1

@Deviler fakty: pierwszy konkurs w tym sezonie w TVP i od razu podium.
Mnóstwo konkursów w TVN i brak zawodnika nawet w pierwszej 10. ;)

3

@norbi77 to jakiś protest związany z klimatem

0

@ViscaDelFritz1983 idealnie podsumował

10

Płaczecie nad Maliszewską, ale to wszystko przecież dla jej bezpieczeństwa
https://mobile.twitter.com/katarzyna_ts/status/1490033618303000583

1

Od treningów z pierwsza drużyną nie mogą odsunąć Dembele, jeżeli będzie ciagle odsuwany od składu i niepowolywany na mecze to może psuć atmosferę w drużynie. Co jeśli Xavi ma inny plan. Da mu zagrać dwa mecze z rzędu to na pewno Dembek się połamie i problem z głowy.

4

2

@semafor Maja szanse. Wygrali już superpuchar ;)

0

@Uukasz_93 z nich dwóch wolalbym Romagniolego

12

@Przemek2323 gdyby skoczył jeszcze dalej to byłby pierwszy. Chyba mogłbym dla nich pracowac i wymyslac tytuły

0

@Gall nie trzeba być ekspertem, aby podać konkrety jeżeli próbujesz coś udowodnić. Najlepiej powiedzieć, ze w '85 czytałem coś takiego, nie pamietam konkretów, ale na pewno tak było. Uwierz mi.

Jeżeli nie uważasz tego za frazes to zajrzyj do definicji tego słowa. A sorry, zapomniałem, ze to nie dla ciebie bo w '93 czytałeś, ze to na pewno nie frazes.

Różnica między nami jest taka, ze jak o czymś dyskusje to potrafię moje słowa podeprzeć konkretami
Wyglada jakby żałość lub ból 4 liter przez ciebie przemawialy

0

@Gall typowy ekspert wypowiadający się o czymś bo kiedyś coś przeczytał, ale w sumie to nie wie co tam przeczytał.
Może sam zajrzysz co oznacza frazes. A takie „maja inne opcje prawne do kontrolowania to nic innego jak zwykły frazes”

1

@macio_944 to teraz czy jesteś w stanie podać przykład sportowca z ostatniego roku, który nie został zaszczepiony a tak samo jak Davis miał problemy z sercem, które miały być wywołane covidem?

0

@Gall super, ze coś w ogóle przeczytałeś a teraz wytknę ci gdzie mijasz się z prawda:
- cieszę się, ze nie wierzysz noname-om, ale ja cię do niczego nie przekonywałem.
- rzuciłeś frazes wiec chciałem, abyś podał konkrety, co to za kontrole i do tej pory tego nie zrobiłeś.
- czyli ja mam wierzyć takiemu nomanowi, który niby coś tam kiedyś przeczytał, ale konkretów nie poda bo nie
- mnie nie trzeba przekonywać wystarczy podać konkrety jak się wchodzi w dyskusje.

Czyli jednak można zmienić sądy. Dobrze, ze podałeś przyklady tych mechanizmow bezpieczeństwa to przynajmniej wiemy jakiś brakuje.


0

@macio_944 to szczepionka nie uchroniła go od ciężkich skutków zakażenia?

0

@arasz1819 to wróć jeszcze raz do dyskusji i przeczytaj ze zrozumieniem jeśli potrafisz. Wybierałes sobie urywki które ci pasowały celowo omijając te wyjaśniające dlaczego tak mówi i teraz próbujesz się powoływać na logikę. XD Bede do niej wracał bo zwyczajnie się tam ośmieszyłeś.

Znam wielu ludzi, którzy w pewnym wieku zmądrzeli, ale tobie tego nie wróżę.

0

@arasz1819 sam jesteś masakrą. Ośmieszyłeś się wtedy przywołując wywiad Korwina i udając, ze nie widzisz tego jak mówi gdzie i od kogo to usłyszał a teraz powołujesz się na logikę? Żałosne

0

@Gall Czyli jak ktoś tak powiedział bez podania tego jaka to jest kontrola to muszę uwierzyć na słowo.
Dobrze chociaż, ze przyznales, ze nie masz pojęcia jakie są te formy kontroli, ale się na nie powołujesz.

