0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@Comentateiro mów za siebie bo nie każdy tutaj jest Żydem

0

@Borneo ale przecież Tusk za swojej kadencji powiedział, że Putin to przyjaciel, nie sprzeciwiał się Nord Stream 2 ani durnotom z ue więc był swój chłop za co zastał nagrodzony ciepłą posadką. Był wtedy przyjacielem wszystkich i co z tego mieliśmy? Tyle samo co teraz czyli nic. Jak pamiętam to nasz ówczesny prezydent dawał niezłe popisy na spotkaniach zagranicznych, ale to chyba dla dobrej atmosfery.
Gdzie te restrykcje finansowe i na jakiej podstawie? Ta inia to by nam nieba przychyliła gdybyśmy wybrali Donalda.
Inflacji takiej nie było, ale dług publiczny tak samo rósł mimo braku 500+, kradzież OFE i takich wspaniałych rządów(gdzie te pieniądze się rozchodziły). Przez cały okres rządów po paliwo było równie drogie jak przez ostatnie pół roku. Deficyt? Projekt na 2020 zakładał jego brak XD a u Vincenta nawet takiej prognozy nie było. Do tego dolicz podnoszone podatki/opłaty przez oba rządy, ciągłe afery, rozbuchaną administracje, rodziny w spółkach Skarbu Państwa tzn specjalistów XD
Więc obiektywnie przyznaj, że dla Polaków rządy pis i po są/były równie złe. Twoje próby obrony Tuska są żałosne.

0

@Borneo nie będę się kłócił bo też twierdzę, że pis jest zły, ale miałeś być obiektywny więc wypadałoby przyznać, że jest równie zły jak po który wprowadza komunę tylko w kolorze niebieskim

1

@Borneo czyli pis zły bo jednego komuniste wybrali do TK, ale jak przez 30 lat było ich kilkudziesięciu to było ok. Chodziażby po wybrało ormowca na sędziego, ale o tym nie wspomnisz. Nie wspomnę też o wybieraniu sędziów na zapas, ale to było wporządku bo wybrali tych właściwych XD. To już dla komisji wenecjich i innych tsue było poprawne bo wybierali ich ludzie.
Z tym tsue też ciekawa sprawa bo jak chcą wprowadzić coś takiego co jest np w Niemczech to źle, nie można i należy ukarać. Komisja europejska już działa poprawnie wtrącając się w polskie sądownictwo mimo, że zgodnie z traktatami nie mają takiego prawa. Ake im to nie przeszkadza.
Lepiej samu siebie oszukiwać niż pozwolić, aby kolejny raz zrobił to ten rudy krętacz albo mały karakan.
Piszesz o obiektywizmie, ake widzisz tylko jedną stronę a drugiej już nie zauważasz. Typowy fanatyk

1

@Borneo przydałby Ci się ten obiektywizm. Jak rządy pisu różnią się od rządów po? Przecież Tusk miał swojego Prezydenta, swój TK, swoje sądy. Jak pamiętam zamykali wtedy ludzi za strony satyryczne, przypominam sobie, że ludzie w areszcie siedzieli po kilka lat bez rozprawy taki był dobry. Więc czym się różnił od tego co jest teraz?

1

@Kapitan hawk tak, ale nie każdy Europejczyk jest Polakiem. A mnie dziwi, że Polak mógłby uważać się za Europejczyka i jednocześnie nie uważać się za Polaka.

1

@Kapitan hawk tak, bo drudzy nie uważają się za Polków tylko za Europejczyków.

0

@IronSanHybrid tylko chrzanowa Roleski. Nie za ostra i nie za delikatna

0

@barcelonaLM i tu się mylisz. OFE zostało stworzone, abyśmy sami zbierali na swoją emeryturę. Część składki szła do ZUS na wypłatę obecnych emerytur a część na konta w OFE, na naszą emeryturę. Te pieniądze miały być dziedziczone tzn w przypadku śmierci pieniądze zgromadzone w OFE miały być wypłacane rodzinie. I co się stało? Nagle brakło pieniędzy więc zrobili skok na OFE i "niezależny TK przyklepał. W tym momencie marzenia o likwidacji w przyszłości ZUSu prysnęły.
Ps. Poprzedniego komentarza nie zdąrzyłem przeczytać bo został usunięty

1

@Kapitan hawk haha świetne. Przypomnij mi kto to zaczął od hasła "zabierz babci dowód". Ach tak pamięć jest krótka.
Przecież oni się od siebie nie różnią tylko żyją z tego, aby ludzi poróżnić i aby ludzie się kłócili. Żadnej alternatywy ma nie zostać tylko PIS i antyPIS albo Tusk i antyTusk.

