23

@Kapitan hawk czasem trzeba wrzucić gwałt z Czech.
Czasem trzeba się cofnąć o 10 lat a i tak nadal jest mniej gwałtów niż w Niemczech w przez tydzień.

0

@DLFCB a w wersji ze stringami są bo gdzie to w takich żeby chodziły

0

Ale w obronie Barca strasznie się gubi a zawodnicy fatalnie się ustawiają.

1

Kounde nie nadaje się na prawą obronę. W ataku to tak jakby tej pozycji nie było.

2

@Ibunk on zwykle ma odwrotnie czyli mało szumu a sporo konkretów

0

@MesQueUnClub_87 tak. „Kiedyś” miałem na myśli jeszcze czasy przedwojenne. Pamiętam jak dziadek opowiadał, że kiedyś jak skończyłeś gimnazjum to już miałeś dobre wykształcenie. Później to wyższe wykształcenie trochę straciło na znaczeniu bo chyba każdy zapisany do partii je robił. A już od jakichś 25 lat jak dla mnie jest zupełnie bez znaczenia (oczywiście też zależy w jakiej dziedzinie masz to wykształcenie)

0

@MesQueUnClub_87 chyba chodzi o to, że kiedyś to jednak głównie lub przede wszystkim elita posiadała wykształcenie wyższe i wtedy też to wiązała się z kulturą osobistą.

2

@ikar34 przecież teraz byle debil może mieć wyższe wykształcenie. Zapłacisz za zaoczne w jakieś wyższej szkole gotowania na gazie i już masz papierek.
Albo kupisz sam dyplom jak pisowcy albo Robercik

2

@tristan87 takie są uroki życia w wielkim mieście. To chyba burmistrz tego miasta powiedział

3

Dlaczego ciągle szydzą z naszego sportu narodowego?

https://x.com/MISIACZEK2024/status/1822271025809150099

0

@Arcybiskup ale którego sezonu?

0

7 środkowych obrońców w pierwszej drużynie. Lenglet i Eric powinni odejść. Do tego może jeden z dwójki Araujo/Kounde

0

@PatrykBarca ja bym jeszcze poszedł w konkurencję dotyczą wytrzymałości np. pływanie w zimnej wodzie przez 6 nocy.

0

@urbipl pierwszy komentarz mi się podoba
„Jak nie lekarze i inżynierowie to teraz olimpijczycy”

1

@mordini123 występował z Pankracym.

1

@Ascend pewnie barany chcieli przeliczyć na metry kwadratowe i coś im nie pykło XD
Albo zobaczyli metry kwadratowe a wpisali hektary.

0

@Stinger_ króla strzelców mistrzostw świata też mieliśmy w lidze i nie mówię o Grześku Lato.

0

@FanBarcy22 ok, ale to, że kazał jej to usunąć nie musi oznaczać, że dostała bure.

0

@BorzyKrzys nie wiem i dlatego pytam. A skąd wiesz, że dostała bure?

0

@BorzyKrzys od kogo dostała bure?

1

Nie wiem czy zdobył medal, ale mi się podobało.


2

@NeroTFP1 no chyba jest promotorem. Organizuję galę bokserskie.

0

@mordini123 nie wiedziałem. Musze kiedyś obejrzeć.

0

@KrisVEB81 skąd 3 sezony? Pamiętam 2 i film fabularny. Pierwszy sezon to mistrzostwo.

1

O kurczę. Nie wiedziałem, że „bredgance”, taki taniec na głowie jest na olimpiadzie.

0

1

Jak Real mógł sprzedać takiego placka za 30mln?

1

@Khajio próbuję sobie przypomnieć, ale nie kojarzę zbyt wielu. Delofeu, Traore, Rafinia, Romeu, Belerin, Eric Garcia

1

@misterio zgodzę się. oczekiwania były znacznie większe, ale mimo wszystko sporo grał, trofea były i odszedł też za niezłą kasę więc bardziej na plus.

0

Ilu wychowanków w ostatnich 20 latach wróciło do Barcelony i ten powrót był udany? Pique, Fabregas. Ktoś jeszcze?

Już nie wspomnę, że chyba z żadnej klauzuli odkupu klub nie skorzystał.

Oby Daniemu się udało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?