ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SkyWalkerr spokojnie. To przemyślana decyzja bo najpierw i tak trafi tam do obozu reedukacyjnego na 2 tygodnie
33
Co prawda trzecia dawka nie chroni zaszczepionych przed zachorowaniem, ale za to czwarta też nie
0
@Chaoss a ile umarło rok temu? 0. Więcej pewnie umarło od tych policyjnych "interwencji".
Do tego porownaj jaki mają ogromny wzrost zachorowań, gdzie w ubiegłym roku czegoś takiego nie było. Do tego jeszcze mają wygodne obozy, takie demokratyczne
4
@Kusco15 w nekrofilii, jedzeniu ludzi, oddawaniu córki 5 Murzynom, kazirodztwie rzeczywiście miebma nic kontrowersyjnego. To są normalne zachowania logicznie myślących ludzi. XD
0
@Kusco15 za to ty zrozumiales cos czego tam nie ma. Nadal próbuj tłumaczyć swojego idola. Za każdym razem jest coraz śmieszniej
0
Komentarz usunięty
0
@Kusco15 1. Gdzie zarzucałem cos o nekrofilii? Przytocz taki komentarz.
2. Jeśli umuaĺbyś czytać ze zrozumieniem to napisał, że tylko zjedzenie trupa budzi zgorszenie czyli rozumiem, że dla niego nekrofilia jest normalna.
3. "Czyli myślenie że zwłoki to coś więcej niż pozostałości po zmarłych czy marnowanie przestrzeni bo ludzie uważają palenie zwłok za zło." Dopisujesz teraz teorie i próbujesz go wytłumaczyć, ale tam nic takiego nie napisał. Wyraźnie jest napusane, że jedzienie trupów powinno być czymś normalnym.
To ty masz problemy z logiką i widzisz coś czego nie ma
0
@Kusco15 w każdej sprawie myślę, nie tylko w tej. Wykazałeś mi braki w logice, ale zapomniałeś ich napisać.
Problemy z logiką są u ciebie. Najpierw piszesz, że moderacja usunęła cały wątek a teraz twierdzisz, że ignoruję twoje wpisy. Na jakiej pidstawie twierdzisz, że zdąrzyłem je przeczytać?
0
@Kusco15 chyba po 15 minutach i skąd mam wiedzieć czy nie usunąłeś w ciągu 15 minut?
Chyba rzeczywiście nie zdaję sobie z tego sprawy bo nie wykazałeś mi braku logiki. I tak zawsze jest to lepsze niż replamowanie gościa piszącego takue bzdury, nie przeszkadza mu pedofilia(jeżeli nie jest w kościele), kazirodztwo itd
2
@Kusco15 jak jesteś tak ogarnięty to wytłumacz mi jak skąd niby mam wiedzieć, że ro moderacja usunęła?
I tu się z tobą zgadzam, że jego poglądy to jeden wielki żart. Może niech się stand upem zajmie bo ma całkiem sporo talich "żartów"
1
@Janiama 1:3 i muszę dodać 15 znaków
8
@Kusco15 trudno jest coś przeczytać jeżeli cały wpis jest usunięty. Nad czym mam pomyśleć bo wydaje się, że sam się go wstydzisz usuwając wpis jak tylko przypomnę próbkę jego inteligencji.
Ależ proszę wytłumacz mi kolejny raz bo jeszcze nie udało mi się przeczytać.
A wytłumacz jeszcze dlaczego twoim idolem jest potencjalny stręczyciel nieletnich, który oddałby swoją córkę?
9
@Kusco15 i znów twoj wrzucasz swojego idola więc czemu wstydzisz się jego wypowiedzi i usuwasz jak tylko przypomne jaki to jest inteligenty człowiek?
