0

@Comentateiro ja tylko wiem, że nie pyta się kobiety o wiek, faceta o zarobki, comentateiro o dowody XD.
Winny jest zawsze jeśli tylko comentateiro tak mówi.

0

Polska 100 minut. To prawie jak 100 konkretów


1

@MesQueUnClub_87 tutaj kolega @Danny Gaucho wrzucił filmik z karnymi


Jak dla mnie te od 4 minuty (lub 3:30) wyglądają podobnie do obenych

2

@Danny Gaucho ok, ale tak od 4 minuty tego filmiku dopiero zaczal robił te zatrzymania. Wcześniej strzelał raczej płynnie. A od kiedy zaczął robić te „stopy” to nie widzę wielkiej różnicy między karnymi.

3

@MesQueUnClub_87 jak dla mnie to ważne, aby piłka była w siatce. Jeżeli sędzia się nie czepia i uznaje bramkę to mógłby się nawet położyć i by mi to nie przeszkadzało.
Tak patrząc na ten wczorajszy karny to nie widzę różnicy między nim a wcześniejszymi w Bayernie

1

@takisobiektos jak dla mnie to wygląda to tak samo @Kgorecki2500

6

Co się nagle wszyscy uczepili tego w jaki sposób Lewy strzela karne? Jak był Bayernie i strzelał gole seriami to nikomu nie przeszkadzało, że robi to „zwolnienie” przed strzałem. A nawet więcej bo chwalili za to, że to pozwala mu zobaczyć reakcje bramkarza i przed samym uderzeniem podjąć decyzję w który róg strzelić. Wtedy miał prawie stuprocentową skuteczność z karnych. Teraz nagle problem widzą.

6

@Herato a jeszcze Mbappe niech przypomina Hazarda podczas pobytu w Realu i od razu humor będzie lepszy.

0

@Misiaczek09 to ile tego zusu zapłacili, że rachunek wychodzi na plus?
No i to PCC. Czyli sprzedajemy im nieruchomości za gotówkę, która jest niewiadomego pochodzenia. Idealna pralnia kasy a ty spowiadaj się z każdej złotówki. A jeżeli dostają kredyt to ile z tego im finansujemy jeszcze tzn te kredyty 2% itp?

I to nie są wyliczenia Warzechy tylko dane z MF. Załączony przez ciebie raport na czym bazuje i jakie kwoty podaje?

Propozycji na co chcesz? Na wyliczenie ile dajemy kasy Ukraińcom i ile oni dokładają do budżetu?
Czy chce ich czy nie to inna sprawa bo nie o tym była tu mowa. A pomysł zastąpienia Polaków Ukraińcami masz naprawdę świetny. „Bo niska demografia”
A co do księciów ze wschodu to i tak ich dostaniesz. Też ci się podokladaja do budżetu.

0

@maroon może i nie ujmuje wszystkiego, ale np w przypadku samego VAT zakładają, że wszystko zarobione pieniądze zostają w Polsce co jednak nie jest takie pewne. A jeżeli chodzi o inne rzeczy to chyba jeszcze zostaje tylko ZUS. Ale tutaj też ich np leczymy i otrzymują szybszą pomoc niż my.

2

@maroon a jakie są te pozostałe?

5

@Misiaczek09 tak? A jak się niby spłacają? W zeszłym roku wydaliśmy na nich 8mld, rok wcześniej chyba 10mld więc jak się spłacają?



Zaraz pewnie za to wyjdziesz z durna śpiewka, że nas bronią XD

0

@tristan87 że ile? Tylko 5% mniejszy rachunek przy pompie ciepła?

3

@Kgorecki2500 Podatek na cukier pomógł w walce z otyłością to i ten podatek tak samo pomoże w walce z alkoholizmem

0

Ostra amunicja w bagażach. Ciekawe skąd może pochodzić i ile nielegalnej broni przez te dwa lata trafiło do Polski?

https://krakow.tvp.pl/77522436/ostra-amunicja-w-bagazu-pasazerow-na-lotnisku-krakow-airport

0

To teraz nic tylko umierać.


0

@marcin62 Jakie x okienek? Przez jedno, gdzie przedłużył kontrakt z PSGa teraz przyjdzie na darmo. To jednak nie takie frajerstwo jak z Griezmanem, gdzie wodził za nos, ośmieszył klub filmem, że zostaje a rok później przyszedł za 100mln

0

Barcelona jednak nadal jest mistrzem negocjacji. Chce kupić zawodnika za 60 mln, któremu teraz kończyłby się kontrakt i mogła go mieć za darmo tylko wystarczyło pół roku temu odpowiednio zadziałać. Teraz za to są chętni wydać od ręki 60mln na klauzule. Paranoja.
Real czekał 2 lata, aby za friko podpisać jednego z najlepszych obecnie napastników.

0

Przecież tu nawet faulu nie powinno być a co dopiero żółta. Skłonił się do pasa i pretensje.

0

@draxidox szkoda, że za Polską nie można zagłosować.

0

@Barcasub takie to czasy, że pokemonem nazywają kogoś mającego normalne poglądy.
Ps. Nie wiem jakie ma zdanie w innych tematach

2

@tristan87 @Kinginiesta i dlatego nie zarzucam mu kłamstwa.
Trzeba było go wybrać wcześniej a teraz to już za późno.

13

Czy te oczy mogą kłamać?


0

@MOLESTA przecież ewidentny spalony. Widać, że przed bramką Gullit wyprzedził obrońcę

0

@esem91 to ilu tych napastników będzie?

5

To ilu tych napastników będzie? Może najpierw trzeba kogoś sprzedać.

0

6 środkowych obrońców. Czy na pewno wystarczy bo trzeba nimi obsadzić jeszcze boki obrony i pomoc.

5

To może kontrola nagłośnienia po majówce? https://x.com/TweetyTygrys/status/1787056962863018131

5

@Kengo mądrzejsze jest o tym nie wspomnieć bo to wcale nie jest podobne, wcale niepodobne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?