0

@Songo91 nawet jakby zmienił płeć i walczył z kobietami to nadal nie byłbym pewien czy jest w stanie wygrać jakąkolwiek walkę

0

@macio_944 przypominam słowa Johannesa Hahna, unijnego komisarza d/s polityki regionalnej, który przyznał, że z każdego przekazywanego z Unii do Polski 1 euro, do Niemiec wraca aż 89 centów!
Więc nie pisz bzdur jaki to mamy świetny bilans @MadafakinGuy

0

@Barca1992 dobrze, że own goal jest na liście.

0

@Johnson pracodawce może interesować, ale nie ma prawa o to pytać a pracownik nie musi mówić. U pracodawcy wykonuję się określoną pracę, za którą płaci, anie bierze się z nim ślubu, że trzeba się ze wszytskiego spowiadać i ustalać wszystko co robisz prywatnie. Mamy chyba różne definicje wolności.
Przykład był bardzo słaby bo pokazuje, że nie można wybierać sobie komu będziesz świadczył usługę

0

@Ronmes po co? Anglicy szybko nie przyjadą na Narodowy

2

1

@Johnson a mówi Ci coś sformułowanie "tajemnica lekarska". Niech sobie zatrudnia kogo chce, ale niech pyta o umiejętności i sprawy związane z pracą a nie o to co robi w domu czy gdzie się leczy. Z tym piekarzem to też słaby przykład bo chyba został skazany.

2

@Rewolucja123 ale piłka nie leciała w jego prawą stronę to po co ten ruch? Kowalczyk słusznie zauważył, że był źle ustawiony bo miał przed sobą tylko jednego obrońce a i tak noe widział piłki. Ewidentny babol, nie pierwszy w jego wykonaniu tym bardziej, że piłka była daleko od słupka.

1

@tomek8756 a Szczęsny?

0

@xerter a miał dziś jakieś dobre zagranie?
Edit: ale wyczułem moment na narzekanie

1

To na pewno z Anglią gramy a nie z przebierańcami? W pierszej połowie nawet strzału nie oddaki, nie mają środka pomocy, Sterling zniknął, Kane bez piłek. Oby nasi grali tak konsekwentnie do końca

0

@priest9999 na covid czy z covid bo to duża różnica. Jak dobrze pamiętam to w Polsce zgony z covid to ok 80 tys., ale zgony przez covid to ok. 3tys.

0

@fcbarcafan19 zapomniałem dodać, że Montagnier obecnie prowadzi badania właśnie w tym zakresie

0

@fcbarcafan19 ekspertem nie jestem, ale sądzę, że jednak ADE ma sporo do tego. Poza tym nie tylko on tak twierdzi. W liście otwartym, wysłanym przez lekarzy do Europejskiej Agencji Leków stwierdzono, że „pojawiły się liczne doniesienia z całego świata o domach opieki zaatakowanych przez COVID-19 w ciągu kilku dni po zaszczepieniu mieszkańców".
Swoją drogą czemu zgony w ciągu 14 dni od przyjęcia szczepionki są traktowane jako zgony na covid a nie jako nop? Czy to nie jest związane z ADE?

0

@fcbarcafan19 to jest dobry argument tylko można to samo powiedzieć w drugą stronę a więc na jakiej podstawie twierdzą, że wirusy mutują przez niezaszczepionych.
Tutaj krótki cytat:
Według Uniwersytetu Cambridge ADE występuje w zakażeniach i szczepieniach wirusami SARS-CoV-1, MERS, HIV, Zika i Denga.

Dane z całego świata potwierdzają, że ADE występuje w SARS-CoV-2, który powoduje COVID-19, mówi Montagnier. „Widzisz to w każdym kraju, jest tak samo: po krzywej szczepień następuje krzywa zgonów. Dokładnie się temu przyglądam i przeprowadzam eksperymenty w Instytucie z pacjentami, którzy zachorowali na koronę po szczepieniu”.
Więc nie możesz powiedzieć, że wysnuł teorię z niczego. Ogólnie przeczytaj co mówi na ten temat bo jest parę ciekawych rzeczy.
Przypomnę, że już ponad rok temu przedstawił przypadek dowodzący, że SARS-CoV2 może być jedynie koronawirusem zmodyfikowanym genetycznie.

