ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@pax jaka kolejna hipoteza? Skomentowałem tylko to co napisałeś „można być za przyznaniem pieniędzy, ale nie zgadzać się ze sposobem ich wydatkowania i nawet wtedy wstrzymać się od głosu.” Wiec byli za a nawet przeciw.
Dodatkowo te słowa potwierdzają to co napisałem czyli byliby za gdyby sami te pieniądze wydawali, a tak to są przeciw tzn wstrzymani. Sam to napisałeś a teraz masz problem ze swoimi słowami. Poza tym to nie żadna nadinterpretacja a obserwacja.
To Ty nadinterpretujesz przypisując im szlachetne pobudki.
Nie jest to dezinformacja bo funduszu nie poparli.
„w Polsce znając w jaki sposób maja być wydatkowane wstrzymała się od głosu, nie blokując ich przyznania. ” po drugie chcieli zablokować w Parlamencie te pieniądze bo mieli pretensje do lewicy i PSL, ze poparli PIS w tej sprawie a bez nich PIS nie miałby większości w tym głosowaniu. To teraz wytłumacz co w takiej sytuacji by się stało? Wiec nie pitol, ze nie chcieli zablokować
0
@Rewolucja123 fajny drybling i dwie asysty. Tylko tyle i aż tyle bo reszcie drużyny akurat tego brakuje.
Lepiej gdyby razem z reszta klepał przed polem karnym i zawsze cofał piłkę do obrońców
1
@pax czyli byli za a nawet przeciw.
Chcieli dla Polski tych pieniędzy, ale tylko pod warunkiem, ze to oni będą je wydawać.
Tylko pogratulować takiego myślenia.
0
@pax nie ma w tym dezinformacji. Idac tokiem myslenia tutejszych uzytkownikow jezeli sie wstrzymali to byli przeciw bo nie poparli.
7
@barcelonaLM a o Konfederacji co pisano jak się wstrzymali? Poza tym w pytaniu nie ma nic o Tusku a ci sami ludzie, ktorzy nie chcieli tych pieniedzy nagle zmienili zdanie?
3
Dobre pytanie
https://mobile.twitter.com/Lurker_Land/status/1493223515209748481
0
@tristan87 probował przewrotki?
0
@Songo91 jezeli przewidujesz, ze cis złego to przyniesie to na pewno tak się stanie.
0
@barcelonaLM a co to jest?
https://www.consilium.europa.eu/pl/policies/coronavirus/pandemic-treaty/
@Songo91
2
@Uukasz_93 Lewy go pobił?
0
@Hubsao Chodzi mi to, ze Busi tak sie zapedzil w tym powrocie, ze wszedl niepotrzebnie w pole karne zamiast pilnować strefy przd polem karnym
2
@Barca1992 jedna maske juz pol roku nosze w kieszeni, tak na wszelki wypadek i jeszcze ani raz nie zostala uzyta.
0
@Hubsao roznica tak, ze Busi wszedl w linie obrony i jako 5 obrońca stał na 10 metrze zamiast przed polem karnym jak typowy pomocnik przez co przed szestnastką niko nie było
0
A teraz z innej beczki. Liga francuska i Lens. Sponsorzy: auchan i mcdonalds
0
@Peciak w pierwszej polowie nie widzialem go na boisku. Moze w obronie nie najgorzej, ale w rozegraniu go nie było.
2
Kto był dzisiaj slabszy? Garcia czy Dest? Z narzekań w komentarzach jeszcze dodam Busiego i Ferrana choc dla mnie pierwsza dwojka bezkonkurencyjna.
0
@tbas dobre pytanie
0
Czy Gavi zapomnial jak grac na srodku? Po zejsciu Frenkiego powinien byc w srodku a czesto dublował Ferrana na skrzydle.
