ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MESSIah16 „którzy rzucają hasłami o podatkach itd nie proponując zbyt wiele w zamian.”
Hahaha. Czyli co? W zamian za co nic nie proponują? W zamian za rzucanie hasłami?
0
@Eto'o9 R10 równie dobrze komunisci nie musieli mordować ludzi i doprowadzić do tej wojny.
Przypomnisz jak wspierał Hitlera bo jak pamiętam to Hiszpania pozostała neutralna w czasie IIWŚ?
Zbrodnie na chrześcijanach też średnio wyglądają w przypadku drugiej strony
0
@KrychaFCB promocja w Żabce była.
0
@Kamilos84 zawsze dobrze znać całą sprawę zamiast się tak emocjonować tym co jedna strona mówi.
Komentarz xcom:
„Chcemy zwrócić uwagę na to, że ze względu na obowiązującą nas tajemnicę pracodawca-pracownik, nie możemy ujawnić wszystkich szczegółów dotyczących zatrudnienia pani Agnieszki. Zwłaszcza takich, które mogłaby ona ocenić jako obciążające ją i utrudniające przez to szukanie nowej pracy. Niemniej jednak zapewniamy, że decyzja, którą podjęliśmy była szczegółowo analizowana pod wieloma względami - przekazało nam biuro prasowe firmy x-kom.”
Czyli ta babka chyba mogla coś mieć za uszami.
1
@Pawel13sz zrobi z niego maszynę do strzelania.
1
@Eto'o9 R10 głupi ten Franco. Nie mógł po prostu dać się im zabić zamiast samemu ich zabijać.
0
@MESSIah16 aż dziwi mnie, że jeszcze nie mówią afroeuropejczyk. XD (to odnośnie głównego tematu)
0
Komentarz usunięty
0
@KamQiX w słowniku napisali, że „murzyn” nie jest obraźliwe, ale „Murzyn” już jest obraźliwe.
@Hosh to zależy w jakim kontekście bo nie zawsze piszemy wielką literą.
0
@TheCule to muszę uważać bo jeszcze się obrazi.
To na pewno nie włączę mu Gołoty
4
@Kapitan hawk ale, że nie mogę napisać Murzyn?
A na psa mogę wołać Murzyn?
8
@yzyr oglądając całą akcję to nadepnięcia nie będzie?
1
I teraz przerwa reprezentacyjna. Oby wszyscy wrócili w całości.
7
Teraz sędziowie trochę dyskretniej pomagają Realowi, ale niewiele dyskretniej
0
@Gall hitem to dla mnie jest to, że podobno wcześniej conajmniej kilka razy zawoził ją do szpitala. Tego to już nie rozumiem jak mając szansę się z tego uwolnić nic nikomu nie powiedziała tylko wróciła do tego samego piekła.
1
@Rust_Cohle taka ciekawostka. Aktor grający Tong Po grał też w krwawym sporcie. Bolo złamał mu nogę na ringu.
A brat Tong Po grał z van Dammem z „Lwie serce” (też lubię ten film). To ten zły z baczkami z ostatniej walki.
0
Czy to już w tym sezonie Real pobije rekord bramek strzelonych w jednym sezonie La Liga?
0
@Radioactive9705 wspominając o getcie w Łodzi nie można pominąć takiej osobowości jak Chaim Rumkowski.
0
@Bobo25 cholera. Musze zacząć sprawdzać cały tekst pisząc na telefonie. Chodziło mi o kiwki.
1
Dołączam się do wszystkich żałujących kontuzji Bernala. Trzeci mecz w pierwszym składzie i chłopak coraz lepiej się prezentuje również w rozegraniu. Jak w pierwszych meczach głównie były podania do boku i do obrońców to tutaj były krówki, był ładny strzał i naprawdę dobre zawody( oglądałem jednym okiem więc mogę się mylić). Oby to nie była długa kontuzja i oby nie skończył jak Fati.
Poza tym widać roznice w szybkości grania piłka. Jak w poprzednim sezonie irytujące były ciągłe faule przeciwników, takie miękkie, których sędzia nawet nie gwizdał np. tu odepchnięcie przy przyjęciu piłki, tu odepchnięcie przy zagraniu przez co nie było takiej ciągłości akcji to teraz tego nie widzę. Za szybko chodzi ta piłka i przeciwnicy nawet nie zdążą tego zrobić. Nawet Lewy nie jest tak popychany jak w ubiegłym sezonie.
1
@mindbender84 niby oglądam te mecze, ale nawet nie zauważyłem jak strzelaliśmy karnego.
0
@lntrowertyk to trzeba to było zrobić za darmo jak kończył mu się Kontrakt. Teraz to utrzemy nosa płacąc 60mln
0
Lągle jest na zdjęciu a nie ma go w żadnej z grup. Odszedł już?
1
Ale stalówka Vinicius. A myślałem, że to Camavinga
1
@tristan87 przecież sam wymienił, że mają toaletę dla niepełnosprawnych więc jednak mają.
1
@Fenelon to racja. Nawet zrobić tak jak z różowym Araujo i zarobić 10mln
0
@Fenelon ale o co chodzi? Wiem, że przyzwyczaili do płacenie po 20mln za byle placka (np. Braveheart), ale bez przesady.
0
Jego akurat szkoda byłoby oddawać.
0
@Kgorecki2500 @Gaucho co najwyżej poprawnie gra na PO, ale na Barce to za mało. Gdy atakujemy to bardzo niewiele daje z przodu. To taki kolejny Segi Roberto na prawej obronie.
0
Czy naprawdę na kilka dni przed zamknięciem okienka zdali sobie sprawę, że mają za dużo środkowych obrońców i ktoś musi odejść? Już nie licząc Lengleta to może nawet 2 obrońców powinno odejść bo Kounde powinien grać na środku a nie na boku obrony