ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pozor o cholera. Coś mi się kalendarz spóźnia bo u mnie dopiero 30 stycznia. ;)
0
@Aragorn33 już za Donka mieli wracać chyba w 2008. Jakie to tłumy wtedy na lotnisku można było spotkać,
0
@Kengo pamiętam, że tutaj też niektórzy chcieli go bardziej niż Raphinhe
0
@lysy1015 to chyba nie czytałeś w czym jest problem. Na ten moment wygląda, że LL nie trzyma się swoich przepisów. Barca ponoć w terminie dostarczyła dokumenty a ci zarządali jeszcze przelewów, które do regulaminu wchodzą w lutym.
Cóż, zobaczymy jak bedzie
1
@Eklerek mądrzejsze o tym nie wspomnieć. To wcale niepodobne, wcale niepodobne
0
@Tasde o skeczu z Kowalewskim i przejęzyczeniem nie ma nawet co wspominać więc trochę inny skecz z przejęzyczeniem.
Chyba do sytuacji z Nowacką bardziej pasuje.
2
@chosenone ciekawe masz argumenty. Takie żadne
3
@chosenone czyli jak już mamy swoich bandytów to jeszcze mamy sobie na głowę sprowadzać obcych bandytów?
3
No to ładny spot Owsiak wysłał do tv Republika a później robi aferę. Ciekawe co w tym spocie reklamuje.
Ps. Jeśli tv kłamie w tej sprawie to możemy się o tym szybko przekonać jak tylko Jurek ich pozwie.
0
@Who_you_mam ma świetnie ułożoną stopę i w przyda się, gdy Real atakuje, ale w obronie jest raczej średni.
1
Czy budowanie zawodników przez Flicka polega na tym, że po beznadziejnym meczu znów im daje grać? Szczęsny po beznadziejnym meczu gra w pierwszym składzie. Z Gerardem Martinem zrobił to samo. Po fatalnym meczu chyba z Celtą zagrał od pierwszej minuty w kolejnym meczu, gdzie wszyscy chcieli Forta na lewej.
1
@draxidox a klękanie przed meczami to nie w ramach przypomnienia George’a?
0
@tbas wcale bym się nie obraził jakby odszedł. Nie wiem czemu, ale bardziej podchodzi mi Christensen. Jest moze mniej efektowny, ale na pewno jest efektywny.
4
@Criss18Barca A to nadal jest kręcone?
2
@fart a kto mi zabroni z pastowanym kabanem po lesie spacerować?
1
@SergioBusquets5 mi wygląda na to, że w lecie odejdzie. Najważniejsze, aby w odpowiednim momencie się go pozbyć i aby nie skończył jak Umtiti.
Będzie jak z Dembele. Oby tylko podział kasy z klauzuli nie był taki sam
3
Bez węgla przeżyjemy, ale bez ETS to marnie zginiemy.
https://x.com/Duch25cm/status/1882701996563759313
0
O ja cię. Drugi Sergi Roberto. Za jednego gola dożywotni kontrakt
2
@Kgorecki2500 to nie straciłeś jak wybierali Jachire, Kotule, Gawkowskiego czy inne Zielińskie?
0
@Sulimo jest ambitny jak Umtiti. Będzie do końca walczył o pierwszy skład.
8
@Eklerek teraz to każdą brzydką babe oskarżają o to, że jest facetem. Już naprawdę z tym przesadzają.
1
Ważne, że identyfikuje się jako magister
2
@MesQueUnClub96 to już tyle minęło?
1
@Rastafarnianin albo pomimo tego, że on w bramce.
1
@Tasde to Stanowski nadal jest w Kanale Sportowym?
4
Aż strach pomyśleć co będzie w meczu z Atalantą.
0
Luc wracaj bo Lewy nie daje już rady.
1
Szczęsny próbował grać jak Pena a wyszedł Senegal.
1
Dobrze, że gra Szczęsny a nie ten słaby Pena.
0
@Safrani „Aby złagodzić skutki starzenia się społeczeństwa”
Chyba aby złagodzić skutki złodziejstwa przez tyle lat.