0
@dafik85 szkoda, ze nie potrafil go wykorzystac
0
@ElKamil z Bilbao w pucharze grali nieźle, przynajmniej w drugiej polowie
0
@Kondziubarca czemu bez? Pique dostal 2 zolte wiec za czerwo nie pauzuje. No chyba, ze zółte sie nazbieraly
0
Czemu Araujo zszedl? Okład miał na drugiej nodze tzn nie tej w ktora go kopneli wiec czemu?
0
I Luc ratuje przed blamazem
0
Teraz gramy niezawodna taktyka Swierczewskiego: na afere
2
Jak to bylo? Po zaleglych meczach mamy 10 punktow straty do lidera. Wygrywamy z liderem i juz tylk 7
0
@tomek8756 I jeszcze sie z nią ożenił i nie rozwiódł. Co za swinia.
6
Za takie ataki na kostkę daje się czerwo oczywiście jeżeli nie jesteś realem
4
Jakby zamienić im kolor skory to już połowa USA by płonęło w pokojowych protestach
https://streamable.com/kr65yi
0
@Persyfl „Czyli odejście od tematu, ok.„ czyli wykazałem twoja hipokryzje
„skąd ten pomysł, że nie ma? Czyli żaden zgon, po którym nie przeprowadzono sekcji, nie ma udowodnionej przyczyny zgonu? ” to na jakiej podstawie twierdzisz, ze zgony po szczepionce to jednak nie po szczepionce?
„ No i Ja tam bardziej pytałem cię o dowody niż coś twierdziłem” lista zgłoszonych NOPow. Zgodnie z prawem wszystko zadzieje się w określonym czasie po szczepieniu traktuje się jako NOP
„Ale to ty się cały czas na tę sekcję powołujesz” bo do tej pory żadna nie była zrobiona, aby rozwiać wątpliwości.
„Jak to "też"? To nie o zgonach cały czas mówiliśmy?” a tak to. A nie umiesz czytać ze zrozumieniem?
„Cała populacja nie była zamknięta. ” była zamknięta, zakaz wychodzenia z domu, maseczki itp.
„Czyli chcesz liczyć śmiertelność covida u ludzi, którzy się nie zarazili? ” na jakiej podstawie twierdzisz, ze ktoś się nie zaraził? Wykonanie testu nie jest równoznaczne z zarażeniem.
„? No to może liczmy też śmiertelność szczepionkową u ludzi którzy się nie szczepili? ” po co się ograniczać? Liczmy tez tych, którzy zmarli od 1900r.
„Nawet przy tak bzdurnych założeniach, śmiertelność covidowa jest dużo wyższa :)” a jaki masz dowód, ze zmarli na COVID?
„Ale nie jest. To raczej w przypadku NOPów próbujesz iść w tę stronę. ” ależ jest. Przeczytaj najpierw czym jest NOP.
„Nie mam problemu, a jedynie wskazał przykład, co się na tej liście znajduje.” masz problem bo jakoś w NOPach ci to przeszkadza a w statystykach covidowych już nie.
„Ta przewlekła niewydolność krążeniowa u drugiego pacjenta to też wina szczepionki?” A skąd wiesz, ze nie? Czy szczepionka nie powoduje zapalenia mięśnia sercowego? Czy nie powoduje zakrzepów?
„No mógłbym jak ty - zgadywać, ale bądźmy poważni przez chwilę.” raczej nie z tobą, a pytanie było proste.
„Nawet jeśli przyjąć najbardziej bzdurne, ale przychylne ci założenie, że wszyscy w Polsce mieli covida, i że wszystkie zgony NOPowe to wina szczepionki, i że zgony covidowe z chorobami współistniejącymi to nie zgony covidowe,” dlaczego to jest bzdurne założenie? Założenie, ze wina covida są wszystkie zgony zgłoszone jak covidowe jest bzdurne. Czekasz z zawałem aż zrobią ci test, umierasz na zawał, ale z pozytywnym testem i to mam być zgon covidowy?
„Ciężko w tym kraju nie zgłaszać zgonów, zwłaszcza jak pacjent był hospitalizowany. Ktoś by mógł się zorientować, że w którejś sali dziwnie pachnie.” Probujesz być zabawny czy żałosny? To drugie lepiej ci wychodzi. Może próbujesz zgrywa de( tu słowo, którego nie użyje, abyś nie zgłosił) chociaż w twoim przypadku chyba nie zgrywasz.
