ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bykunn tylko, że na tym zdjęciu wygląda na prowokatora a jak widziałem to oni za nim biegli
0
@Kamiloza91 biedaczek pewnie teraz zostanie zablokowany przez Demira i znów się nie wykaże.
1
@olek10 przecież oni mają dużo kasy i nie potrzebują brać na siebie tego garba
0
@Tomo_95 to przez 20 lat sporo się zmieniło bo dzisiaj tego błędu by nie popełnili.
0
@Bykunn a ja naiwny myślałem, że w telewizji zobaczę prawdę.
0
@Stoiczkow zgadzam się. różnica jest tak, że tvn ma większe doświadczenie w propagandzie bo dłużej ją uprawia a zarządzający doświadczenie zbierali jeszcze w PRL. TVP ww tej formie robi to od 5 lat i dlatego ich propaganda jest taka siermiężna
27
Czy o takie "wolne media" chodzi?
https://mobile.twitter.com/antybeton/status/1425695340741734401
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Borneo sorry bo już myślałem, że w Jałcie sprzedali nas Stalinowi, ale widocznie mój błąd i tak samo jak w przypadku NS2 to była nasza wina i naszego Prezydenta, a USA wszystko zrobili dobrze.
Ładnie też ten Izrael się broni w Palestynie. Wyburzanie domów, wysiedlanie ludzi, mordowanie wszystkich łącznie z dziećmi to jest obrona? Ale jak widać nikomu to nie przeszkadza.
Bzdur o oze nie będę komentował. NS2 jest krótkofalowe? I budują, aby korzystać z tego tylko 3 lata XD. Niemcy są zbyt poważni i oze wciskają takim idiotom jak Polska a sami opierają się głównie na węglu, atomie i gazie. U nas chcą likwidować wszystkie elektrownie węglowe, bombardują budowę atomowych po to, abyśmy od Niemców kupowali ruski gaz.
Tak przy okazji to pompy ciepła gdzie podłączasz? Rozumiem, że działają na powietrze XD. Ostatnia zima pokazała w Niemczech ile warte jest opieranie się głównie na oze. W sumie Teksas też to odczuł więc bzdury o oze zatrzymaj dla siebie. Swoją drogą jeżeli gaz jest przejściowy to skąd będziesz brał prąd? Tylko z energii słonecznejXD
0
@robsoNele i z ostatnim zdaniem się zgadzam dlatego powinno się zamknąć takie jednostki jak doktor ekonomii i jednoczeście minister zdrowia Niedzielski i wyrzucić klucz, aby jego działania nie miały wpływu na życie innych.
0
@Borneo no właśnie porównując budżety to pod względem militarnym Chiny ich praktycznie dogoniły a ciągu kilku lat nawet prześcigną. Z Turcją USA się liczy bo mają jedną z lepszych armii na świecie.
Nie chodzi o to jaką USA mają armie, ale o to co robią. Wspomniałeś przykład Francji więc USA tak samo nas zdradzi i sprzeda jeżeli będzie miało w tym interes, ale widzę nie wynosisz nauk z historii. Do wspomnianych przeze mnie Iraku, Afganistanu wkroczyło USA, zniszczyło doszczętnie i jeszcze kazało sobie płacić za odbudowę jednocześnie okradając te państwa. Wojna w Jemienie jest dla nich ok bo prowadzi ją sojusznik od ropy. W Palestynie podobnie. Syrie zniszczyli i uciekli. Każda wojna jest dla nich dobra byke odbywała się poza ich terytorium więc w przypadku ewentualnej wojny z Rosją nie zawachają się nas poświęcić co pokazali chociażby w przypadku Nord Stream 2. Na tym przykładzie można wywnioskować jak możemy liczyć na USA. Wnioski wyciąg sam.
0
@barcelonaLM uważam, że niestety jesteś w mniejszości
0
@robsoNele czy dla Ciebie racjonalnym powodem jest np to, że producent nie bierze odpowiedzialności za swój produkt i ewentualne powikłania poszczepienne?
1
@wroclawskifan jak ryzykuję czyimś życiem? Przecież jeżeli boisz się tego ryzyka do idziesz się zaszczepić. I powinieneś być chroniony. Czy po szczepieniu nadal się boisz? Jeśli tak to po co szczepienie?
Po drugie jeżeli dobrze kojarzę to zaszczepiony też się zaraża i też może zarażać innych więc jaka jest różnica?
Po trzecie każda interakcja może prowadzić do śmierci. Przecież możesz nawet wpaść pod rower i zginą ć. Czy w związku z tym należy zakazać rowerów?