Tak, piszę o koroluku, który oddałby córkę 5 Murzynom, ma ciekawy pogląd na kazirodztwo i pedofilie
https://zapodaj.net/b5805b6dff506.jpg.html
https://web.archive.org/web/20210124225748/https%3A%2F%2Fwww.wykop.pl%2Fwpis%2F15014015%2Fdzis-obchodzimy-dzien-narodowej-nekrofilii-katolic%2F
Wstydzisz się jego poglądów?
0
@RivaldoVitorBorba @MarFan @Johnnie_Walker w szkole chyba uczyli was liczyć więc sobie odejmijcie jak macie dane z dwóch kolejnych dni
0
@arekfanBarcy a co zahamowły te szczepionki?
0
@barcelonaLM ciekawe jakie są statystyki hospitalizacji w 2021 bo w 2020 mimo "przeciążenia" służby zdrowia było o 2mln mniej hospitalizacji niż w 2019r. W tym będzie pewnie jeszcze mniej
1
@Kusco15 najśmieszniejsze zawsze jest, gdy ktoś niewierzący i walczący z kościołem poucza o naukach kościoła i jak powinien zachowywać się przykładny katolik XD. Chyba w Biblii nie ma nic innego poza nadstawianiem drugiego policzka
1
@domin682 co najlepsze to fundusz odbudowy jest dla Polski wstrzymany a spłacać trzeba
2
@tomek8756 on może mówić a i tak to my zapłacimy.
5
Cieszycie się już na myśl o nowych unijnych podatkach? Ciekawe po ile wtedy będzie energia
https://mobile.twitter.com/JSaryuszWolski/status/1473857986632339460
2
Nie jestem świetny w angielskim, ale szef WHO w drugiej minucie mówi o zakończeniu pandemii po wyszczepieniu 70% ludzi w każdym kraju do połowy przyszłego roku. Czy dobrze zrozumiałem?
W 2:40 też coś ciekawego powiedział, że niektóre kraje stosują boostera do zabijania dzieci robią źle????? I booster powinien być dla 60+.
1
@clyde spróbuj kiedyś pieczonego sandacza. Pychota a ości nie na dużo i łatwo odchodzą.
0
@Borneo dopiero napisałeś, że szczepionka w 3 dawce dziala na omikron i należy wziąć boosterka a teraz piszesz, że to dopiero sprawdzają? Izrael niecale 2 miesiące temu wziął 3 dawke więc wedlug tego co piszesz powinna dzialac a u nich jakos nie działa i się zamykaja
0
@Borneo wiwsz, że to co piszesz samo się wyklucza? Izrael po 3 dawce się otworzył, ale zamknął na omikrona by zaraz napisać, że szczepienie 3 dawką działa też na omikrona.
Jeżeli 3 dawka działa na omikron to czemu się zamknęli jak są już po 3 dawce branej niedawno?
0
@TR3YWAY cebule pokrój i zalej 2 łyżkami miodu. Do tego mozesz tez pokroić trochę imbiru i pij sobie taki syropek po łyżeczce co kilka godzin
0
@Borneo i dlatego Izrael zamknął się na wszystkich bo świetnie zaszczepiwni sobie radzą.
0
@Kgorecki2500 i jeszcze tę mende cytujesz odpowiedzialną za prywatyzacje w latach 90-tych
0
@Borneo nie było wtedy złamania służby boo nikt talich cyrków nie robił jak teraz i wszystko działało normalnie.
Dziwne bo badania pokazują, że zaszczepieni zarażaja w takim samym stopniu.
Dlatego Kobayashiemu wyszły dwa różne wyniki jednego dnia bo te testy się do niczego nie nadają.
Teraz szczepienia musisz brać co sezon i powiedział to sam Niedzielski bo kest to choroba sezonowa tak jak grypa
1
@amanter świetne te szczepionki bo rok temu w tym czasie ok.40tys. Zachorowań więc przypadków jest tylko 2,5 razy więcej niż rok temu.
2
@Przemek2323 Maryla jak Lenin - wiecznie żywa