ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@clyde a gdzie indziej takie gnidy by się odnalazły jeśli nie w polityce?
10
Nie wiedziałem, że we Włoszech skazali wiceministra za to, że nie wpuszczał nachodźców do swojego kraju.
Już chyba nie ma nadziei dla Europy.
0
@Tasde podoba mi się patrzenie jak kolejny raz się ośmieszasz.
0
@Tasde Jednak poprzednia była znacznie bardziej celna. Spróbuj użyć do szukania wyszukiwarki np Google.
0
@Kgorecki2500 ciekawe czy on sam już przeprosił Chime Networks za bezpodstawne oskarżenia jak mu nakazał sąd.
Drugi as Joński podobno wezwań do sądu nie odbiera.
0
@Tasde to już jest twoja diagnoza i zapewne słuszna, ale próbuj dalej.
0
@Tasde Widzę, że masz dostęp do internetu więc na pewno poradzisz sobie z wyszukaniem takich przypadków bo były.
6
Jaki płacz, że Węgry udzieliły azylu Romanowskiemu. Co ciekawe ci sami ludzie cieszyli się jak zachodnie kraje nie respektowały europejskich nakazów aresztowania wydanych przez Polskę.
0
@Borneo aż strach czytać te bzdury, że o gramatyce nie wspomnę.
To prokurator jak się wpisuje w trójpodział? Jako sądownictwo, władza wykonawcza czy ustawodawcza?
I jakoś do 2010 roku nikomu nie przeszkadzało, że prokurator generalny i minister sprawiedliwości to była jedna funkcja.
Przeczytaj jeszcze raz co to trójpodział władzy albo wróć do podstawówki bo tam o tym uczą.
PKW ma być niezależny, ale chyba nie od wyroków sądu? Co do reszty to nie zrozumiałem co wyklinałeś.
Ale wiesz, że coś jest niekonstytucyjne dopiero w momencie jak TK tak stwierdzi? Jak np. Ustawa o aborcji też była niekonstytucyjna a funkcjonowała ponad 20lat.
Co do wieku Pawłowicz i Piotrowicza to nie ma przepisu mówiącego o 65 latach dla sędziów TK. Dotyczy on sędziów SN. Sędzia TK nie może chyba mieć skończone 67 lat w momencie wyboru.
0
@Borneo czyli twierdzisz, że minister sprawiedliwości nie może być prokuratorem generalnym przez trójpodział władzy?
A wiesz co to trójpodział władzy i gdzie tutaj wrzucasz prokuratora?
A wcześniej to kto wybierał członków krs?
PKW to jaka niby władza w tym trójpodziale?
Czy Pawłowicz czy Piotrowski łączą obecną funkcję z bycie posłem? I jak to się zmieniło względem tego co było wcześniej?
0
@FCB_dimiC ok. Myślałem, że odnosisz się tylko to tego wpisu bo nie śledzę aż tak mocno jego twórczości.
1
@Borneo przypomnisz od kiedy władza sądownicza jest też władza ustawodawcza, że robi jakieś buble prawne?
I przypomnij jeszcze kto przy trójpodziale władzy ocenia wyroki sądu.
3
@Kalipso i jeszcze pytają czy 500 zł to dużo na kieszonkowe jak w rzeczywistości dają jej 100zl.
0
@Irmscher10 co ty porównujesz przypis przy ustawie, która została oceniona przez TK jako niezgodna z konstytucją do wyroku SN, który niby ma być ostateczny.
I w tym komunikacie PAP nie ma nic o izbie nadzwyczajnej a o jakichś wadliwych werdyktach TK i SN.
9
@FCB_dimiC bronił go nie będę, ale gdzie w tym komentarzu zauważyłeś ten jad? Ja raczej widzę szyderstwo.
0
Komentarz usunięty
11
@draxidox XD to teraz kto decyduje, że są wadliwe? Zwracasz się do sądu o werdykt, ale on ci się nie podoba to stwierdzasz, że jest wadliwy?
0
@Borneo i jak zwykle piszesz jak potłuczony.
Te ceny pokazują jednak coś innego.
A energia jest droga przez wyciąganie kasy z powietrza czyli przez ets.
0
@Borneo strasznie. Tym bardziej jak patrzą na co pójdą te pieniądze: na tworzenie nowych miejsc w żłobkach, docieplenie budynków czy budowę elektrowni wiatrowych
Jedno wielkie XD
0
@Borneo przeżyłem już 5 wypłat z KPO, w tym dwie przedwyborcze
0
@Safrani to jak znasz to wiesz, że o niczym nie decydują. A większość w radzie Warszawy to nie jest czasem z tej samej partii co prezydent?
I jak kojarzę to radę nie zarządza pieniędzmi tylko uchwałą cały budżet.
0
@Safrani rozumiem, gdy ktoś próbuje wciskać kit.
Najpierw sprawdź co oznacza doradzać a czym jest decydowanie to może zrozumiesz jakie bzdury napisałeś.
I sprawdź w regulaminie rolę tych ekspertów
0
@Fake69 a kto ma te 10 cm więcej? Wojtek.
0
@Safrani o matko. W trakcie meczu odpisujesz?
Napisałeś dokładnie dwa razy coś takiego:
„To oni podejmują decyzje na co idą pieniądze”
„A o pieniądzach na kulturę w Wawie, Łodzi, Wrocławiu decydują redy eksperckie.”
Co jest kompletną bzdurą. Wiesz co to znaczy funkcja doradcza? I czym ona się różni od decyzyjności?
Kompromitujesz się jak Barca dzisiaj.
0
@Safrani nie wstyd ci takich bzdur wypisywać? pokaż mi zapis, który mówi o tym, że o rozdziale pieniędzy w Warszawie decyduje ta rada.
Jak widzę to „Społeczna Rada Kultury pełni funkcję doradczą przy Prezydencie m.st. Warszawy, konsultuje założenia polityki kulturalnej m.st. Warszawy oraz jest ambasadorem działań kulturalnych podejmowanych przez Miasto”.
Według Ciebie to też rada decyduje o oddaniu prawie za darmo lokalu pod to muzeum?
0
@Safrani każdy rozgarnięty człowiek widzi w tej wypowiedzi jak tymi dwoma odpowiedziami zrobił z siebie klauna. Z jednej strony twierdzi jakie to milionowe decyzje podejmuje w odniesieniu chociażby dobrej zajezdni, ale już odnośnie muzeum lpg „nie, to nie ja, nie moja decyzja tylko ekspertów” XD.
A dlaczego niepopularna? To zapytaj Rafałka czemu się wstydzi tej decyzji.
0
@tbas żałuj. W pierwszej połowie świetny mecz do oglądania.
0
Nie oglądałem wczoraj meczu Realu i chciałem rano to nadrobić. Na eleven oglądam powtórkę i nie było sytuacji, o którą madryciaki płaczą. Tu widzę jakieś urywki z niby karnym na męczenniku a na eleven tego nie ma. Sprawdzam jeszcze raz a oni wycięli 15 minut meczu między 68 a 83 minutą.
0
@Safrani takie rozdwojenie jaźni. Z jednej strony to on podejmuje milionowe decyzje a przy następnym pytaniu, jak chodzi o coś niepopularnego to już nie on podejmuje decyzję tylko eksperci XD.
0
@Safrani to w czym problem, żeby go wyszukać?
Zrobiłem to specjalnie dla ciebie https://www.facebook.com/rafal.trzaskowski/videos/1151466106538708/