ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@tbas czyli co? Znów demokracja okazała się niedobra jeżeli nie wygrywają ci, których chcemy?
W Gruzji nie wygrali to trzeba zrobić zamieszki, w Rumunii porażka to trzeba unieważnić wybory.
Dobrze, że u nas od 30 lat wygrywają ci właściwi.
0
@Kazragore jedyny i niepodrabialny Wiech
12
Dobre
0
@Kazragore Hałabała się nie podda
3
- zróbcie z mojej żony dyrektora
- ale regulamin mówi, że musi mieć doktorat
- to zmieńcie regulamin
-ok
To te nowe standardy w polityce
1
@NeroTFP1 przecież jest przecinek bo nie wymagali hospitalizacji ;)
2
@Roobo a ja nie lubię takich akcji. To jest sejm, niby poważna instytucja a nie przedszkole ( miałem napisać kabaret, ale sejm to jednak kabaret)
0
@Sulimo bo jemu chyba chodziło o inną stronę. Może białych?
1
@Roobo a wcześniej przypadkiem Dupiarz nie zatrudniał jest w Warszawie?
@vangoor ale to nic nie da bo oni wychowują kolejnych takich jak oni.
1
@Trojanek23 sprawdź później czy masz obie nerki
0
@Foton nie znam stawek, ale proponowanie 100zl to chyba straszne skąpstwo ( pomijając już aspekt moralny).
To już 20 lat temu w „poranku kojota” tirowka tyle brała.
0
@marcin62 tylko czemu on tutaj dał pytajnik na końcu. Niby dziennikarz a w zdaniu nie ma żadnego pytania.
0
Co Manzano dziś wymyśli? Może czerwo?
1
@ali3gator Neuerem nie jest, ale po pierwszych meczach nabrał pewności i ma wyczucie do tych wyjść.
Szczęsny nigdy w ten sposób nie grał więc nie wiem czy nie będzie odstawal
1
Narzekacie na Penie i chcecie Szczęsnego w bramce, ale nie jestem pewien czy dla tak wysoko grającej drużyny jednak Pena nie jest lepszy. Gra bardzo wysoko przez co też sporo akcji przerywa, w których mogłoby nie być spalonego.
Szczęsny z kolei jest znacznie lepszy na linii więc tutaj trener podejmuje decyzję co jest lepsze dla drużyny.
0
@Herato racja. Miał mistrza, ale żadnego meczu w lidze nie zagrał w tamtym sezonie.
1
@Herato Mucha, ale on chyba nie miał mistrza polski
4
Ale jak to? Żeby klimatyści byli hipokrytami? Jechać taksówką na wywiad? Szkoda, że drogi jej nie zablokowali.
0
@maroon nie. Odtwarza się https://x.com/WieslawWielki/status/1862855104128286918
0
@Foton w końcu to najważniejsze atrybuty prezydenta.
Do tarcia chrzanu się nawet nie nadają.
15
@MessiForeverTheBest ten jeden raz, gdy lewica ich nie popiera.
0
@Eklerek widziałem skrót meczu i tym razem Vardy założył kolorową opaskę.
0
Czyli dopiero jak zacznie się kampania to ich zasady postępowania będą merytoryczne i zgodne z prawem a na razie nie są XD
Była ucieczka Nawrockiego przed dziennikarzami to i teraz Czaskowski też ucieka i nie odpowiada na pytania.
https://x.com/WieslawWielki/status/1863182655329644996/mediaViewer?currentTweet=1863182655329644996¤tTweetUser=WieslawWielki
https://x.com/WieslawWielki/status/1862855104128286918/mediaViewer?currentTweet=1862855104128286918¤tTweetUser=WieslawWielki
0
Ale gdzie jest ta granica? Dobrze chociaż, że wie, że jest w Polsce.
0
@arasz1819 opcji może jest, ale nie w twoim przypadku
0
@arasz1819 są tylko 2 opcje: albo fanatyk(i na to stawiam), albo dostajesz parę groszy za wpis.
Nie zawiedziesz się bo lubię się z ciebie pośmiać
0
Komentarz usunięty
0
@arasz1819 skoro ty tak twierdzisz to musi być odwrotnie.
0
Komentarz usunięty
19
Nie wiedziałem, że są nowe zasady co do dyktowania karnych. Musze zapamiętać, że jeżeli faulujesz zawodnika, ale patrzysz na piłkę to wtedy fauli nie ma.
No chyba, że to dotyczy tylko Barcelony to wtedy to jest jednak stara zasada.