„W sensie, że negatywnych konsekwencji dla lekarza, czy takich konsekwencji, że pojawią się te NOPy w bazie? Jeśli o pierwszy wariant chodzi, to podaj, jakie były. ” zapytaj MZ jakie były bo to jego słowa. Wyglada jednak, ze były. Taka drobna różnica: zachęta za covid, kara za zglaszanie NOPow
„absolutnie nikt nie twierdzi, że świadczą” ty twierdzisz kilka linijek wyżej
„Bo najczęściej nie ma takiej potrzeby; z tych samych powodów, dla których nie wolno dotykać zwłok w ramach przygotowania do pochówku; bo nie miałby kto i gdzie robić 290 sekcji dziennie.” nie ma potrzeby bo z góry jest założenie, ze to covid. To teraz powiedz czy została w Polsce zrobiona chociaż jedna taka sekcja, aby potwierdzić/wykluczyć covid i dlaczego takiej nie było?
„No i zasadniczo bardzo słaby jest argument wysuwany z tego, że nie wiesz, dlaczego coś się robi albo dlaczego, się czegoś nie robi.” bardzo dobry argument. Jeżeli instytucja powołana do czegoś nie wypełnia obowiązków tylko z góry coś zakłada. Widać dla niektórych to normalne.
„Byczku, piszesz jako argument, że na covida zmarło najwyżej 10, a okazuje się, że 290, w tym bez chorób współistniejących -72, bo nie chciało ci się sprawdzać. To o czym ty chcesz ze Mną rozmawiać? Nie chce ci się sprawdzać danych i potem pieprzysz takie głupoty. To jest esencja pewnego słowa na "sz", które na mocy ugody, obiecałem tu nie używać.”
Krówko, gdzie napisałem „najwyżej”? Jeszcze raz zapytam na jakiej podstawie twierdzisz, ze 290 zmarło na covid? Z covid to tak, taka subtelna różnica. Jeżeli tego nie rozróżniasz to o czym chcesz rozmawiać? Masz problem, ze podałem 10 zamiast 72, ale ów obu przypadkach jaskrawo widać jak te statystyki są zawyżone. Nie chce używać słowa ignorant, ale do ciebie pasuje.
„Nie jest zawyżona. Zmarli mieli choroby współistniejące, ale przyczyną zgonu był covid. Jak ktoś miał cukrzycę i zmarł na covida, to zmarł na covida. Jak tego nie ogarniasz, to twój problem. Niestety nie tylko twój, bo potem szerzysz te proepidemickie bzdury.” ale to ty szerzysz proepidemickie bzdury XD. Zmarli mieli covid, ale skąd wiesz, ze zmarli na covid? Jeżeli ktoś miał wynik pozytywny testu a zmarł na cukrzyce to jednak zmarl na covid? XD jak tego nie ogarniasz to twój problem.
„Byczku, jak potrzebujesz statystyk, to sobie poszukaj, tylko pamiętaj, że to broń obosieczna, bo w przypadku zgonów NOPowych (gdzie w żadnym przypadku nie stwierdzono winy szczepienia) mowa praktycznie tylko o ludziach starszych.”
Krówko, widzę, ze się zabezpieczasz a dopiero pisałeś, ze nie zwracasz na to uwagi. Średnia wieku zmarłych 75lat. W Niemczech 80 lat. Dane o hospitalizacji z podziałem na wiek? Niedostępne.
„Nie Ja, tylko lekarze, na podstawie testów, badań, objawów, przebiegu choroby, takich tam lekarskich rzeczy.” Testów dających fałszywie pozytywny wynik? Jakich niby badań? Na podstawie objawów takich samych jak grypa? Takie tam lekarskie rzeczy, które każą zawał, czy zgon na skutek obrażeń po wypadku wpisać jako covid.
