0

@AbelKabel bez sensu argumentacja. Policjant może popełnić błąd i kogoś zastrzelić i to jest ok? Poniesie konsekwencje i po sprawie?
To już zwykły obywatel może się trafić szurnięty i dlatego nikomu nie wolno dać broni, ale jak policjant będzie szurnięty to już jest ok?

Tak tylko przypomnę, że aby otrzymać broń to też musisz przejsc szkolenia, uczestniczyć w zawodach itd więc też jest przeszkolony. Nikt ci nie każe uczestniczyć w jakich akcjach z antyterrostymi.

Biorąc argument z lekarzem to nikt nie każe ci operować, ale i tak wiesz jak udzielić pierwszej pomocy więc argument z d…

3

@AbelKabel zabierzmy broń policjantom bo ostatnio policjant zastrzelił innego policjanta.

0

@kanver_ ty mówisz prawie karny. Ja mówię, że uchronił przed golem.

1

@Ojciec5tkidzieci Jak będzie nas broniło zarówno NATO jak i sojusz północnoatlantycki to nikt nam nie podskoczy. ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Linghunter88 nie wytrzymałbyś jej śmiechu przez te kilka godzin

1

@Geble ale chyba kolega podał same kanały sportowe bo też mam pakiet za ok 120zl ze sportem, ale też seriale, bajki i filmy wiec stąd taka cena

0

@barcelonaLM no nie wiem czy Messiemu się udało. A mecz Barca- Chelsea w półfinale?

0

@TaKeSe Hulk z reprezentacją to wygrał chyba tylko puchar wójta.

1

@Herato Anderson

0

@Commandement uzupełniłem już najnowszego Bonda bo nie widziałem do tej pory.

3

Na prime zacząłem oglądać „the office”, jakąś australijską wersję. Do tego jest to jakaś babska wersja: szefem jest kobieta, Dwightem też jest baba.
Po dwóch odcinkach mam dość. Jest bardzo słabe i nieśmieszne.
Oszczędźcie czas i nie oglądajcie.

0

@Ojciec5tkidzieci czemu Ronaldo jest prowokowany przez wykrzykiwanie „Messi, Messi”?
Czemu Vinicius jest prowokowany przez obecność kibiców?

0

@Rastafarnianin nie było go na ławce bo akurat się rozgrzewał.

0

@tomek8756 czyli jeden dzień w tygodniu mniej pracy to dla niego jest ok, ale jeden mniej w całym roku to już nie.

2

@arasz1819 gdybyś je miał to pewnie byś wiedział, ale ty nawet do podłączenia telewizora politykę wrzucasz.
Sprobuj to to wyleczyć. Może ci się uda.

1

@arasz1819 słyszałeś kiedyś o czymś takim jak wyczucie? Polecam. Może rzadziej będziesz się ośmieszał.

1

Komentarz usunięty

0

@Danny Gaucho moim zdaniem ta LN jest problemem. Nie ma praktycznie innych meczów towarzyskich i trener też nie ma kiedy wypróbować nowych graczy czy nowej taktyki. Grając z taką Portugalią jest to ciężkie. Czasami warto byłoby zagrać z trochę słabsza reprezentacją, gdzie nasi mogliby być dłużej przy piłce.

0

@Danny Gaucho przecież nierzadko się zdarza, że zawodnik niegrający w klubie dostaje powołanie do reprezentacji i szanse gry. Przecież to tylko mecz towarzyski.

0

@Aragorn33 gdyby była za zabijaniem dziecię to wtedy byłoby ok.

0

@Herato wreszcie pierwszy i do tego poprawnie.

1

@Herato Maradona

0

@Klabax czyli to lewicowi prawicowcy czy prawicowi komunisci? Dobre XD.

Jakbyś nie był tak ograniczony to może wiedziałbyś o czymś takim jak „pluralis maiestatis” i że w języku polskim tak się zwracano jeszcze na długo przed ZSRR. W stosunku do ciebie użyłem jednak tej formy mając jednocześnie na myśli podobnych tobie baranów rzucających ciagle durnowate oskarżenia.

1

@Klabax a to się zdecydujcie czy Konfederacja to są wreszcie faszysci czy komunisci.

0

@Klabax a to tylko kilka osób z antify zostało przeszukanych.

0

@Safrani ok. Chodzilo ci o ten wpis. Zrozumiałem, że jakiś poprzedni tzn ze chodzi o inną dyskusję.
Pewnie kolega, zresztą tak jak i ja, oczekiwał linku do artykułu. Po prostu wygodni jesteśmy.

0

@Safrani a nie zapomniałeś czasem dodać tego wpisu ze źródłem? No chyba, że to było tydzień temu i @Kozinho. jest tak leniwy, że nie che mu się przejrzeć całego tygodnia.

4

@Borneo pewnie wygrają LM jak rok temu.

0

@arasz1819 nie każdy tak genialnie klika w googlu.
Może musiałbym wybrnąć, gdyby powiedziała coś o tym końcu współpracy a tak to mamy słowo przeciw słowu. Na szczęście rządzący nie kłamią więc nie ma problemu z tym kto mówi prawdę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?