polsce co jednak nie jest takie pewne. A jeżeli chodzi o inne rzeczy to chyba jeszcze zostaje tylko ZUS. Ale tutaj też ich np leczymy i otrzymują szybszą pomoc niż my.
2
@maroon a jakie są te pozostałe?
5
@Misiaczek09 tak? A jak się niby spłacają? W zeszłym roku wydaliśmy na nich 8mld, rok wcześniej chyba 10mld więc jak się spłacają?
Zaraz pewnie za to wyjdziesz z durna śpiewka, że nas bronią XD
0
@tristan87 że ile? Tylko 5% mniejszy rachunek przy pompie ciepła?
3
@Kgorecki2500 Podatek na cukier pomógł w walce z otyłością to i ten podatek tak samo pomoże w walce z alkoholizmem
0
Ostra amunicja w bagażach. Ciekawe skąd może pochodzić i ile nielegalnej broni przez te dwa lata trafiło do Polski?
https://krakow.tvp.pl/77522436/ostra-amunicja-w-bagazu-pasazerow-na-lotnisku-krakow-airport
0
To teraz nic tylko umierać.
0
@marcin62 Jakie x okienek? Przez jedno, gdzie przedłużył kontrakt z PSGa teraz przyjdzie na darmo. To jednak nie takie frajerstwo jak z Griezmanem, gdzie wodził za nos, ośmieszył klub filmem, że zostaje a rok później przyszedł za 100mln
0
Barcelona jednak nadal jest mistrzem negocjacji. Chce kupić zawodnika za 60 mln, któremu teraz kończyłby się kontrakt i mogła go mieć za darmo tylko wystarczyło pół roku temu odpowiednio zadziałać. Teraz za to są chętni wydać od ręki 60mln na klauzule. Paranoja.
Real czekał 2 lata, aby za friko podpisać jednego z najlepszych obecnie napastników.
0
Przecież tu nawet faulu nie powinno być a co dopiero żółta. Skłonił się do pasa i pretensje.
0
@draxidox szkoda, że za Polską nie można zagłosować.
0
@Barcasub takie to czasy, że pokemonem nazywają kogoś mającego normalne poglądy.
Ps. Nie wiem jakie ma zdanie w innych tematach
2
@tristan87 @Kinginiesta i dlatego nie zarzucam mu kłamstwa.
Trzeba było go wybrać wcześniej a teraz to już za późno.
13
Czy te oczy mogą kłamać?
0
@MOLESTA przecież ewidentny spalony. Widać, że przed bramką Gullit wyprzedził obrońcę
0
@esem91 to ilu tych napastników będzie?
5
To ilu tych napastników będzie? Może najpierw trzeba kogoś sprzedać.
2
@MichalZZZ z takimi filtrami to i ja byłbym jak miss world https://www.google.com/amp/s/www.dailymail.co.uk/femail/article-9636283/amp/Adil-Ray-blasts-Bushra-Shaikh-says-wont-isolate-travelling-amber-countries.html
0
6 środkowych obrońców. Czy na pewno wystarczy bo trzeba nimi obsadzić jeszcze boki obrony i pomoc.
5
To może kontrola nagłośnienia po majówce? https://x.com/TweetyTygrys/status/1787056962863018131
5
@Kengo mądrzejsze jest o tym nie wspomnieć bo to wcale nie jest podobne, wcale niepodobne.