ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Persyfl na pewno miał wypadek samochodowy a ludzie zrzucaja na szczepiionke.
1
@ranger3120 ale to wina covida bo do 14dni to jest jako zgon na covid a nie przez szczepionkę. ???? (Tu miała być buźka klauna)
10
- jaki sens ma paszport covidowy jeżeli transmisja wirusa jest taka sama niezależnie od tego czy jesteśmy zaszczepieni czy nie?
- ogromny bo zachęca do szczepień
XD
https://streamable.com/aapp7s
0
@derlysy1979 a to nie są warsztaty z krzyku?
Lub ze szczekania?
10
Dopiero jeden płynął w lodowatej wodzie przez 6 dni a teraz takie coś. Oni myślą, że takimi historiami kogoś wzruszą, a efekt jest raczej komiczny https://mobile.twitter.com/TygodnikWPROST/status/1464961218398072837
5
Niedzielski tłumaczy czemu w Niemczech jest mniej zgonów na covid niż u nas https://streamable.com/8h84h7
0
@GeneralXavi jak śmiesz takie rzeczy wrzucać i psuć obecną narracje.
11
Wreszcie chce sie te mecze Barcy ogladac. Mecz jest szybki, sa sytuacje, strzaly, walka a nie takie flaki z olejem jak wczesniej. Problem sa tylko ogromne bledy w obronie, slabe wyprowadzenie pilki, brak kontroli nad meczem, czasami panika, ale za to są emocje. Myśle, że od marca będzie to wygladalo znacznie lepiej.
0
@MrCule_X wujek znajomego leżak przez tydzień leżalł w szpitalu z covidem. Zaaszczepiony i wszystkich namawiał do szczepień. Zmarł z ubiegłym tygodniu. Co nauka o tym mówi? Co nauka mówi o 17-latkach z zapaaleniem mięśnia sercowego po szczepiieniu mimo, że covid przechodza bez objawow?
Zaznaczę, ze poglady mam centrowo-lewicowe
3
@Persyfl a moze sierp i młot
4
@Persyfl ok, jak będzie ich w kraju więcej niż 1%
2
@Comentateiro to bardzo mądrze, żeby przez 15 zgonów zamykać 10mln ludzi. Tylko pogratulować. A jaka jest dzienna ilosc zgonów w Portugalii bez podzialu na przyczynę? @TheNekro94
0
Portugalia, jeden z najbardziej zaszczepionych krajów w Europie(89%), wprowadza stan klęski żywiołowej z powodu pandemii.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Portugalia-wprowadza-stan-kleski-zywiolowej-z-powodu-pandemii-8231550.html
6
Do obozu Buchenwald na wystawę o wykluczaniu grup ludności ze społeczeństwa - Niezaszczepionym wstęp wzbroniony!
Byłoby śmieszne, gdyby nie takie tragiczne
https://reitschuster.de/post/ungeimpfte-duerfen-nicht-mehr-in-ausstellung-ueber-ausgrenzung/
5
@FCMichalo to po zaszczepieniu nie można mieć covida? Kimmich teraz robi sobie ozdrowieńca i na pół roku dadzą mu spokój
1
@kamyk_23 pewnie inaczej niż ci co się zaszczepili i umierają na covid. Ci przynajmniej umieraja z satysfakcją, że zrobili wszystko, aby nie umrzeć. To taki cytat od naszych uczonych
2
Szczepmy się, aby szpitali nie zajmować. Yyyy coś chyba nie wyszło. Pewnie certyfikaty kupione u Niedzielskiego
https://www.eswinoujscie.pl/2021/11/24/niemcy-70-wyszczepionego-spoleczenstwa-i-brak-miejsc-na-oddzialach-intensywnej-terapii-szczepionka-chroni-przed-hospitalizacja/
0
@osa91 bo ty byles w usa i wiesz jak tam jest. A co do ubezpieczenia to jakie wykupisz, takie masz.
Solidarność w czym? Ja pracuję na swoją rodzine a nie na daemozjadów, którzy wolą zasiłki.
Mnie z kolei brzydzi twoja głupota.
Ty intelektualnie pasujesz idealnie wpisujesz się w to politykę komuchów
0
@osa91 i tak powinno być. Radz sobie sam a nie jak u nas damy ci zasilek bo nie chce ci sie pracowac a jak jestes chory to jeszcze zlozymy ci sie na leczenie. 200 usd miesiecznie to w 4 lata masz na porod a placic skladki musisz cale zycie. Gdybys nie wiedzial to tam wykupuja sobie indywidualne ubezpieczenie, ktore finansuje im leczenie. Oczywiscie dobrowolne. Studia platne? Przeciez nikt cie nie zmusza do nauki. Jestes madry to sa stypendia albo kredyt. Nie idziesz na studia balowac tylko sie uczyc bo inaczej ci sie nie oplaca. U nas kazdego debila przyjmuja na studia bo państwo za niego płaci. Tytuł mgr już dzisiaj nic nie znaczybo kazdy moze go miec. Jak widac po aferze z Lewym i innymi piłkarzami to nawet nie trzeba na studia chodzic, aby miec tytul.
Mają tam shithole bo sami do tego doprowadzili. Daja Murzynom zasilki wiec tamci nie pracuja tylko rozrabiaja bo maja sporo wolnego czasu. Jeszcze w latach 90-tych bylo inaczej. Dopuscili komuchow do wladzy i teraz maja
0
@osa91 czemu żebrząc? Pracowaliby do śmierci. Jakos w usa ludzie są głupsi, ale wiedzą, że sami muszą zarobić na emeryture.
0
@osa91 a nie napisałes "odprowadzasz składki emerytalne przymusowo, bo każdy kraj wie, że ludzie to idioci, sami by nie odkładali i potem by umarli z głodu". To wreszcie odkladaja na swoja emeryture czy nie?
I co ty za bzdury piszesz. Jak rzad dysponowal pieniedzmi na kontach ofe?
0
@osa91 ludzie to rzeczywiscie idioci co widac po komentarzu jezeli twierdzisz, że skladki emerytalne, ktore placisz idą na twoja emeryture. Uswiadomie cie ze te, ktore szły na twoja emeryture juz Tusk zabral a ty płacisz skladke, aby byla kasa n obecne emerytury
0
Ale byłby wstyd jakby Barca trafiła do Ligi Europy i musiał zagrać z Legią, a co gorsza gdyby jeszcze przegrała.
1
@Dojaar tylko się nie popłacz. A gdzie masz te nieogólniki?
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
2
@Bykunn tak, chcę. To nawet nie zbliża się np. do twierdzeń, ze mężczyźni rodzą dzieci. Różnica jest taka, że Sośnierz powiedział to gdy nie był posłem i nikt go nie znał a w ten sposób chciał zaistnieć. W lewicy te bzdury wypowiadają już znami politycy
1
@Dojaar przykłady kolego, nie ogólniki
2
@tbas daj przykład takich głupot bo akurat lewicowych jest mnóstwo.
4
Chyba nie ma większych idiotów w sejmie niż lewica https://streamable.com/uphfsn
0
@barcelonaLM a jakby babcia miała wąsy... Sugerujesz coś czego nie ma bo mogłoby być inaczej. Może mogłoby być, ale nie jest.