0

@tomek8756 nie zakumaliśmy bo w przytoczonym przez Ciebie twicie też jest taka insynuacja

2

@tomek8756 masz więcej informacji czemu szpital odmówił i co się działo? Zrzucanie tego na orzeczenie TK jest głupie bo jest wyraźnie napisane, że w przypadku zagrożenia życia należy ratować matkę.
Pewnie skończy się jak poprzednim razem czyli lekarz z piorunem przez swoje wymysły zabił kobietę bo aborcyjna propaganda tak mu powiedziała

0

@tomek8756 zasiada z zarządzie i leczy ludzi bo nie łapie powiązania? Pewnie jeszcze kilku polityków mieszka w tym mieście. Tak tylko dodaję

1

@DCHX a z jakiego powodu tam wylądowali bo tego nie napisałeś? Mieli wypadek samochodowy?

0

@Ghostface tylko się nie rozpłacz bo nie potrafisz napisać kilku zdań. Przeczytaj sobie tekst to zobaczysz co napisałeś a jak na razie to piszesz jedynie o swoich wyobrażeniach a nie o tekscie.

Ps. Skończ Waść, wstydu sobie oszczędź bo zaczynasz jeszcze walić babole np. "na prawdę", "znał bym"

2

@IronSanHybrid ale ta waga ciężka zeszła na psy, że taki Joshua, który poza muskulaturą niczego nie prezentuje był mistrzem. Fury go zniszczy. Nawet Wildler by go zniszczył.

0

@Ghostface to teraz przeczytaj jeszcze raz tekst ze zrozumieniem jeżeli potrafisz.
Nie tłumaczyłem ci na miałeś na myśli, tłumaczyłem ci co napisałeś a to istotna różnica. Czy te studia na pewno nie były o gotowaniu na gazie?

1

Pani Maria Kurowska, posłanka z Jasła, opowiada w tv, że c19 należy leczyć, że szczepionki nie są wyjściem, jak u nas liczy się zgony, no i prosi o debatę dwóch stron

https://fb.watch/aLUPLbqUk4/

5

@Barca1992 po 2 latach tego cyrku jeszcze doszukujesz się logiki?

0

@Ghostface to chyba sam nie czytasz tego piszesz lub piszesz coś innego niż ci się wydaje. Proponuję ci przeczytanie swojego tekstu ze zrozumieniem.
"Jako, że temat tylko częściowo zahaczał o mój kierunek to musiałem trochę się douczyć. Odpaliłem angielską wikipedie i zacząłem szukać interesujących mnie zagadnień." To chyba nie oznacza, że chciałeś doczytać nt kilku pojęć.
O doczytaniu paru pojęć piszesz tutaj "Niestety okazało się, że żeby zrozumieć pierwszą stronę, musiałem odpalić kilka kolejnych, które wyjaśniały następne zagadnienia"
Z tekstu wynika, że dopiero jak wikipedia nie pomogła to postanowiłeś wziąć się za książki.
Co do pisania pracy to wszystko zależy czy uczyłeś się w Wyższej Szkole Gotowania na Gazie. Jeśli tak to jestem w stanie uwierzyć, że napisałbyś ją w wikipedii.
Znów widzę niekonsekwencje. Miałeś nie dyskutować na zadany przeze mnie temat a mimo to nadal go ciągniesz. Ja z kolei takich deklaracji nie składałem i nawet pod twoim postem mogę pisać o czym chcę.

Chyba jednak to nie była kula w płot co widać po obszernej odpowiedzi.

