ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Aragorn33 ciekawe wnioski wyciągasz, ale jak zwykle to jest twoja interpretacja i jest błędna.
Poleciłem komentarz bo zgadzam się, że podpisał wyjątkowy szmelc,
Mimo, że to szmelc to i tak będziemy go realizować. Będziemy wydawać kasę i dostarczać sprzęt cytuje „znacznej wartości” a do tego jeszcze wojska obcego kraju będą u nas przebywać. W związku z tym porozumienie powinno być zaakceptowane przez parlament.
Jak to było? Jak coś wygląda jajeczka, chodzi jak kaczka i do tego kwacze i pewnie jest kaczka. Więc jak to wygląda na umowę międzynarodową to pewnie nią jest.
@wszyscyswieci i @inniswieci i @pozostali patrzcie jaki gagatek. XD
Najpierw broni Tuska jaką to świetną umowę zawarte zgodnie z prawem z której nic nie wynika a i tak będzie stosowana.
@macio_944 oczywiscie jak zwykle przychodzisz z konkretami. Ale dla takich gagatków jak ty argumenty to tylko odwracanie kota ogonem bo przecież wiesz lepiej jak jest mimo, że nie masz argumentów ¯\_(ツ)_/¯
Najlepiej ci idzie jedynie rzucanie frazesami
1
@Aragorn33 to w dokumencie są nie setki a wskazana jest konkretna kwota dotychczasowej pomocy i to niepełna kwota w wysokości 4mld euro. Ale rozumiem, że to zadana kwota dla nas bo mamy tylko kilkadziesiąt mld deficytu
0
@Aragorn33 powtórzę odpowiedź cześć III punkt 7 porozumienia
0
@Aragorn33 chyba nie zrozumiałeś. To nie twierdze, że to stanowi znaczne zobowiązanie finansowe. Tak konkretnie jest napisane w porozumieniu.
11
@KrychaFCB to zdrowia dla najlepszego skrzydłowego ligi. W sumie to Viniemu też mogę życzyć zdrowia.
4
Piękna to była kłótnia, ale zakończenie zdecydowanie najlepsze
0
@Aragorn33 Ale to nie ja pisałem porozumienie
0
@Aragorn33 cześć III punkt 7 porozumienia. „W 2024 roku Polska dostarczy kolejne pakiety pomocy wojskowej znacznej wartości i będzie kontynuować udzielanie mocnego wsparcia w ciągu dekady.”
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Aragorn33 czyli punkt mówiący o tym, że sejm musi to zatwierdzić ze względu na „4) znacznego obciążenia państwa pod względem finansowym” w tym przypadku nie ma zastosowania bo co to dla te parędziesiąt kolejnych miliardów. Możemy się zadłużyć
2
Komentarz usunięty
0
@Aragorn33 porumownie międzyrządowe, ale wszędzie jest, że to Polska coś da Ukrainie, coś im dostarczy zapewni. Nie ma tam nic o tym, że Tusk im da tylko Polska.
„"W 2024 roku Polska dostarczy kolejne pakiety pomocy wojskowej znacznej wartości i będzie kontynuować udzielanie mocnego wsparcia w ciągu dekady. Polska będzie kontynuować pomoc wojskową dla Ukrainy tak długo, jak to będzie konieczne, nadając priorytet działaniom mającym na celu wzmocnienie zdolności bojowych Ukrainy we wszystkich dziedzinach” – przewiduje porozumienie.”
Gdzie tu jest coś o rządzie?
2
@Safrani napisałeś, że to konsekwencja jakichś aktów prawnych więc podaj konkretnie jakich jeśli nie o ustawę chodzi
0
@Szklaner Zapomniałeś o punkcie 4) znacznego obciążenia państwa pod względem finansowym,
Ale rozumiem, że to nas nic nie będzie kosztowało.
1
@Safrani ciekawi mnie ta ustawa, na którą się powołujesz. Dasz link bo według posłów ko ta umowa nie potrzebuje ratyfikacji więc się rozmijacie.
1
@tbas nie widziałeś? To przypomnę „20 stycznia 2010 prezydent Ukrainy Wiktor Juszczenko podpisał dekret № 46/2010 którym „za niezłomność ducha w obronie idei narodowej, za bohaterstwo i poświęcenie w walce o niezależne Państwo Ukraińskie”Stepanowi Banderze nadano pośmiertnie tytuł Bohatera Ukrainy. ” kto to ten Juszczenko? Czy to nie jego wspierano w pomarańczowej rewolucji?
„Po drugie w II wojnie swiatowej nazisci wybili 2miliony cywili, o żołnierzach nie bede wspominał, a Bandera? ” jak sobie przypominam to naziści mordowali w czasie wojny po wojnie to już tylko banderowcy grasowali.
Rozumiem, że te 100-200 tys. bestialsko wymordowanych polskich cywili to dla ciebie mało i do zapomnienia. Co to jest więc nie warto wspominać?
„Jesli ty bronisz wejście z AFD” jesteś kolejnym, któremu zadam to pytanie, ale gdzie ich bronię lub nawet sojuszu z nimi?