0

@Kgorecki2500 typowe, że jak się nie ma argumentów to próbuje się iść w komedie.
Tak, każdy kto postanowi kandydować już od pierwszych sondaży dostaje po 15% po tym jak ludzie przeczytają jego program XD

1

@barcelonaLM a co ma do rzeczy staż? Czu tutaj można być tylko pro-Tusk?
Może jakiś argument przeciw filmikowi? A nie masz więc teraz czepiasz się stażu.
Ps. Już nie mogłem czytać tych durnot więc wreszcie założyłem konto.

0

@Kapitan hawk to nie można nawet jego słów przytoczyć?

1

@Borneo nieuczciwe to jest wypominanie afer Pisowi jednacześnie zapominają, że za rządów Tuska afera goniła aferę. Gdyby społeczeństwo było dobrze wykształcone to nie nabrałoby się też na 2 kadencje Tuska. Mówisz o socjotechnikach, ale wierzysz w słowa Tuska, króry już nie raz pokazał jakim jest kłamcą. A myślałem, że człowiek uczy się na błędach.
Nie jestem sympatykiem PISu, ale uważanie Tuska za cudotwórce po tym jak rządził 8 lat jest zwyczajnie głupie. Nie widzę wielkich różnic między tymi krętaczami.
Ps. To za komuny byłeś na zachodzie czy widziałeś w Polsce wojsko na ulicach. Chyba nie każdy mógł wtedy wyjechać

3

@Kgorecki2500 Hołownia czyli następny wynalazek. A zastanawiałeś się kiedyś czemu przed każdymi wyborami pojawiają się takie meteoryty jak Hołownia? Jeszcze się nie wypowiedzą a już mają po 15%. Kilka przykładów: Palikot, nowoczesna, Kukiz, PJN itp. Cytując klasyka demokracji czyli Stalina: trzeba ludziom dać taką alternatywę, że nieważne kto wygra wybory, będą one wygrane. Ludziom niezadowolonym właśnie robi się taką alternatywę pod innym szyldem, ale z tymi samymi pachołkami. Kolejny cytat:Żeby burdel zaczął dobrze funkcjonować, nie maluje się ścian, tylko wymienia panienki

3

Komuś nie spodobały się się słowa Tuska czy mój komentarz, że usunął wpis? Więc bez komentarza niech sam Donald się wypowie
https://streamable.com/rez95h

5

@Kgorecki2500 zastawiając ich słowa sugerujesz podobieństwo między nimi.
PS. Tylko naiwniak uwierzy w słowa Tuska. On sporo mówił a jakoś nigdy tego nie robił. Że tylko przypomnę słowa o tym, że nie podniesie podatku, nie podniesie wieku emerytalnego itd.
Podobno mądry Polak po szkodzie, ale jak widać ma krótką pamięć. Teraz Tusek porządzi 4 lata a później znów zagłosujecie na PIS. Ach szkoda gadać. Jak syndron sztokholmski bo mimo, że jedni i drudzy oszukują to i tak wybierani są ci sami

2

Komentarz usunięty

1

@Pogba tak, za Tuska był wieczny kryzys XD.

4

@Borneo ale durnoty. Przejął w fazie przejściowej? 20 lat po komunie i faza przejściowa? Już ludzie nieuridzeni za komuny mogli głosować. Chyba, że mówisz o pierwszych rządach za czasów KLD? Pamiętam to słynne " panowie, policzmy głosy" przy odwołaniu Olszewskiego.
Taki był z niego wspaniały rządzący jak kradł wszystkim kase z OFE? Licytują się z PIS tylko w poziomie łajdactwa, ale nie ma między nimi różnicy.
Tusk to chyba największy szkodnik w polskiej polityce

0

@chosenone żałosne to jest to co piszesz, ale jeszcze bardziej żałosne, że w to wierzysz

0

@chosenone jak to chory personel normalnie pracował? Z taką śmiertelną chorobą byli w stanie pracować? Może z podłączonymi respiratorami chodzili?

0

@FC1899Barca no nie tylko przez religię chyba, że bierzesz też pod uwagę nową religię covidową, nowe religie blm, lbgt itd., które prześladują tych "niewierzących"

2

@Kgorecki2500 ciekawe czy do gaszenia używają beznyny

0

@MesQueUnClub_87 chyba na czas nieokreślony się przedłuży. Ja tak mam w umowie.

0

@NaFazieHitman a gdzie maseczki i zachowanie dystansu? Paszporty szczepionkowe są, że tak sobie latają?

0

@RosjaninBut jeżeli Talibowie pamiętają co USA robiła ze swoimi sojusznikami typu Bin Laden, Sadam i wieli innych to taki sojusz na pewno dobrze się nie skończy

4

@barcowy1899 nie, zagra Pedri nawet z jedną nogą a Puig nie wejdzie

3

@AntekGriezmann w tym meczu widać było, że to świetny materiał na obrońce. Może niech wystawia go zamiast Albe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?