2
@robsoNele czyli rozumiem, że kończąc szkołę w wieku 18 lat masz już pozjadane wszystkie rozumy i może się wypowiadać? A czy pozwolisz, abym sam decydował co jest dla mnie najlepsze czy muszą to za mnie robić naukowcy.
Dlatego uwielbiam tę sentencję
„Dużo gorsza od braku edukacji jest ciemnota oświecona. Człowiek prosty, często pełen pokory, rozumie, że może czegoś nie wiedzieć. Natomiast wykształcony idiota jest bezgranicznie przekonany o swojej wyższości intelektualnej, mimo tego, że jest idiotą.”
11
Może wyprowadzicie mnie z błędu, ale mam wrażenie, że największymi obrońcami wolności mediów (również na LR) są osoby, które chcą zabrać wolność ludziom i popierają przymus szczepień, segregacje sanitarną itp. Czyli wolność dla tvn a ty człowieku już na wolność nie zasługujesz bo my wiemy lepiej co jest dla ciebie dobre.
0
@macio_944 czyli wzzystko przez to, że to PIS. Rozumiem, że gdyby na tym miejscu był Donaldu Tusku to piał byś z zachwytu nad cudowną ustawą na wzór francuski?
1
@Borneo nie rozśmieszaj mnie. NATO to jest 30 państw a nie samo USA. Rozumiem, GB, Francja czy Turcja są w tym gronie bardzo słabiutkie. Poza tym przy prawdziwym ataku nawet palcem nie kiwnie więc bezpieczeństwo jest tylko iluzoryczne, ale musiałbyś się uczyć, aby takie rzeczy wiedzieć. A to, że kilku żołnierzy jeat u nas uważasz za gwarabt bezpieczeńtwa? Chyba jest to gwarantem wojny. Słyszałeś kiedyś o czymś takim jak "fałszywa flaga"? USA są w tym ekspertami. Poza tym jako jedyne państwo uczestniczyli we wszystkich konfliktach zbrojnych w XX i XXI wieku i oni mają zagwarantować pokój. Powiedz gdzie ostatnio go zagwarantowali? W Syrii, Iraku czy Afganistanie? Może w Palestynie czy Jemenie?
Cieszysz się bo za grubą kasę kupiliśmy nielatającu złom. Znacznie lepsze już są te drony kupione od Turków niż amerrykańskie starocie.
Naprawdę naiwny jesteś.
6
@Borneo głupszego komentarza nie widziałem. USA nas chroni XD. A w jaki sposób na ochraniają?
UE daje pieniądze - świetne. Skąd mają te pieniądze, że je tak wszystkim rozdają?
0
To chyba powinna być czerwień
1
@Bykunn a nie przez debili głosujących od 30 lat ciągle na te same mordy i te same partie?
1
@MarioVeB! Rozumiem, że twierdzisz tak chociażby na podstawie podpisanej niezwykle korzystnej (niestety nie dla nas) umowy z Rosją na dostawy gazu. A sorki to jednak był PSL
0
@TR3YWAY bo wystarczy jedna gwiazda w drużynie.
1
@MarioVeB! Przede wszystkim konfa, która jeszcze nie rządziła w przeciwieństwie do wyżej wymienionych. XD
0
@Tomo1989 nie znam tak dobrze Warszawy a na zdjęciu nie widać przejścia. Rozumiem, że mam uwierzyć na słowo
3
@Tomo1989 zawsze szukają afery tu gdzie jej nie ma
Art. 13 ustawy prawo o ruchu drogowym
2.Przechodzenie przez jezdnię poza przejściem dla pieszych jest dozwolone, gdy odległość od przejścia przekracza 100 m. Jeżeli jednak skrzyżowanie znajduje się w odległości mniejszej niż 100 m od wyznaczonego przejścia, przechodzenie jest dozwolone również na tym skrzyżowaniu. @Breakdrowser @Karzel
0
@Kusco15 chociaż jeden sprawiedliwy bo najczęściej jest właśnie tak jak sugeruje. Czyli rozumiem, że jesteś też przeciw segregacji sanitarnej i przymusowi noszenia maseczek.
1
@patry295 i w drugą stronę tak samo. Jak banowali Trumpa to było super. Jak próbują dobrać się do tvn to ci sami "wolnościowcy" wrzeszczą o braku wolności. Hipokryzja obu stron jest niesamowita.
0
@Hosh fajna wykrętka, ale nie takie było pytanie. Czy równie mocno protestowałeś jak telewizja Trwam nie dostała miejsca na platformie cyfrowej?
Ps. Nie kojarze, aby na tv dostał dotacje
0
Ciekawe czy gdyby chodziło o telewizje Rydzyka to czy ci wszyscy obrońcy demokracji i wolności prasy równie chętnie i mocno by protestowali?