To jak się powołujesz na przykład z prezydentami to czy można zmienić uprawnienia Prezydenta, aby miał takie same jak ten z USA?

0

Te przerzuty Realu są niesamowite. Piłka celnie i mocno zagrana, ze obrońca nie zdarzy dobiec a w Barcelonie jak robią przerzut to piłka leci i leci, że obrońca zdąży wypalić fajkę i jeszcze przejąć piłkę będąca w powietrzu

0

@Gall najlepiej włączyć się do dyskusji, rzucić coś o czym nie ma się pojęcia, a później sam sobie sprawdź.
Twoja analogia nie pasuje do sytuacji. Bardziej powinno być, ze Prezedynt USA coś robi, a my powinnismy/moglibyśmy robić w taki sam sposób jak on

0

@Przemek2323 TVP jest jakie jest, ale czasami szukacie afer trochę na siłę zarzucając manipulacje wtedy, gdy powiedzieli prawde

1

@Przemek2323 Ach jak ta prawda manipuluje. Przecież prawdą jest, że w Polsce tez sędziów mogą wybierać politycy tylko wystarczy zmienić konstytucję.
Ps. To Prezydent (polityk) powołuje sędziów na wniosek KRS wiec sędziowie nikogo nie wybierają?

2

@Gall co to znaczy inne opcje prawne do kontrolowania tych wyborów? To kto to kontroluje? Sędziowie, inni politycy, prokurator?

1

@Kgorecki2500 Ale to nadal jest prawda, ze politycy tam wybierają sędziów.
Dlaczego jest niemożliwe, aby ktoś zdobył 2/3? Wydawało się niemożliwe, ze u nas ktokolwiek będzie rządził samodzielnie. Na Węgrzech Orban zdobył 2/3 i zmienił konstytucję wiec nie wiem czemu zakładasz, ze to jest niemożliwe.

1

@Przemek2323 to jeszcze raz zapytam bo jakoś to omijasz. Czy skłamał, ze w Niemczech sędziów wybierają politycy?

1

@Kgorecki2500 Hahaha świetne. To w jaki sposob przekazał, ze nie jest to prawda?
Czyli jaka jest ta większość? 2/3? A jeżeli jedna partia tyle będzie miała to co wtedy?

3

@Przemek2323 i kto teraz manipuluje? Zadałem proste pytanie a Ty nie potrafisz na nie odpowiedzieć wprost.

PS. Wiesz, ze procedury można zmienić?

2

@Przemek2323 opinie są różne a fakty niepodważalne. To kto wybiera sędziów w Niemczech?

1

@Kusco15 „ On powiedział tak i jako dowód na potwierdzenie powiedział że w UE też tak mówili„ czym to się różni od tego co napisałem???? Powiedział co usłyszał i wskazał osoby z imienia i nazwiska, które tak mówiły. Przeczytaj wywiad zamiast się ośmieszać.
Wyjaśnił? XD Chyba pokazał, ze nie potrafi zrozumieć prostego tekstu

2

@QbAlca tez tak sadze, ze nie ma między nimi różnicy. Myśle, ze nieprzypadkowo jest pokazanych 5 pierwszych miejsc bo pewnie kolejny już był z PIS. @fart

13

@Kusco15 co tutaj się nie zgadza? Ukraina to nie jest nasz przyjaciel tak samo jak Rosja( chyba tylko tu się nie zgadzam).
1. Czy Putin jest złym Prezydentem dla Rosjan? Większość twierdzi, ze nie
2. Czy gdybyśmy mieli kogoś takiego w Polsce to myślę, ze tez bylibyśmy silniejsi.
3. Jego Ekscelencja zwraca się do wielu osób

A z tym „Dodam że Korwin powtarza wprost rosyjska propagandę np o Polakach szkolących terrorystów, którzy później zabijali na majdanie. ”
Już się raz ośmieszyłeś bo w wywiadzie wyraźnie powiedział, ze usłyszał to od europosłów w UE lub nawet komisarzy(nie pamietam teraz)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?