0

@pozor o cholera. Coś mi się kalendarz spóźnia bo u mnie dopiero 30 stycznia. ;)

0

@Aragorn33 już za Donka mieli wracać chyba w 2008. Jakie to tłumy wtedy na lotnisku można było spotkać,

0

@Kengo pamiętam, że tutaj też niektórzy chcieli go bardziej niż Raphinhe

0

@lysy1015 to chyba nie czytałeś w czym jest problem. Na ten moment wygląda, że LL nie trzyma się swoich przepisów. Barca ponoć w terminie dostarczyła dokumenty a ci zarządali jeszcze przelewów, które do regulaminu wchodzą w lutym.
Cóż, zobaczymy jak bedzie

1

@Eklerek mądrzejsze o tym nie wspomnieć. To wcale niepodobne, wcale niepodobne

0

@Tasde o skeczu z Kowalewskim i przejęzyczeniem nie ma nawet co wspominać więc trochę inny skecz z przejęzyczeniem.
Chyba do sytuacji z Nowacką bardziej pasuje.


2

@chosenone ciekawe masz argumenty. Takie żadne

3

@chosenone czyli jak już mamy swoich bandytów to jeszcze mamy sobie na głowę sprowadzać obcych bandytów?

3

No to ładny spot Owsiak wysłał do tv Republika a później robi aferę. Ciekawe co w tym spocie reklamuje.
Ps. Jeśli tv kłamie w tej sprawie to możemy się o tym szybko przekonać jak tylko Jurek ich pozwie.




0

@Who_you_mam ma świetnie ułożoną stopę i w przyda się, gdy Real atakuje, ale w obronie jest raczej średni.

1

Czy budowanie zawodników przez Flicka polega na tym, że po beznadziejnym meczu znów im daje grać? Szczęsny po beznadziejnym meczu gra w pierwszym składzie. Z Gerardem Martinem zrobił to samo. Po fatalnym meczu chyba z Celtą zagrał od pierwszej minuty w kolejnym meczu, gdzie wszyscy chcieli Forta na lewej.

1

@draxidox a klękanie przed meczami to nie w ramach przypomnienia George’a?

0

@tbas wcale bym się nie obraził jakby odszedł. Nie wiem czemu, ale bardziej podchodzi mi Christensen. Jest moze mniej efektowny, ale na pewno jest efektywny.

4

@Criss18Barca A to nadal jest kręcone?

2

@fart a kto mi zabroni z pastowanym kabanem po lesie spacerować?

1

@SergioBusquets5 mi wygląda na to, że w lecie odejdzie. Najważniejsze, aby w odpowiednim momencie się go pozbyć i aby nie skończył jak Umtiti.
Będzie jak z Dembele. Oby tylko podział kasy z klauzuli nie był taki sam

3

Bez węgla przeżyjemy, ale bez ETS to marnie zginiemy.

https://x.com/Duch25cm/status/1882701996563759313

0

O ja cię. Drugi Sergi Roberto. Za jednego gola dożywotni kontrakt

2

@Kgorecki2500 to nie straciłeś jak wybierali Jachire, Kotule, Gawkowskiego czy inne Zielińskie?

0

@Sulimo jest ambitny jak Umtiti. Będzie do końca walczył o pierwszy skład.

8

@Eklerek teraz to każdą brzydką babe oskarżają o to, że jest facetem. Już naprawdę z tym przesadzają.

1

Ważne, że identyfikuje się jako magister


2

@MesQueUnClub96 to już tyle minęło?

1

@Rastafarnianin albo pomimo tego, że on w bramce.

1

@Tasde to Stanowski nadal jest w Kanale Sportowym?

4

Aż strach pomyśleć co będzie w meczu z Atalantą.

0

Luc wracaj bo Lewy nie daje już rady.

1

Szczęsny próbował grać jak Pena a wyszedł Senegal.

1

Dobrze, że gra Szczęsny a nie ten słaby Pena.

0

@Safrani „Aby złagodzić skutki starzenia się społeczeństwa”
Chyba aby złagodzić skutki złodziejstwa przez tyle lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?