ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azi to jak tam z tą naiwnością? XD będą grać czy nie będą?
Nie masz pojawia co się tam dzieje, ale udajesz eksperta. Cóż, jak na razie wychodzi na moje XD
1
@ziomal88 wszyscy wiedzą najlepiej tylko nie co z samego klubu. ;)
3
@Kgorecki2500 tylko Włocławek
3
@jedrek7000 jak to nie przejdziesz? Przecież nie ma nigdzie wymogu, że musisz mieć akurat u nich konto.
1
@michal26 a czy w jego przypadku nie było też jakichś machinacji z Katarczykami?
Jak pamiętam to za Laporty finansowo klub wyszedł na prostą, na koszulkach pojawił się UNICEF, który nie płacił za to a nawet z klubu dostawał kasę.
Rosell z kolei sprzedał reklamę na koszulce Katarczykom za grubą kasę a w skarbcu jakoś mocno nie przybyło.
To tak z pamięci piszę.
Ale na pewno jego zasługa jest sprowadzenie Neymara a przede wszystkim Ronaldinho.
2
@Culer9002 aż musiałem się przyjrzeć bo na początku nie załapałem.
Żart przedni.
28
Wypożyczyć jednego z lepszych obrońców i jeszcze nadal oplacac mu połowę pensji? XD
0
@aspr1me a tą swoją drogą to co się dzieje z Umtitim?
0
@Comentateiro szkoda tylko, że ta uczciwość i rozsądek prawie nigdy nie stoi po twojej stronie.
3
@BorzyKrzys to ten co chodził na dziwki i biznesmeni mu za nie płacili?
Też mi autorytet
1
Czemu powtórki z bliska i przybliżenie sytuacji było w tv dopiero po czerwonej kartce? Wcześniej takich ładnych ujęć nie pokazali
0
@matirix20 nie jestem tego pewien bo jednak bramkarz naruszył przepisy wychodząc do przodu, ale skoro sędziowie nie zareagowali to chyba jest tak jak napisał kolega @JanneAhonen
2
Ale sam nie trafił. Bramkarz nie dokonał piłki więc chyba nie musiał stać na lini
7
I ja mu wierzę.
Wybory mogłyby być co pół roku to wtedy politycy cały czas mówiliby jak ludzie.
0
@ketrab321 ale z rezerwowymi bramkarzami zwykle tak właśnie bywa i po to trenuje
1
@Arden nie rozumiem. Wszyscy jadą po Laporcie za transfer Olmo, że nie ma pieniędzy a kupuje. Są problemy z rejestracją graczy a wy nadal się chcecie kolejnych transferów?
0
@ketrab321 myślę, że Szczęsny też już nie zrobi wielkiej kariery.
0
@misterio tutaj jest artykuł https://wiadomosci.onet.pl/poznan/uam-zwolnil-wykladowce-ktory-mial-zle-oceny-od-studentow-poczulem-sie-jak-smiec/b32dclr
Kilka ciekawostek z niego:
Naukowiec wskazuje, że w maju 2023 r. dostał pozytywną ocenę za ostatnie pięć lat, ale z zastrzeżeniem, że po roku powinna być ona jeszcze raz zweryfikowana z uwagi na braki i niejednoznaczność suboceny dydaktycznej. Krótko potem ocena miała zostać jednak zmieniona na negatywną, a pierwotna rzekomo została wystawiona "przez pomyłkę".
w tym przypadku powtarzały się uwagi o dyskryminującym studentów sposobie zachowania profesora i o nieprzestrzeganiu uniwersyteckich standardów polityki antydyskryminacyjnej oraz równościowej
— Obecni studenci IFW to w znacznej mierze przybysze z Ukrainy, którzy zapisują się np. na filologię rosyjsko-angielską, żeby nauczyć się za darmo języka angielskiego, zanim na dobre wyjadą na Zachód.
0
Nieźle, profesor wywalony zaczepnie bo chciał ich czegoś nauczyć.