0

@Amigo_Blanco masz racje. Pomieszałem dwa tematy.
Co do tematu to każdy ma rozum i potrafi wyciągać lepsze lub gorsze wnioski z tego co czyta lub słyszy.
Czy muszę być trenerem, aby wypowiadać się na temat meczu? Mogę nie znać się na taktyce, aby stwierdzić, że drużyna grała beznadziejnie. Mogę nawet nie wiedzieć co to jest spalony, aby poprawie przeanalizować statystyki meczy czy poszczególnych zawodników.
Jakie dokonania naukowe masz na myśli bo to nie jest matematyka i coś co dziś uważasz za aksjomat jutro może zostać obalone. W wielu kwestiach nawet sami naukowcy się nie zgadzają. O pewnych działaniach, krórych obecnie nie znany albo nie jesteśmy informowani, możemy się dowiedzieć dopiero po wielu latach. Patrząc historycznie to było sporo takich sytuacji.
Zawsze trzeba brać poprawkę na to, że jednak możemy się mylić.

0

@Ghostface Ale pisanie pracy naukowej na podstawie informacji z wikipedii jest za ogromnym osiągnięciem naukowym.
Ps. To po co odpisujesz jak nie chcesz dyskutować?

0

@Ghostface a ile tytułów naukowych potrzeba, aby zrozumieć, że ktoś nie chce przyjmować tego preparatu? Czy to jednak ci z tytułami uzurpują sobie prawo do decydowania za mnie?
Ps. Przygotowywać się do pracy naukowej z wikipedii? XD

1

@Kusco15 może niech utworzą #meetoo2

8

@Fenelon to swoich też będą zabijać, że butów potrzebują?

2

@Ojciec5tkidzieci jeżeli pójdzie do kosza to Niedzielski składa dymisje. To podwójne TAK

1

@Walker to powiedz małemu, że nie może teraz wychodzić z domu bo ma kwarantanne

0

@Mow_mi_Douglas inna skala przekrętu bo akurat obiawy są takie same.

0

@Bunk420 znana - tak. Opanowana - nie.
Na jakiej podstawie twierdzisz, że jest bardziej opanowana i na czym to opanowanie polega?
Czy to na takiej samej podstawie jak twierdziłeś, że mamy teraz mniej lekarzy niż niż przed pandemią?

0

@Mow_mi_Douglas na grypę Ministerstwo ds. Monitorowania Kataru jakoś tyle nie wydawało

0

@dasouzar11 to nie wiedziałeś, że najpierw testuje się na zwierzętach?

1

Takie tam drobne wydane na pandemie w grudniu 2021
https://mobile.twitter.com/basiukiewiczpaw/status/1484586059220623362

8

@Ojciec5tkidzieci śmieszy za każdym razem. Tak samo jak pytanie: ile trwa dwutygodniowy lockdown spowodowany pandemią. Można się pomylić o 2 lata.

0

@Kgorecki2500 nawet trebusza bym im nie dał

0

@joloskyy mam ciotke pielęgniarke i dwoje znajomych pracujących w administracji w szpitalach.

0

@joloskyy Masz informacje z pierwszej ręki bo wykładowca tak wam powiedział?

0

@Bunk420 to ciekawe co piszesz. Szkoda tylko, że dane pokazują coś innego i w 2020 roku liczba lekarzy wzrosła o 1,5tys. w stosunku do 2019r.

0

@joloskyy aha czyli w 2019 roku wyrabia przy większej liczbie pacjentów a teraz, gdy jest ich mniej to nie wyrabiają. Z pierwszej ręki mam trochę inne informacje bo teraz mają luz i nikt nie patrzyy im na ręce.
To jak masz takie dobre informacje to jak leczeni są ludzi trafiający z covidem? jaka jest stosowana procedura bo porównuje jak to wygląda w róznych szpitalach

0

@Bunk420 to zmniejszyła się liczna lekarzy w stosunku do 2019 roku, że wtedy było więcej przyjęć?

0

@joloskyy nie wyrabiają bo mają teraz mniej pacjentów? Gdzie tu logika?
I skąd wiesz, że nie wyrabiają jak nie ma odwiedzin w szpitalach i nawet nie skontrolujesz czy dobrze się ludzmi zajmują. Jeżeli zajmują się tak jak w tej relacji to dziękuję za taką pomoc


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?