0

@arasz1819 na podstawie twojego wpisu. Sam tak napisales. A moze wiekszosc studiow w Polsce to strata czasu? Lepiej jednak nie byc idiotą i nie skonczyc studiow niz nim buć i skończyć studia z gotowania na gazie

0

@Objectivo sami mądrzy i wykształceni

0

@kuz jak widać chodzi po Warszawie czyli to młodzi wykształceni z wielkich miast

0

@arasz1819 ta też nie jest merytoryczna. Udowadniać a udowodnić to dwie różne rzeczy. A co do wypowiedzi to rzadko zdarza mu się powiedzieć coś bez sensu a to że się z tym nie zgadzasz nie znaczy, że jest pozbawione sensu. I nazywasz leserem gościa należącego do najaktywniejszego koła w sejmie. W Polsce wykształcenie to żart. Poznałem więcej idiotów po studiach niż bez więc ukończona nie określają czy ktoś jest głupi.

1

@Kusco15 czyli jak ludzie piszą, że ktoś z rodziny lub znajomych chorował na covid lub zmarł przez powikłania to tak samo należy odpisywać bo ktoś, gdzieś coś powiedział?

0

@arasz1819 bardzo merytoryczna odpowiedź. Dużo wniosła

1

@Khajio nie wiem czy nie miał, ale jak widdać teoria swoje a praktyka swoje https://www.google.com/amp/s/wydarzenia.interia.pl/autor/magdalena-raducha/newsamp-pacjent-zle-sie-czul-ale-na-test-go-nie-skierowano-skoro-zas,nId,5584107
Tak przypomnę, że we wrześniu był bardzo duży wysyp chorych na grypę a jak u lekarza pierwszego kontaktu rozpoznać czy to grypa czy covid? Dziwnym trafem ilość skieriwań na testy wzrosła w listopadzie po przegłosowaniu dodatków covidowych. Czyli więcej covida, więcej kasy.

1

Okładka fify została zmieniona. Oto nowa https://zapodaj.net/a9db15a9ada34.jpg.html

0

@BART97 puk puk - hoszpańska komedia

1

@michal26 śmieszne, że dla nich zamordyzmem jest brak telewizji, ale segregacja sanitarna już jest ok

0

@Kgorecki2500 good for you

0

@adi7adi8 Bozia rączek nie dała?

0

@adi7adi8 jeżeli czytasz komentarze to przed nimi zawsze pojawia się nazwa użytkownika i już wiesz kto i co napisał

4

Śmiać się chce jak niektórzy tutaj płaczą nad ustawą uderzającą w tvn jednocześnie ciesząc się i przyklaskując ustawie dotyczącej segragacji sanitarnej. Wolność dla tvn, niezaszczepieni do obozów jak w Australii.

18

@AnnaMarianna nie byłem, szejk mnie nie zaprosił

1

@Przemek2323 tzn na jeden telefon od Makreli?

3

@BART97 ok czyli wtedy mówili bzdury lub kłamali, ale tym razem to już na pewno mówią prawdę. Uwierz mi, jestem naukowcem

2

@BART97 bo wszyscy pamiętają słowa ekspertów i "badania" mówiące, że szczepionki mają 95% skuteczności w ochronie przed zachorowaniem na covid

2

@ChampionLW to ta fala co rozpoczęła się w połowie sierpnia?
I jak nie pomagają? Przecież minister powiedział, że to dzięki obostrzeniom wprowadzonym przedwczoraj mamy dzisiaj lepsze statystyki

0

@Borneo czyli 3 dawka wystarczy na omnibusa to po co koncerny mówią o nowej 3 dawkowej szczepionce na tę mutację jeżeli obecna pomaga? Chyba nie wiedzą co mówią albo twoje obecne 3 dawki do niczego się nie nadają

0

@Borneo mam tylko 99,8% szans na przeżycie więc szanse mam nikłe, ale zaryzykuję

0

@Borneo czyli jeżeli nie mam chorób, jestem młody i mam dobrą odporność to nie powinienem się szczepić

3

@Mateonvious bo teraz przekonywanie się kończy a zaczyna przymuszanie

0

@Objectivo wchodząc na stronę nie było. Może uyridnili szukanie bo widzę, że musiałeś przez wyszukiwarkę znaleźć

0

@Objectivo wchodzę na wp, onet, wyborczą i jakoś nie widac informacji

0

@Objectivo wchodzę na głowne strony mediów i się nie widać informacji. Nie wiem jak w tv bo nie oglądam. A gdybyś nie wiedsiał kofo szukać to byś nie zauważył

1

Marek Lisiński kłamał ws. molestowania przez księdza. Sąd nie miał wątpliwości a w mediach cisza
https://polskatimes.pl/marek-lisinski-klamal-ws-molestowania-przez-ksiedza-sad-nie-mial-watpliwosci/ar/c1-15956271

0

@Gaz i w miediąc zasymulowali skutki na 5 lat do przodu. Trudno jest ufać firmie, którzy zapłaciła największe kary właśnie za co najmniej nietyczny praktyki

1

@Gaz bo tyle normalnie trwa testowanie medykamentów przed dopuszczeniem do obrotu. No może trochę krócej niz 10 lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?