ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dopiero spojrzałem na tabelę i co to? Athletic Bilbao ma tyle samo punktów co Barca. Do tego bliżej do piątego Villarrealu niż do pierwszego miejsca.
0
@D10SLEO mnie śmieszy, że na hasło, w którym nie ma nic obraźliwego ( choć wiadomo o co w nim chodzi) najbardziej oburzają się osoby, którym nie przeszkadza i byli zachwyceni hasłem z gwiazdami.
Nam wolno, ale o naszych już nie wolno. Wasze hasło dzieli, nasze nie XD.
To nie zarzut do Ciebie tylko takie ogólne spostrzeżenie.
2
Na razie widać dużą różnicę między Ferminem a Olmo. Olmo lepiej wykorzystuje przestrzeń, lepiej się pokazuje do gry. Fermin jest waleczny i w polu karnym potrafi się odnaleźć, ale brakuje mu spokoju, odpowiedniego ustawienia między liniami
0
@Borneo Karol może ma tam znajomości, ale znakomita większość co tam siedzi to wyborcy PO
2
@aldewir - panie Czaskowski jakie ma pan poglądy?
-wszystkie
1
@Azazel_Pazuzu a i tak uraz głowy w tym meczu to miał Manzano
10
Kolegę z drużyny to broni i pozwala mu zostać opatrzonym na boisku.
1
@bartekvisca ale spokojnie. Później jest już tylko gorzej
7
Pośmiane
1
@ranger3120 a teraz nie ma problemu z wymianą żarówek w autach bo trzeba wymieniać całe lampy
3
Nowi ludzie, stare standardy. Nie ważne co umiesz, ważne komu daj… tzn kogo znasz.
0
Czy w kolejnej rundzie CdR też jest jeden mecz czy już dwumecz?
0
@OBSERWATOR2021 właśnie to, że idą po elektorat Hołowni spowoduje to, że niedługo Konfederacji może nie być. Ten elektorat jest bardzo niestały. To ci co teraz są za Hołownią, wcześniej pewnie nowoczesna (ale nie jestem pewien), Kukiz o za każdym razem kończyło się tak samo. Mentzen chce szybko i dużo urosnąć, ale obawiam się, że może się to źle skończyć.
0
@Coutinho007 jeszcze Delofeu, Afelay. Też ta kariera nie poszła jak powinna
0
@norbi77 z quinem to było chyba gdzie na początku jak go Dexter przyłapał na kradzieży. Później już nie.
Trochę można powiedzieć, że na teoriach spiskowych policjanta budowała swoje podejrzenia. A ta Molly strasznie irytująca była. Wydaje mi się, że nawet w nowym sezonie Batista nie uważał go za BHB.
I teoretycznie policjantka ma u siebie seryjnego mordercę, ale i tak podejrzewa Dextera.
0
@Ghostface jakoś inaczej to zapamiętałem, ale oglądałem to już dawno.
Jak pamiętam to na Dextera nie mieli żadnych dowodów i Quin z Batista go nie podejrzewali o BHB. Debra przyznała się do zabicia Laguerta, ale o Dextera jak pamiętam to nie powiedziała.
Lindy nie podejrzewał go a nawet radził się go w różnych sprawach jak np. Trinity.
Dla mnie nowa seria wypadła blado, gorzej lub co najwyżej porównywalnie do najsłabszego sezonu głównej serii.
0
@MessiForeverTheBest Ale za to wypromuje najlepszego lewego obrońcę na świecie.
0
@baryn ale z tym to nie do mnie, nie do mnie.
Ja akurat uważałem, że to mogą być bujdy dziennikarskie i Lapcio da radę. Nawet dałem wpis, że nie rozumiem czemu się go czepiają.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15145024#comment-15145024
0
@partymaker czyli co? Dopiero wszyscy wywieszali białe chusteczki a teraz już lubimy Laporte?
Gosc ma fantazje
0
@VegetaPolska tak tylko nie pamiętam co go skłoniło, aby właśnie tam szukać syna.
