2

@gumaz ale z zajęciami dodatkowymi to mogę się zgodzić. Za same zajęcia taneczne dla dwójki dzieci wydaje 600zl.

0

@cules100pro ale to jest Porto. Portugalczycy potrafią sprzedawać a Barca wynegocjowałaby 15mln a na koniec i tak przedłużyłaby z nim kontrakt dając mu kasę jakby był Messim.

1

1

@partymaker co by nie mówić to 20mln na nim Barca zarobiła

0

6minut? To więcej leżał Gavi na murawie.

0

@Jersi1 Mbappe nie złapał po tym kontuzji a Real przegrał czyli wszystko dobrze się skonczylo

1

@Jersi1 brzydki był to faul i do tego od tyłu.
A po prawdzie to jak Casemiro w ten sposób od tyłu faulował to też żadnej kartki nie łapał.

0

@ranger3120 możesz już jechać na granicę i wybierać, który trafi do Ciebie.
Tylko nie wiem na którą. Z Białorusią czy z Niemcami.

0

@Lisek ostatnio to chyba Las Palmas było o takiej godzinie i źle się to skończyło.
Oczywiście to nie wina godziny.

3

Pośmiane. W ten sposób wyborcy PO sobie tłumaczą. Te wszystkie kłamstwa w kampanii to dla pisowcow bo my i tak nie wierzymy w to co mówią politycy PO.


0

@bodzio10 cóż. Przekonamy się za kilka lat.

0

@Aragorn33 najważniejsze na komisji: kończmy szybciej bo Ziobro idzie. XD

5

mam wrażenie, że kibice Realu na siłę chcą, aby Asencio był drugim Ramosem, ale oprócz typowego madryckiego chamstwa nic w nim nie widzę. W najlepszym wypadku skończy w jakims Getafe. Póki co to nawet do Nacho się nie umywa. Jest waleczny i szybki i tyle mogę o nim powiedzieć dobrego. Też nie jest najgorszy skoro gra kosztem Vallejo, który o kilku sezonów nawet trawy nie powąchał.

Fran Garcia jakoś nie może się odnaleźć w Realu i moim zdaniem gra strasznie słabo.

Cieszmy się z madryckiej porażki i oby Barca nie dała dzisiaj ciala.

1

@Aragorn33 „dla mnie te filmiki i późniejsze tłumaczenia Morawieckiego były dla niego kompromitujące.”
Mogł się zachować jak obecny premier i nie wrzucać żadnych zdjęć z inauguracji. Ten to zrobił z klasą. Pojechał wrócił i nawet się tym nie chwalił XD

0

@kynio302 komesia tylko dla TVN.

0

@PietrasCoelho PSG też do ogrania, ale z Brestem i Benfica też ciężko się grało więc łatwo nie będzie.

0

Ciekawe czy City nadal będzie w kryzysie i Real znów psim swędem to weźmie

1

Przyznam, że zwyciezcy obu par będą dla nas ciężkie do przejścia co pokazały już mecze w grupie

0

@arasz1819 a czy to przeszkadza w dalszej grze?

0

@arasz1819 po czym wnioskujesz, że urażony? Też wiesz o czym ja myślę?
Może zacznij grać w totka jeśli jesteś takim jasnowidzem.

0

@arasz1819 jak to dobrze, że siedzisz w jego głowie. Przynajmniej wiemy co myśli.

0

@Terroriser Uśmiechała się. Przestała się uśmiechać jak kazali jej za to „przejęzyczenie” przeprosić

2

@Terroriser teraz to robią z uśmiechem więc już jest ok.

0

I jeszcze transmitowali to na tik toku. Co za ludzie.
Ale wpuśćmy ich. Kim są sprawdzi się później.


3

@blakkudium Baena to do Barcy powinien przyjść

1

@D10SLEO ooo, i już koniec amnestii bo wpis zniknął. XD ale przynajmniej wiem, że jest taki filmik.

2

Pokazał mi się wpis jakiegoś kongresu Żydów dotyczący Grzegorza Brauna i jego przypomnienia o ofiarach w strefie gazy.
Jednak najlepsze jest w komentarzach. Nie zauważyłem żadnego komentarza, który był go potępiał.

1

@Kinginiesta a widziałeś kiedyś obiektywnego dziennikarza? Ja jeszcze nie.
Też mnie zastanawia czemu tylko w jedną stronę szukacie tego obiektywizmu?
A poza tym jak kojarzę to kanał zero powstał po ostatnich wyborach. Wcześniej jak kojarzę to rzadko komentował politykę.

2

@Kinginiesta ale był TVN, była pani Biedrzycka, pan Czyż, wyborcza i wiele, wiele innych mediów (jak to napisał w komentarzu 98% innych dziennikarzy) które teraz zachwycają się obecnym rządem.

7

Ten rząd to jedno wielkie przejęzyczenie


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?