3

@TheNekro94 rozumiem, że były prezydent państwa należącego do UE to niewiarygodne źródło?

3

@Jakchcesz u ciebie to ciężko znaleźć jakiś komentarz na temat.

18

Nikt Tuska w unii nie ogra.
Zresztą na tym spotkaniu w sprawie Ukrainy to sam Scholz reprezentował Tuska.


2

Teraz Wam chyba głupio za hejtowanie pomysłu z nakrętkami.


3

Zamienił stryjek siekierkę na kijek


0

@daniel32778 a nie wystarczy? Pięknie zapadło w pamięć

0

@krol211 drugi bramkarz ten ma problemy z wyjściami.


1

@Leooo po co usuwać? Następne dziecko nazwie tak samo

40

Słyszeliście kiedykolwiek o takiej firmie jak nvidia?


1

@maciekofcb a masz petardę do wybrania? Nie pamiętam jak to było, ale może masz tam coś innego ustawione zamiast petardy

1

@Kgorecki2500 „Oznaczam bo pomimo różnic poglądów można toczyć dyskusję na poziomie”
Chyba zapomniałeś dodać jednego słowa na końcu. Chodziło ci chyba o poziom dna bo on ma tylko taki poziom ;)

3

@CLS63AMG Jak przeczytałem o elektorze brandenburskim to od razu skojarzyło mi się z powieścią Krechowieckiego „o tron”. Właśnie jestem w trakcie czytania i dobrze pokazane jak elektor wszystkich ogrywał, przekupywał a naszych interesował głównie własny interes.

0

@SawneyBean ale to było w Szwecji. Ona może i chciała, ale po wszystkim wycofała zgodę i uznała, że to gwałt XD

4

@tristan87 nie zdziwię się jak to następna co znalazła łatwy zarobek i próbuje przytulić kilka baniek.

1

@Safrani To jak proponuję ściągnięcie milionów ludzi z zagranicy i podwyższenie wieku emerytalnego.
Dzięki podwyższeniu wieku będzie można dłużej pracować na socjal dla tych ściągniętych ludzi

0

@Zoker i jeszcze narzekania, że przyszedł Raphinha zamiast Antonego.

5

@Tasde jestem za tym, aby pracować aż do smierci. Po co ludziom emerytura jak mogą pobierać pensje. I nie będzie problemu ze zbyt niską emeryturą jak nie będą jej pobierać.

„za 30-40 lat kto będzie pracował na te podatki z których potem będą dopłaty do emerytur? Nikt.”
I jak zwykle błędy logiczne. Jak nie będzie miał kto pracować na podatki to skąd będziesz miał kasę na emerytury? Przecież emerytura wypłacana jest z obecnych składek. Teraz nie składasz na swoją emeryturę tylko na wypłacanie obecnych emerytur.

Jeśli kojarzę to obecnie ludzie mają możliwość przejść później na emeryturę. Ciekawe czemu nie przechodzą? Może właśnie nie chcą pracować do końca życia.

3

@marcin62 a czy tu powiedział, że mu przeszkadza?
A jak kojarzę to mówił, że mężczyznom dyskryminacja nie przeszkadza w kontekście wieku emerytalnego czy wojska.

0

@NeroTFP1 tak, razem z tym od belzebuba- jednego z tych królów

0

@Wasacz_ jeśli komuś odpowiadasz to dobrą praktyką jest zawołanie go.

To teraz może polskiego się naucz i przeczytaj jeszcze raz ten twitt. Czy widzisz może tam czas przyszły (Jeśli wiesz co to takiego)?
A faktem jest, że te centra mają powstać na wniosek Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

0

@Wasacz_ wystarczy, że ten „ruski fanatyk” zamknie ci morde faktami.
Ale ty i tak nie łykniesz bo to nie Donald z siebie wypluł.

1

@Wasacz_ oo i jest kolejny uśmiechnięty, który nie łyka niczego co nie wychodzi od Donalda.
I ile PIS otworzył tych centrów? 2? To teraz będziesz miał jeszcze 49 za 500mln.
Z jednej strony Donaldzik mówi coś o zawieszeniu azylu a z drugiej buduje centra. Ale to przecież wszystko ruskie trolle wymyślają. To szkoda tylko, że to masz w dokumencie KE:
Na wniosek Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w Polsce powstaje 49 Centrów Integracji Cudzoziemców (CIC) w całym kraju

5

@Kuchar Wiem, że taki światły i uśmiechnięty człek jak ty tego nie łyknie bo to nie może być prawda. Przecież Donald wam tego zrobi. Obiecywał coś innego a on przecież nie kłamie.

0

@norbi77 a to on nie woli takich z niespodzianka między nogami?

1

Cieszycie się już na nową inicjatywę rządzących?


1

@maroon wszystko pewnie zależy od tego kto płaci.
Ołów też nie wpływu na zdrowie dopóki koncernom to odpowiadało. Później benzyna musiała być tylko bezołowiowa bo ołów szkodliwy.
Papierosy też kiedyś były dobre dla zdrowia.

0

@maroon tzn? Jakoś Międzynarodowa Agencja Badań nad Rakiem twierdzi, że glifosat to związek o działaniu kancerogennym.

0

@Tasde no chyba nie można być aż tak glupim.
No tak. Powiedział, że dzieci niezaszczepione nie mają autyzmu. Nie napisał, że dziecię niezaszczepione MMR nie nie mają autyzmu. Rozumiesz czy to już za trudne?

Może i mój angielski nie jest wybitny, ale nie ma tam nic o dzieciach niezaszczepionych i nawet to wyraźnie napisali: „A general criticism of observational vaccine effect studies is that they do not include a completely unvaccinated group of children (23). The number of children completely unvaccinated throughout childhood will be low in a country such as Denmark. We evaluated the association between MMR and autism in children with no DTaP-IPV/Hib vaccinations in the first year of life; we found no support for an association in this vaccine-naive subpopulation.”
Wiesz co to znaczy „do not include”?
Brane są co najwyżej pod uwagę tylko dzieci niezaszczepione innymi szczepionkami w pierwszym roku życia.
wniosek z tego jest taki, że późniejsze szczepienie MMR nie zwiększa ryzyka w porównaniu z koktajlem wcześniej podawanych szczepionek.
Nie ma nic o dzieciach niezaszczepionych.
Porównując jedną szczepionkę do drugiej nie odpowiadasz na pytanie ile dziecię niezaszczepionych ma autyzm.
Więc nadal czekam na dane.

Moze na podstawie tego, że masz w Polsce rejestr osób zaszczepionych, w systemie masz też choroby przebyte i na tej podstawie możesz stwierdzić ilu niezaszczepionych ma autyzm. To chyba nie takie trudne, aby pokazać takie dane i ośmieszyć antyszczepionkowcow.

Możesz o mnie twierdzić co chcesz, ale jeśli napisałeś prawdę o tym kim jestem to nie ma jak ci udowodnić błędu.
Więc teraz czekam aż udowodnisz błąd Wilkowi.

0

@kamyk_23 haha żałośni są tacy fanatycy. A dyskusja bylaby gdybyś miał jakieś argumenty.

I znów łykasz wszystko jak młody pelikan. To akurat myszka agresorka kłamie bo: https://www.euronews.com/my-europe/2024/10/07/17-european-countries-call-for-a-paradigm-shift-to-deport-rejected-asylum-seekers

Masz tam gdzieś wymienioną Polskę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?