Wnioskuję z tego, że gloryfikacja nazistów banderowskich nie przeszkadza ci we wchodzeniu w sojusz z takimi ludźmi, ale gloryfikacji nazistów niemieckich już tak? A w czym jedni są lepsi od drugich?
Kiedyś było, że nie przekroczą 5%, później 7%, teraz 12%. Ciekawe co dalej.
0
@macio_944 zacytuje „A Ty ciągle bronisz, nawet teraz.” Wygląda jakbyś odnosił się do głównego wpis o afd.
A co do Brauna to będę bronił bo może zrobił to zbyt widowiskowo, ale w skrócie to tu jest Polska a nie Izrael.
0
@marcin62 skoro tak twierdzisz „Według danych z przeprowadzonego w 2021 roku Narodowego Spisu Powszechnego za katolików uważa się nieco ponad 27 mln Polaków, czyli 71,3 proc. ogółu ludności. ”
0
@Comentateiro mnie raczej zastanawia, gdzie rodzą się takie barany, które nie potrafią czytać co się do nich pisze. I nie ważne co jest napisane oni nadal żyją w swoich urojeniach „bo wiedzą lepiej”, dla których nieważna jest krytyka samych pedofili bo musisz skrytykować cały kościół, aby się liczyło. A zapytaj takiego czy skrytykuje środowisko lgbt za to, że 40% pedofili to pederasci. To wtedy cisza, o tym nie wolno, to nie to samo.
0
@macio_944 a wskażesz, gdzie tutaj napisałem coś w obronie Konfy za sojusz z afd?
2
@macio_944 co to „broniliście”? Może jeszcze dodaj „towarzyszu”.
Jeżeli o mnie chodzi to bronię, jeżeli są do tego podstawy. I tak broniłem Brauna za gaśnicę bo sejm to nie synagoga a Polska jeszcze jest katolicka.
„większość rozsądnych osób go krytykowała.” ci sami rozsądni ludzi też się chociażby szczepili tą „uzdrawiająca szczepionka”
Mentzena broniłem jeśli były podstawy, krytykowałem jeżeli coś mi się nie podobało. Ale rozumiem, że to już fanatyzm.
„Wielokrotnie broniliście Bosaka” i co w związku z tym? Mogę też napisać, że ciągle bronicie Tuska, ale już nie fanatyzm według ciebie.
0
@Comentateiro cwiercinteligent to robi skrót myślowy zupełnie zmieniający znaczenie innej wypowiedzi.
„A ja boleśnie i obleśnie przerobiłem to na temacie pedofili w Watykanie” i pewnie do tej pory bolą cie cztery litery.
0
@Jakchcesz to zadaj pytanie związane z tematem. Czemu mam odpowiadać na coś o czym się nie wypowiadałem?
1
@Comentateiro wiem, że twoje możliwości rozumienia są mocno ograniczone i nie sądzę, że zrozumiesz, ale jednak sens tego pytania jest zupełnie inny niż poprzednich.
Chyba nie trudno zrozumieć, że ci co wspierają ludzi czczących banderę i chodzących w marszach na jego część. Wspierają ludzi nadających ulicom nazwy bo największych ukraińskich zbrodniarzach. Wspierają żołnierzy ukraińskich walczących z naszywkami nazistowskimi czy banderowskimi.
Wspierają ludzi, którzy robią tak wielkoduszny gest https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-gest-ukraincow-dla-andrzeja-dudy-usuneli-flagi-bandery,nId,6532250
Wystarczy?
Odpowiadając na poprzednie pytanie „Kto wspiera w Polsce banderowców?” to poczytaj chociażby o marszach Ukraińców w Przemyślu z flagami banderowskimi.
Lub chociaż ci https://kresy.pl/wydarzenia/banderowskie-barwy-na-protescie-ukraincow-w-krakowie-sa-widoczne-w-materiale-tvp/
0
@Tomason ciiii. O komunistach to tylko dobrze trzeba pisać. Co prawda komunisci pozabijali więcej ludzi niż naziści, ale oni to byli ci dobrzy.
0
@Comentateiro a ty nadal nie potrafisz zrozumieć słowa pisanego. A chcesz uchodzić za takiego wielkiego inteligenta XD
0
@Safrani zgadzam się. tak samo jak interesuje mnie bratanie się z tymi co gloryfikują banderowców.
7
@macio_944 jasne. Mozgles napisać wprost, że nic takiego nie napisałem, ale wy i tak wiecie lepiej XD
13
@Comentateiro śmieszą mnie też tacy starzy frustraci, których wystarczy zapytać o dowody na potwierdzenie tego co wypisuje i nagle frustrat magicznie znika.
„Poza tym oczywiście kłamiesz, ze w Polsce banderowcy są gloryfikowani” nauczysz się wreszcie czytać ze zrozumieniem czy dla ciebie to za dużo? Gdzie tak napisałem? Za dużo to w głowie nie masz skoro nie potrafisz jednego zdania zrozumieć
3
@macio_944 gdzie napisałem, że nie można? Śmieszy tylko, gdy krytykują obrońcy banderowców.