ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AbelKabel bez sensu argumentacja. Policjant może popełnić błąd i kogoś zastrzelić i to jest ok? Poniesie konsekwencje i po sprawie?
To już zwykły obywatel może się trafić szurnięty i dlatego nikomu nie wolno dać broni, ale jak policjant będzie szurnięty to już jest ok?
Tak tylko przypomnę, że aby otrzymać broń to też musisz przejsc szkolenia, uczestniczyć w zawodach itd więc też jest przeszkolony. Nikt ci nie każe uczestniczyć w jakich akcjach z antyterrostymi.
Biorąc argument z lekarzem to nikt nie każe ci operować, ale i tak wiesz jak udzielić pierwszej pomocy więc argument z d…
3
@AbelKabel zabierzmy broń policjantom bo ostatnio policjant zastrzelił innego policjanta.
0
@kanver_ ty mówisz prawie karny. Ja mówię, że uchronił przed golem.
1
@Ojciec5tkidzieci Jak będzie nas broniło zarówno NATO jak i sojusz północnoatlantycki to nikt nam nie podskoczy. ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Linghunter88 nie wytrzymałbyś jej śmiechu przez te kilka godzin
1
@Geble ale chyba kolega podał same kanały sportowe bo też mam pakiet za ok 120zl ze sportem, ale też seriale, bajki i filmy wiec stąd taka cena
0
@barcelonaLM no nie wiem czy Messiemu się udało. A mecz Barca- Chelsea w półfinale?
0
@TaKeSe Hulk z reprezentacją to wygrał chyba tylko puchar wójta.
1
@Herato Anderson
0
@Commandement uzupełniłem już najnowszego Bonda bo nie widziałem do tej pory.
3
Na prime zacząłem oglądać „the office”, jakąś australijską wersję. Do tego jest to jakaś babska wersja: szefem jest kobieta, Dwightem też jest baba.
Po dwóch odcinkach mam dość. Jest bardzo słabe i nieśmieszne.
Oszczędźcie czas i nie oglądajcie.
0
@Ojciec5tkidzieci czemu Ronaldo jest prowokowany przez wykrzykiwanie „Messi, Messi”?
Czemu Vinicius jest prowokowany przez obecność kibiców?
0
@Rastafarnianin nie było go na ławce bo akurat się rozgrzewał.
0
@tomek8756 czyli jeden dzień w tygodniu mniej pracy to dla niego jest ok, ale jeden mniej w całym roku to już nie.
2
@arasz1819 gdybyś je miał to pewnie byś wiedział, ale ty nawet do podłączenia telewizora politykę wrzucasz.
Sprobuj to to wyleczyć. Może ci się uda.
1
@arasz1819 słyszałeś kiedyś o czymś takim jak wyczucie? Polecam. Może rzadziej będziesz się ośmieszał.
1
Komentarz usunięty
0
@Danny Gaucho moim zdaniem ta LN jest problemem. Nie ma praktycznie innych meczów towarzyskich i trener też nie ma kiedy wypróbować nowych graczy czy nowej taktyki. Grając z taką Portugalią jest to ciężkie. Czasami warto byłoby zagrać z trochę słabsza reprezentacją, gdzie nasi mogliby być dłużej przy piłce.
0
@Danny Gaucho przecież nierzadko się zdarza, że zawodnik niegrający w klubie dostaje powołanie do reprezentacji i szanse gry. Przecież to tylko mecz towarzyski.
0
@Aragorn33 gdyby była za zabijaniem dziecię to wtedy byłoby ok.
0
@Herato wreszcie pierwszy i do tego poprawnie.
1
@Herato Maradona
0
@Klabax czyli to lewicowi prawicowcy czy prawicowi komunisci? Dobre XD.
Jakbyś nie był tak ograniczony to może wiedziałbyś o czymś takim jak „pluralis maiestatis” i że w języku polskim tak się zwracano jeszcze na długo przed ZSRR. W stosunku do ciebie użyłem jednak tej formy mając jednocześnie na myśli podobnych tobie baranów rzucających ciagle durnowate oskarżenia.
1
@Klabax a to się zdecydujcie czy Konfederacja to są wreszcie faszysci czy komunisci.
0
@Klabax a to tylko kilka osób z antify zostało przeszukanych.
0
@Safrani ok. Chodzilo ci o ten wpis. Zrozumiałem, że jakiś poprzedni tzn ze chodzi o inną dyskusję.
Pewnie kolega, zresztą tak jak i ja, oczekiwał linku do artykułu. Po prostu wygodni jesteśmy.
0
@Safrani a nie zapomniałeś czasem dodać tego wpisu ze źródłem? No chyba, że to było tydzień temu i @Kozinho. jest tak leniwy, że nie che mu się przejrzeć całego tygodnia.
4
@Borneo pewnie wygrają LM jak rok temu.
0
@arasz1819 nie każdy tak genialnie klika w googlu.
Może musiałbym wybrnąć, gdyby powiedziała coś o tym końcu współpracy a tak to mamy słowo przeciw słowu. Na szczęście rządzący nie kłamią więc nie ma problemu z tym kto mówi prawdę.