0
@Ghostface Laguerta podejrzewać sobie go mogła, ale dowodów a nawet poszlak żadnych nie było. Jak pamiętam ten 8 sezon to ona sama na boku sobie śledztwo prowadziła. Nikt inny Dextera nie podejrzewał tym bardziej, że Doaksa uznali za BHB i to z przekonującymi dowodami.
Żadnych dowodów i nawet poszlak więc nie miał się czego bać.
W tej mieścinie przez tyle lat nie zabijał więc teraz nagle podejrzewanie go przez własną dziewczynę o to, że jest seryjniakiem trochę naciągane.
Za te podejrzenia jeszcze skończyłaby pewnie uznana za wariatke w sumie podobnie jak Laguerta.
Co do zachowania syna to strasznie mnie wkurzało to jego jedzenie mięsa. Chcieli zrobić podobnie jak jadł Dexter w czołówce, ale wyszło dziwacznie.
0
@norbi77 czyli już mogę opowiedzieć co mi się nie podobało.
Wszystko było strasznie naciagane. Jeżeli początek zaczął mi się podobać to im dalej tym gorzej.
Aktor grający jego syn zupełnie mi nie pasował.
Wiejska policjantka była lepsza niż cały wydział zabójstw Miami przez tyle lat i od razu rozwikłała, że Dexter jest seryjnym mordercą bazując tylko na jakichś domysłach bo nawet nie na poszlakach i rozmowie z jednym przypadkowym policjantem na jakimś spotkaniu.
Dexter też nieracjonalnie się zachował, gdy ta powiedziała, za Batista przyjedzie. Przecież to bez sensu z jego strony, że tak się przestraszył. Tamten nic na niego nie miał. Dexter zwyczajnie zaginął na morzu, może stracił pamięć, może mu odbiło po śmierci siostry i dlatego uciekł i się nie odzywał więc bez sensu było zabijanie w więzieniu o ucieczka.
Syn też jakiś dziwny. Najpierw bez skrupułów tnie chłopaczka bez żadnego powodu a po zabiciu mordercy nagle sumienie go ruszyło i zabija własnego ojca choć do końca nie wiem dlaczego.
Ten morderca też wpada na ślad Dextera bo akurat wiedział albo wymyślił sobie, żeby sprawdzić spalarnie. A czemu?
Mogłem coś pomieszać bo już dawno to oglądałem, ale moim zdaniem scenarzyści nie postarali się, aby to wszystko trzymało się kupy.
0
@Herato Stoiczkov?
2
@Safrani jeszcze bardziej będą przeciwni. Tak samo jak i będą przeciwni zmianom płci u dzieci.
4
@Safrani a nie widzisz trzeciej opcji?
Może ludzie są temu przeciwni i mówienie o tym teraz spowoduje kolejny spadek w sondażach zakłamanego Rafałka?
Biedny znów musiałby być za a nawet przeciw.
6
Czego tak się boją, że nie chcą mówić o projekcie dotyczącym zmiany płci tylko czekają z tym do wyborów?
0
@jacobFCB wraca Christensen, który moim zdaniem jest trochę niedoceniany. I oczywiście jest jeszcze Eric bo ten młody z rezerw raczej za słaby.
Oczywiście jest też Kounde, ale on już chyba zostanie na prawej bo jest świetny. Jak w tamtym sezonie narzekałem, że to nie jego pozycja i się marnuje tak teraz to jeden z najlepszych bocznych obrońców.
0
@jacobFCB chce to niech odchodzi. Nie chce odejść niech podpisuje kontrakt i zostaje.
W obu sytuacjach Barca wyjdzie na plus i powinniśmy być mu wdzięczni. Raz jak zostanie i będzie dobrze grał lub jak odejdzie za dużą kasę i wreszcie skończą się, przynajmniej na jakiś czas, problemy z kasą i rejestracją zawodników.
0
@Kazragore nawet jakby ciężarna zakonnice na pasach potrącił to nie przegra?
Gdzieś już to słyszałem.
Niestety, ale w drugiej turze trzeba zagłosować na jego przeciwnika bo platforma nie może mieć prezydenta i premiera bo będzie armagedon.
27
Co za szopka. Zapalać znicze przy drogowskazie. I jeszcze ta trąbka. Przecież to jest człowiek mem. Ciekawe kiedy zmienia szefa kampanii.