2

@baryn nie wiem jak to jest liczone bo jak dla mnie Villa nie miała nawet pół okazji na gola. Jedna poprzeczka i to wszystko. Na flash score widzę XG 0.48 do 0.51. A strzałów celny Villa miała cały jeden. Może ładnie wychodzili spod pressingu piłka fajnie chodziła, ale tylko do pola karnego.
Real może nie stworzył zbyt wielu sytuacji a Mbappe był beznadziejny, ale nie dopuścili Villarealu do stworzenia zagrożenia pod swoją bramka
@Azazel_Pazuzu

2

Niestety Real wczoraj całkiem nieźle zagrał. Co prawda pomocy nadal nie mają, ale to jak presowali wczoraj, jak biegali robi się niepokojące ze względu na zbliżające się el Classico.
Ale co gorsze to Villarreal w obronę Barcy wchodził jak w masło a z Realem nie miał nawet połowy tych sytuacji co z Barcą. Szkoda bo liczyłem, urwą tutaj jakiś punkt.

3

Jak się ludzie kogoś uczepią to prześwietlają do oporu.
Ciekawe czy odbiorą doktorach jak Bartosiakowi.


1

Kinia komuś wypomina wyłudzanie pieniędzy na mieszkanie. XD


1

@DLFCB jak sprawdzisz kim był jego dziadek to przestaniesz się dziwić

0

@Kgorecki2500 no chyba jednak nie. Jak czytam to w treści projektu sprecyzowano, że obok np. konkubinatów chodzi także o „związki homoseksualne”. Mentzen chciał w swoim projekcie pozostawić podatki od darowizn.

Więc w związku z tym jak odróżnić związek nieformalny od braku związku?


0

@pikass14 kominek z płaszczem wodnym i podłączyć pod centralne.

0

@Kgorecki2500 a nie wystarczy po prostu znieść tego podatku i problem rozwiązany? Niezależnie od tego czy to wniosek nieformalny czy sąsiedzi dla wszystkich 0% i po kłopocie. A jeżeli jest związek nieformalny to jak udowadniać, że to związek?

9

A po wyborach magiczne różdżki im poginęły


1

@MesQueUnClub_87 i wtedy ludzie nie dawali tego dzieciom?

Pamiętam też cavaliery, wina w kartonie. Można było z tym sok pomylić i problem gotowy.

0

@Szklaner przynajmniej na koniec dnia wie ile jest płci

0

@maniak33333 no nie wiem czy oszukali. Ja w umowie miałem, że chyba do lipca 2024 mam te programy sportowe Polsatu

2

@Kondziubarca nie śledzę tego,ale czy Laporta wypowiadał się w sprawie terminów czy to wszystko były wymysły dzienniekarzy?

0

@NeroTFP1 „Te, które wyszły na jaw, dotyczą całego spektrum nieprawidłowości - od naruszeń dystansu po poważne przestępstwa seksualne”

Czego dotyczy przestepstwo naruszenia dystansu?


0

Jeśli to prawda to brak słów, aby opisać takich ludzi.


21

Wszyscy politycy to hipokryci. Kierują się tylko starą zasadą „teraz ku.wa my”


2

@GeneralXavi Pedro, Pedro, Pedro, Pedro pe.
Ale to był fajny grajek. Podobała mi się akcja z el Classico 5:0 jak został sfaulowany bez piłki przez Marcelo. Gra się toczyła a ten wstał, w polu karnym wbiegł przed Marcelo i strzelił bramkę dokładając tylko nogę.

0

@Safrani a kto pozwala, aby mózg doszedł do siebie? ;)

0

@korni20 na kolejach regionalnych na bilecie mam informacje, że wyjazd w ciągu godziny od godziny, na którą mam bilet więc teoretycznie na tym bilecie mógłbym pojechać też kolejnym pociągiem a nie wcześniejszym.

3

Myślałem, że Fati po wejściu złapał kontuzje. Po jednej sytuacji wyglądało jakby łapał się za kolano tak jakby coś było nie tak.

2

@Kgorecki2500 ale czy skłamał?

4

Oto prawdziwy mąż stanu. Nie zajmuje się żadnymi pierdołami czy tematami zastępczymi a sprawami najważniejszymi dla Polski i Polaków.
Brawo premier.


5

Co jest ostatnio z tą bronią? Jak nie strzelaniny to noże i maczety.
Chyba za bardzo chcemy się upodobnić się do zachodu.
Dobrze chociaż, że ten co zastrzelił w weekend kierowcę później strzelił też samobója.


0

@Faro moim zdaniem wystarczyłoby, aby to stało na stoisku alkoholowym. Chyba, że babcia też pójdzie po małpeczkę dla siebie.

0

@Faro
Oczywiście zgodzę się z tym, że takie kolorowe opakowania robi się zwykle, aby przyciągnąć uwagę dzieci, ale dziecku tego przecież nie sprzedadzą a wydaje mi się, że jednak od dziecka jesteś mądrzejszy, aby mu tego nie kupić.

1

Moim zdaniem trochę tu przesadzili. Zbrodnia na dzieciach bo opakowanie takie jak dla musów?
Inna rzecz, że nie wypiłbym czegoś takiego bo przecież etanol będzie wchodził w reakcję z takim opakowaniem.
Dodatkowo taki alkohol powyżej 4,5% chyba musi stać na oddzielnym stoisku. Jeżeli babka wystawiła go w paczkach po tymbarku to już wina sklepu bo wtedy o pomyłkę bardzo łatwo.
Inna rzecz, że jak patrzę na opakowanie (widziałem tylko na zdjęciach) to prawie nie widzę, aby to był napój alkoholowy. Procenty podane małą czcionką i tutaj widzę problem. Kupujac dzieciom takie musy napewno nie dałbym za nie 8zl bo taki mus kosztuje ok 2,5zl.



8

@BulaKG chyba pomyliłeś odwagę z odważnikiem

2

@negreanu kiedyś czytałem wypowiedź jednego aktora odnośnie naszej sceny politycznej i w 100% się z nią zgadzam: Ani po jednej, ani po drugiej stronie politycznego sporu nie ma już wyborców, są za to wyznawcy. I to jest problem

1

@JarekS patrzysz na to bardziej optymistycznie niż ja. Nie po to lewica bierze się za edukację, aby wychować patriotów.

6

@negreanu patrzę na komentarze i widzę jak „silniaczki” się spłakały bo jak ona śmiała pisać cokolwiek przeciw Donkowi. Żeby chociaż jeden komentarz był w temacie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?