ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Że zawodników odbudował to było jasne, ale że pod Flickiem nawet Pena staje się kozakiem to się nie spodziewałem
0
Sędzia to dzisiaj sobie jaja robi. Tamci skaczą na plecy zawodników Barcy to faul dla Realu. Miliard zrobił kołyskę Raphinhi- czyściutko.
Czy wejście Czuameniego w Pedro to nie powinna być rozważana pod czerwoną kartkę?
0
@Safrani a czy to joe na tym polega przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy? Jak kojarzę to nawet jest taka ustawa.
A ty kiedy szukasz źródła pieniędzy? Tylko jak dotyczy to pisowcow?
1
@norbi77 to w Realu zawsze grały takie chamy? Ja myślałem, że to tylko w ostatnich latach
0
@Safrani czekaj. A to nie ona wyłożyła te pieniądze? Przecież ona jest właścicielem firmy. Ale przecież z tego nic nie wynika.
0
@tbas po wpisie widze, ze jednak niewiele rozumiesz, ale przynajmniej standard utrzymany: „bo w Polsce też kradno”
Czyli według ciebie jak są polscy złodzieje to tych ukraińskich już nie sprawdzajmy.
0
@Wasacz_ 1. co to zmienia, że zarejestrowana w Polsce?
2. A co wiesz o kasie na zakup? Twierdzisz, że jakaś pani adwokat co ma większość udziałów zapłaciła 70mln za Ursusa?
3. Tak samo i w tym przypadku kwestia pochodzenia majątku dochodzi. O Myrchów wszyscy zadbam zrobili, ale skąd pochodzi te 70 mln to nikogo nie interesuje?
4. Może jeszcze powiesz, że zgodnie z pkd Ursus będzie teraz produkował statki kosmiczne?
0
@Safrani
No firma ma przychód ( nie dochód) w 2021 w wysokości 60 mln i wpłaca na armię 60 mln, ale oczywiście nic z tego nie wynika.
„Żeby ja bleszczaty był, choć na jedno oko, to bym może uwierzył”
0
@Safrani a przeczytałeś chociaż co załączyłem?
A tak swoją drogą to kapitał zakładowy tej firmy to 50 tys. zł.
0
@NeroTFP1 ktoś tak proukraiński jak Staniwski miałby problem z tym, że to ukraińska firma?
Raczej zastanowiłbym się nad tym skąd firma założona 3 m-ce temu ma 70mln.
Ty musisz udowodnić skąd masz każdą złotówkę a tu przychodzi firma dopiero co założona i pytanie czy ktoś sprawdza pochodzenie tej kasy bo to równie dobrze może być pranie kasy.
0
@LukaszFan nie mówię, że jest słaby tylko, że ma niezłą konkurencję.
Fermin zagrał drugi mecz po kontuzji i od razu dał asysty
0
@LukaszFan czemu w obwodzie Fermin? Dziś dwie asysty. Olmo nie będzie miał łatwo wejść do składu.
2
@Kuczek Pena. Na razie nie podstaw, aby go wymienić chociaż jest dosyć elektryczny.
11
Barca miła posiadania piłki 42%? Szczególnie w drugiej połowie wydawało mi się, że Barca była częściej przy piłce.
127km przebiegniętych i Casado z Pedrim po 12,5 km. To jakiś kosmos.
0
Cieszę się, że się pomyliłem bo myślałem, że mecz będzie na 0:0.
A w drugiej połowie, gdy grali z nimi w dziadka jak z dziećmi to zacząłem się głośno śmiać.
1
@Coutinho007 oj, ale Bayern nie jest mistrzem Niemiec
0
@Lisek nie można co mecz strzelać po 5 bramek. Wole, aby manite zrobili w sobotę.
1
Coś czuję, że dziś będzie słaby mecz i skończy się jakimś 0:0.
0
@BlancoJugador mam umowę na satelitę na 2 lata i jeżeli wezmę to nie będę mógł anulować
0
Orientujecie się czy jest możliwość dokupienia pakietu ligi mistrzów w C+, ale tylko na jeden miesiąc? Nie mam zamiaru dodatkowo płacić za to do końca umowy. Chciałem tylko na ten mecz z Bayernem, ale na stronie nie mogę znaleźć a na infolinii powiedzieli, że oni mi nie mogą tego włączyć i abym szukał na stronie.
W sierpniu samo C+ proponowało mi, że mogę za 30zl włączenie LM na jeden miesiąc.
0
@Sulimo i chyba nie zrozumiałeś co napisałem. jak z tego zachowania wywnioskowałes, że jest głupkiem? Nawet jeśli kłamie nie oznacza, że jest głupi a patrząc po tym co stworzył jest wręcz przeciwnie.
„Nie trzeba byc piekarzem by móc ocenic chleb.” pewnie tak, ale jednak coś w głowie trzeba mieć, aby ocenić czy ktoś inny jest głupi.
0
@Sulimo z tym głupkiem to mocne słowa jak na kogoś kto nie osiągnął nawet 1/10 tego co ten gość.
1
@Ostatnikrwawygang ech, lewica i ich nowomowa i zmiana znaczenia słów. A później jeszcze pisze coś o znajomości języka polskiego.
1
@Ostatnikrwawygang żeby coś opisać to musisz najpierw znać język polski.
Jeżeli konkubinat to związek nieformalny to po zarejestrowaniu to już jest związek formalny czyli nie jest to konkubinat. Tak czy nie?
Tak, ty masz problemy z logiką.
To jeżeli się nie różni to po co wprowadzać?
1
@Ostatnikrwawygang widzę właśnie szczyt logiki XD.
Brakuje nam znajomości języka polskiego a najlepszym przykładem na to są inne państwa. XD
I jak jest różnica między tym a zwykłą wojną mowa cywilnoprawną?
1
@Ostatnikrwawygang ja też wiedziałem, że logika jest ci obca.
Chcesz żyć w nieformalnym zwiazku (konkubinacie) i właśnie dlatego chcesz go sformalizować XD.
1
@Ostatnikrwawygang to teraz zyjesz w konkubinacie. Zawarcie zwiazku, nizaleznie jak go nazwiesz, to już nie jest konkubinat. Więc chcesz być wolny, ale jednocześnie zobowiązać się do czegoś.
A świadkowie potwierdzają, że do takiego zawarcia doszło.
2
@Ostatnikrwawygang „Ja zyjac w heteroseksualnym związku chciałby zawrzeć związek partnerski. Nie potrzebna nam cała ta szopka związana ze ślubem. Chce podpisać papier i wiedzieć że w razie mojej śmierci moja kobieta będzie mogła odebrać ciało, zorganizować pogrzeb i odziedziczyć co tam w życiu nagromadzilem.”
A czym to się różni od ślubu? Płacisz 100zl bierzesz dwóch świadków, podpisujesz papier i załatwione. Żadnej szopki nie musisz robić więc po co tworzyć coś dokładnie takiego samego?
1
@Kgorecki2500 czyli jeżeli wariantem optymistycznym jest Trump jako Hitler to rozumiem, że Kamala jest wariantem pesymistycznym jako kto? Pol Pot?
0
@TheNekro94 Na pewno nikt tam nie zjada psów skoro Trump tak powiedział. A co z kotami?
https://x.com/El__tigrenegro/status/1832609155015655582