„Wawrzyniak mówił "Wyborczej", że studenci zarzucali mu, iż jego zajęcia są za trudne, prowadzone w sposób wywołujący "ogromny stres i mękę", a sam prowadzący straszył brakiem zaliczeń, wprowadzał nerwową atmosferę i dyskredytował studentów.”
„Wawrzyniak stwierdził, że przyczyną jego problemów było to, iż od roku akademickiego 2022/2023 część studentów pierwszego roku filologii rosyjskiej nie musiała w pierwszym semestrze zapisywać się na wykłady i przez to nie zdawała kolokwium. — Potem, na obowiązkowych w drugim semestrze konwersatoriach, ci studenci nie dysponowali niezbędną podstawą pojęciową. Dodatkowo, nie czytając lektur, nie byli w stanie aktywnie uczestniczyć w konwersatoriach i je zaliczyć. Taki problem miało ok. 25 osób. I to one właśnie zaczęły pisać na mnie skargi do władz Wydziału Neofilologii — wyjaśnił naukowiec.”
0
@robsesh skąd wiesz, że jest na wakacjach? Może sprowadza nowego Vitora Roque.
Teraz przy rejestracji Olmo to chyba dyrektor sportowy niewiele może zrobić.
1
@madl1l3nho a to jLaporta brał teraz kredyt?
1
@Comentateiro zdecydowanie do ciebie pasują słowa Millera: w twoim przypadku milczenie jest szansą.
0
@Azi to zgadujesz czy pytasz? Nie potrafisz poprawnie zdania napisać więc zgaduję, że jesteś wyborcą uśmiechniętych. XD
0
@Azi to, że zadłużenie jest takie a nie inne to wina Bartomeu.
Zobaczymy jak się to skończy. Absurdem jest raczej brak rejestracji mimo złożenia dokumentów w terminie.
1
A czemu już nie mogą grać w tym sezonie? Przecież obecne okienko dopiero otwarte.
0
@Safrani ale jak nakrył czapką? Jedno i drugie rozpoczęło działalność w podobnym okresie lat 90-tych.
Do tego jak widzę wydatki za 2022 to WOŚP zebrał 224 mln a wydał na sprzęt 160 mln.
Caritas zebrał 220,5mln, wydał na pomoc 220 mln
Nie widzę tego nakrywania czapka przy tak dużej różnicy w promocji i wydawaniu kasy przez samorządy na organizację finałów.
2
@Hosh a to Powstańcy walczyli za Żydów?
Nie wiem też czy też AK-owcy coś by mu powiedzieli jak po wojnie właśnie żydokomuna ich prześladowała.
0
@Azi ale jak kojarzę to te loże VIP nie generują żadnego przychodu bo ich jeszcze nie ma. To są chyba łoże na nowym stadionie.
Taka sprzedaż już miała miejsce w lecie.
Poza tym nie znamy warunków tej sprzedaży. Bo to może tylko wykupienie miejsc na nowym stadionie tak jak Ty możesz kupić sobie karnet.
0
@Azi masz ponad miliard długu, kredyty do spłacenia, ale nadal chcesz się rozwijać a nie zwijać więc co robisz? Szukasz inwestorów a inwestorzy nie dadzą kasy na piękne oczy tylko też chca zarobić.
Niestety coś za coś.
0
@Nightraider z tym Tebasem to nie wiem czy tak go trzymają. Przecież chłop robi co chce. Wprowadził te bardzo rygorystyczne regulacje dzięki którym nie tylko Barca ma problem. Sprzedaż chyba praw telewizyjnych to też był niezły przekręt. Obiecał klubom kokosy a skończyło się tak, że transferów nadal nie mogły robić. Jakoś za to nikt go nie wywalił.
Czy byłoby lepiej jakby tych amortyzacji nie wrzucił w dług? Nie wiem. Może. Mimo wszystko wierzę, że akurat on może wyprowadzić klub na prostą. Już raz to zrobił, chociaż wtedy sytuacja nie była aż tak tragiczna, i liczę, że zrobi to po raz kolejny nie tracąc przy tym jakości sportowej.