0

@Jakchcesz tak? A gdzie się z tego wycofałem bo jeden z nas chyba nie czyta ze zrozumieniem? Tutaj się nic nie zmieniło i nadal jest to preparat, który marketingowo został nazwany szczepionką

1

@FC1899Barca co więcej nie ponoszą żadnej odpowiedzialności, nie muszą reklamować swojego produkty bo robi to za nich rząd, nie muszą się martwić o rynek zbytu bo np. taki polski rząd zamówił 180mln dawek na 38mln mieszkańców. Czytałem gdzieś, że wyciekła umowa Pfizera, którą podpisuje z państwami i są one tak skonstruowane, że nie można się z nich wycofać tzn musisz zapłacić za to co zamówiłeś. Nie wiem czy to prawda, ale dziwne, że nikt nie chce oficjalnie pokazać tych umów.

0

@Dojaar nie wiedziałem, że to był też jej argument.

0

@macio_944 przecież nie jest jedym, który w ten sam sposób się wypowiada więc ma za sobą innych naukowców. Dodatkowo chyba swoim doświadczeniem i pracą udowodnił, że ma pojęcie w tym temacie.
Rozumiem, że według Ciebie Kopernik też nie miał racji bo wtedy też nikt go nie popierał?

2

@FC1899Barca dobrze to ująłeś. Szczególnie podsumowanie " te szczepionki to jak na razie czysty BIZNES a nie droga do odporności nad tym wirusem."
Dodam, że w prasie pojawia się twierdzenie, że szczepionka daje najlepszą odporność tym co już przeszli chorobę XD. Czyli jeżeli nabyłeś naturalną odporność to wtedy nawet szczepionka Cię uchroni.

2

@Bykunn 1. gdzie w tym komentarzu napisałem, że jestem przeciw szczepieniom?
2. Ale argument o odpowiedzialności za drugą osobę wysuwają szczepionkowcy. Ja się tylko do tego odniosłem

4

@AlexDark00 normalnie tak mi poszło w pięty, że chyba psychicznie się już nie podniosę

0

@Dundersztyc to czemu się odezwałeś?

5

@juliacicha nie bardziej niż inni

39

Ktoś napisał, że szczepienie to jest odpowiedzialność za drugą osobę. Więc jeżeli jest już zaszczepionych 50% osób to znaczy, że ktoś już jest za mnie odpowiedzialny i nie chciałbym mu tego zabierać. Szczepiąc wszystkich niestety zabierzemy im tę odpowiedzialność

0

@macio_944 "Pan Luc Montagnier na którego powołuje się kolega, jest osobą bardzo mało wiarygodną"
Ty naprawdę to napisałeś? Czyli jeżeli jego teoria Ci się nie podoba (bo to są teorie podobnie jak pozostałych, których podałeś) to znaczy, że noblista jest mało wiarygodny.
Jak widać dla Ciebie najbardziej wiarygodni są Ci co dostają granty na badania od firm farmaceutycznych.

2

@DonMatteo901 czy to oznacza, że szczypawka jednak działa i zaszczepiony nie może być zarażony?

0

@Jakchcesz 1. Pytałem jaki wirus jest w preparacie a nie jakie białko.
2. To niech się zgłosi po milion dolarów za wyizolowanie. Pytałem o pracę pokazującą wyizolowanie wirusa a nie hodowanie materiału genetycznego czy zwielokrotnienie ilości tego materiału. To albo pobierają ten matariał od pacjenta i izolują wirusa albo na tym materiale coś tam sobie hodują. Izolacja takiego wirusa jeszcze im się nie udała. https://andrewkaufmanmd.com/sovi/
https://www.fluoridefreepeel.ca/fois-reveal-that-health-science-institutions-around-the-world-have-no-record-of-sars-cov-2-isolation-purification/

0

@Jakchcesz 1. a te preparaty jakiego wirusa w sobie zawierają, że łapią się pod tę dedonicję?
2. O jakich białkach piszesz bo nie słyszałem jeszcze o wyizolowaniu tego wirusa? Możesz przytoczyć pracę, gdzie wirus ten zostałby wyizolowany?

0

@Jakchcesz nie płacą mi za uczenie Ciebie, ale zrobię wyjątek. szczepionka to preparat z zabitych mikroorganizmów, żywych organizmów atenuowanych lub żywych organizmów w pełni zjadliwych, w określonej ilości, który jest podawany w celu wytworzenia lub sztucznego zwiększenia odporności na określoną chorobę. Preparat Pfizera jak i Moderny są wykonane z nanocząsteczek lipidowych, które zawierają glikol polietylenowy PEG i sztucznie spreparowany fragment mRNA, tak naprawdę nie wiadomo jakiego mikroorganizmu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?