ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@gumaz ale z zajęciami dodatkowymi to mogę się zgodzić. Za same zajęcia taneczne dla dwójki dzieci wydaje 600zl.
0
@cules100pro ale to jest Porto. Portugalczycy potrafią sprzedawać a Barca wynegocjowałaby 15mln a na koniec i tak przedłużyłaby z nim kontrakt dając mu kasę jakby był Messim.
1
@xvcWinterSoldier Milan
1
@partymaker co by nie mówić to 20mln na nim Barca zarobiła
0
6minut? To więcej leżał Gavi na murawie.
0
@Jersi1 Mbappe nie złapał po tym kontuzji a Real przegrał czyli wszystko dobrze się skonczylo
1
@Jersi1 brzydki był to faul i do tego od tyłu.
A po prawdzie to jak Casemiro w ten sposób od tyłu faulował to też żadnej kartki nie łapał.
0
@ranger3120 możesz już jechać na granicę i wybierać, który trafi do Ciebie.
Tylko nie wiem na którą. Z Białorusią czy z Niemcami.
0
@Lisek ostatnio to chyba Las Palmas było o takiej godzinie i źle się to skończyło.
Oczywiście to nie wina godziny.
3
Pośmiane. W ten sposób wyborcy PO sobie tłumaczą. Te wszystkie kłamstwa w kampanii to dla pisowcow bo my i tak nie wierzymy w to co mówią politycy PO.
0
@bodzio10 cóż. Przekonamy się za kilka lat.
0
@Aragorn33 najważniejsze na komisji: kończmy szybciej bo Ziobro idzie. XD
5
mam wrażenie, że kibice Realu na siłę chcą, aby Asencio był drugim Ramosem, ale oprócz typowego madryckiego chamstwa nic w nim nie widzę. W najlepszym wypadku skończy w jakims Getafe. Póki co to nawet do Nacho się nie umywa. Jest waleczny i szybki i tyle mogę o nim powiedzieć dobrego. Też nie jest najgorszy skoro gra kosztem Vallejo, który o kilku sezonów nawet trawy nie powąchał.
Fran Garcia jakoś nie może się odnaleźć w Realu i moim zdaniem gra strasznie słabo.
Cieszmy się z madryckiej porażki i oby Barca nie dała dzisiaj ciala.
1
@Aragorn33 „dla mnie te filmiki i późniejsze tłumaczenia Morawieckiego były dla niego kompromitujące.”
Mogł się zachować jak obecny premier i nie wrzucać żadnych zdjęć z inauguracji. Ten to zrobił z klasą. Pojechał wrócił i nawet się tym nie chwalił XD
0
@kynio302 komesia tylko dla TVN.
0
@PietrasCoelho PSG też do ogrania, ale z Brestem i Benfica też ciężko się grało więc łatwo nie będzie.
0
Ciekawe czy City nadal będzie w kryzysie i Real znów psim swędem to weźmie
1
Przyznam, że zwyciezcy obu par będą dla nas ciężkie do przejścia co pokazały już mecze w grupie
0
@arasz1819 a czy to przeszkadza w dalszej grze?
0
@arasz1819 po czym wnioskujesz, że urażony? Też wiesz o czym ja myślę?
Może zacznij grać w totka jeśli jesteś takim jasnowidzem.
0
@arasz1819 jak to dobrze, że siedzisz w jego głowie. Przynajmniej wiemy co myśli.
0
@Terroriser Uśmiechała się. Przestała się uśmiechać jak kazali jej za to „przejęzyczenie” przeprosić
2
@Terroriser teraz to robią z uśmiechem więc już jest ok.
0
I jeszcze transmitowali to na tik toku. Co za ludzie.
Ale wpuśćmy ich. Kim są sprawdzi się później.
3
@blakkudium Baena to do Barcy powinien przyjść
1
@D10SLEO ooo, i już koniec amnestii bo wpis zniknął. XD ale przynajmniej wiem, że jest taki filmik.
2
Pokazał mi się wpis jakiegoś kongresu Żydów dotyczący Grzegorza Brauna i jego przypomnienia o ofiarach w strefie gazy.
Jednak najlepsze jest w komentarzach. Nie zauważyłem żadnego komentarza, który był go potępiał.
1
@Kinginiesta a widziałeś kiedyś obiektywnego dziennikarza? Ja jeszcze nie.
Też mnie zastanawia czemu tylko w jedną stronę szukacie tego obiektywizmu?
A poza tym jak kojarzę to kanał zero powstał po ostatnich wyborach. Wcześniej jak kojarzę to rzadko komentował politykę.
2
@Kinginiesta ale był TVN, była pani Biedrzycka, pan Czyż, wyborcza i wiele, wiele innych mediów (jak to napisał w komentarzu 98% innych dziennikarzy) które teraz zachwycają się obecnym rządem.
7
Ten rząd to jedno wielkie przejęzyczenie