1

@Safrani właśnie czytam tę część, na podstawie której jest 3 sezon.

0

@Azrik Ale tu nie chodzi o rozsądek tylko o zgodność z przepisami. Czy Barca trzyma się przepisów czy nie? Jeśli się trzyma to czemu LL też tego nie robi?

0

@KidusFCB przestałem kupować brit jak zaczęli robić karmę z insektów. Ja kupuje „dolina Noteci”

4

To też jest ciekawe. I od od razu widać, które klubiki to największe ku…
Jak tak lubicie Kiepskich to tu cytat, który pamiętam: „ panie Tebas, ja wiem kim pan jest bo pan tego nie ukrywasz. Pan jest menda, świnia i złodziej”.


https://x.com/ManagingBarca/status/1877808235643560394

3

Jeśli tak jest to Tebas znów nie trzyma się przepisów tylko robi według własnego uznania.

https://x.com/ManagingBarca/status/1877836454459490664

https://x.com/ManagingBarca/status/1877837575404093873

0

@Szklaner a kwotowo ile to wychodzi? Jak kojarzę to w celach statutowych WOŚP też na organizację tego przystanku woodstok czy jak to się nazywa.

0

@RoberDzik a ja myślałem, że to jakieś widzimisię LL i żądania kolejnych niepotrzebnych dokumentów spowodowaly opóźnienie.
Jak bardzo przepis byłby absurdalny to nadal obowiązuje on wszystkich i Barca powinna go respektować. Jeżeli docelowo doprowadzą do jego zmiany to bardzo dobrze, ale w tym momencie zaczynam rozumieć protesty innych zespołów.

0

Po tych tłumaczeniach mam jednak wątpliwości czy to się dobrze skończy dla Barcy. Nic o terminach złożenia dokumentów co moim zdaniem jest kluczowe.

4

To jest prawdziwy kapitan a nie jakieś de Jongi.


0

Ciekawe czy jeżeli wyszłoby na to, że Barca w tym sporze ma rację i rejestracja zawodników zostanie podtrzymana bo LL coś kręciła, a później też ewentualnie sąd by to przyklepał to czy te kluby przeproszą?

3

Czaskowski to taki drugi Wałęsa. Był za a nawet przeciw


0

@cules100pro kiedyś też np. był przepis, że w LM w jednym sezonie zawodnik nie mógł grać w dwóch różnych klubach a później jakoś to zmienili.

0

@DonAndres*8 i tak w kolejnym sezonie będą w drugiej lidze wiec niech nie płaczą

3

Jeszcze przypominam, że jak coś nie jest zabronione to jest dozwolone. Mają pretensje do Barcelony, że wykorzystywała luki w przepisach, teraz pretensje do tej rady sportu bo chce rozpatrzyć zażalenie.

Tak naprawdę nie wiemy jak wyglądała sytuacja i chciałbym, aby ktoś z klubu ją dokładnie opisał.
Jeżeli Barcelona się nie wyrobiła w terminie i nie złożyła wszystkich dokumentów do końca roku to nie powinni pozwolić na ponowną rejestrację, nawet tymczasową i przynajmniej w komunikacie Las Palmas widzę odniesienie do przepisów RFEF.

Ale jeżeli Barca złożyła wszystkie dokumenty w terminie a La Liga zażyczyła sobie czegoś dodatkowego, co nie jest wymagane to moim zdaniem środek zapobiegawczy jest właściwie zastosowany bo nie chodzi o ponowną rejestrację tylko o kontynuację.

Teraz czekamy na decyzję kto ma rację i jak to rzeczywiście wyglądało bo Tebas robi sobie z LL swój prywatny folwark co już nie raz pokazał.

3

Czy te komunikaty to im Tebas pisał? Wszystkie wyglądają na identyczne

1

@don'T.R.I.P.e można powiedzieć, że wtedy wszystkich byśmy rozstrzelali.

0

@Borneo a to Polska kupiła Arrow 3? Wydaje mi się, że Niemcy to kupili, a mimo tego, że Tusk jest premierem to Polska nadal nie wchodzi w skład Niemiec.

3

@Borneo jak tak przypominasz ataki terrorystyczne to może zacznij od początku np:
Najkrwawszy zamach zorganizowany przez żydowskie grupy polityczne miał miejsce 22 lipca 1946 roku w Jerozolimie. Odpowiedzialność za podłożenie bomby w hotelu King David ponosi Irgun Cwai Leumi (Narodowa Organizacja Wojskowa), której przewodził… późniejszy premier Izraela, Menachem Begin, izraelski nacjonalista.

9 kwietnia 1948 roku doszło do wspólnej akcji Irgunu i Lechi w wiosce Dajr Jasin. Rozwścieczeni Żydzi, opanowawszy wieś, wrzucili do domów granaty i zasypywali pomieszczenia pełne cywilów seriami z broni maszynowej, a po walce rozstrzelali część pozostałych przy życiu. […] Gdy napastnicy skończyli zabijać cywilów, splądrowali arabską wioskę i okradli trupy.

9

@jacobFCB @GigiAmoroso czepiacie się biednego @Borneo a on po prostu wie, że każdy Palestyńczyk jest członkiem Hamasu, w każdym szpitalu i domu jest tunel prowadzący do centrali Hamasu więc jak Żydzi zabijają cywilów, w tym kobiety i dzieci, to jest to usprawiedliwione. Powiedziała mu tak ciotka co jest profesorem i zna tam wszystkich a może nawet przeszła te wszystkie tunele.

1

@usztafik może i wiedzą, ale jeżeli robi to PO to mówią, że to deszcz.

0

@Prorokk pisze tutaj „ile więcej zabójstw ma być” więc zapytałem ile było dobrej pory. Mi udało sie znaleźć, że przez 10 lat było 26 przypadków, ale nie wiem czy to prawda

3

@TheNekro94 to ile tych zabójstw było w ciągu ostatnich 10 lat?

0

@PatrykBarca lepiej z pucharu króla niż z LM jak Legie

1

@mekston w sumie racja. Przekonamy się o tym dopiero na kolejnych rachunkach.

Co do mrożenia cen to one dotyczą chyba tylko gospodarstw domowych.
@Safrani

1

A u was jak bardzo cena prądu spadła?

Jakim cudem takie giganty intelektu jak Kloska i Zielińska znalazły się w rządzie?


2

Jednak policja potrafi być skuteczna


1

@Borneo to ile odzyskali? Mln czy mld?

6

Pewnie mu mogą naskoczyć co najwyżej na jego bencol.

0

@Azi nie bardziej się skompromitował niż ty. XD
Tak, tak. Na szkodę klubu buduje stadion, próbuje finanse doprowadzić do ładu i utrzymać dobrą drużynę.
Na szczęście jak mam do wyboru rady takiego „eksperta” jak ty albo to co robi Laporta to jednak wybieram jego.

12

Dziś będzie prawdziwy sprawdzian dla Wojtka. Może dzięki temu wskoczy do bramki na resztę sezonu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?