„I tu dochodzimy do sedna problemu. Skoro medycyna jest dla ciebie czarną magią, to może nie powinieneś się wypowiadać na jej temat?” rzeczywiście doszliśmy do sedna. Nie masz pojęcia wiec próbujesz wybrnąć atakując. Czyli odejście od tematu.
„Nigdzie, ale to absolutnie nigdzie nie twierdziłem, że przeszkadza Mi wpisanie. Wręcz przeciwnie, wszystkie takie sytuacje powinny być odnotowywane i weryfikowane, tak jak miało to miejsce właśnie w tym przypadku. Bardzo twoje wnioskowanie kuleje.” widzę, ze trafiłem w sedno. Jakoś nie były weryfikowane co pokazuje załączony artykuł. Jak widać ty masz problem z wnioskowaniem.
„Pewnie tak, że znowu nie chciało ci się sprawdzać.” i o takim wnioskowaniu napisałem wyżej. Twoja hipokryzje miałem sprawdzać? Przecież sam ja pokazujesz.
„No konkretnie wskazałem, o co pytam. Rozpisać ci to?” gdyby było konkretnie, krówko, to nie byłoby pytania pomocniczego. Taki prosty wniosek
„No to pokaż, najlepiej w statystycznym ujęciu.” Tak przypadkiem ministerstwo takich statystyk nie podaje, ale niżej zobaczysz dane z konkretnego szpitala.
„Było pokazane... Było widziane Yeti. Gdzie, kiedy, przez kogo? Ważne, że było XD” tutaj masz to Yeti ok. 11:40. Hahah zatkało? Czekam teraz na kolejne żałosne wyparcie.
„Nie pytałeś, kiedy, tylko czy byli badania. No ale badał, bo musiał stwierdzić zgon.” Haha żałosny jesteś. Tak, była badana 2 lata wcześniej. Kolejna raz tez się mylisz bo, aby stwierdzić zgon wystarczy dokonanie oględzin jeżeli nie ma przesłanek, ze było to przestępstwo.
„To, że był badany, o co pytałeś.” Czyli według ciebie badanie zrobione miesiąc/rok wcześniej daje nam przyczynę zgonu
„Czekaj, czekaj. Miał przewlekłą niewydolność układu krążenia i czekał na wymianę zastawek. Poproszę pół na pół i telefon do przyjaciela. Wybieram odpowiedź D - w zakresie kardiologicznym.” czekam, czekam. A zmarł np. przez zakrzep czyli co? Wybieram, ze przyczyna zgonu nie zostala z góry określona na podstawie badania sprzed miesiąca.
„Nie tyle z góry zakłada, tylko nie robi niepotrzebnych badań, gdy ma już wyjaśnienie. „ ale czy nie takie jest jej zadanie? W końcu to NOP. Czy dopuszczasz myśl, ze osoba lecząca sie kardiologiczne umrze z innego powodu? Takie rzeczy sie dzieją, uwierz. I nad czym płakałem przy covidzie nie jest to 90 sekcji dziennie wiec dałaby radę je zrobić, aby rozwiać wątpliwości.
„Jak ktoś wpadnie pod pociąg, to nie robisz mu testów na zatrucie Polonem. ” ale na covid już tak i wpisuje się covid.
0
@Persyfl „Jest analogiczna, bo nie znasz innych dowodów niż sekcja? Czy ty tak subtelnie próbujesz odejść od tematu? „ tak subtelnie próbuje pokazać hipokryzje. Dla ciebie tutaj nie ma dowodów, ale w przypadku covida tez ich nie ma, ale tam sekcja nie jest jedynym dowodem. W przypadku zgonu tez nie o ile z góry sie czegoś nie zakłada.
1. A czemu cała populacja była zamknięta, miała obostrzenia. Nie 38mln a 38081tys.
2. Niby temu. Czemu osoba zmarła w wyniku wypadku, ale z pozytywnym wynikiem ma być brana jako zmarła na COVID? Masz problem z babcia, która jest wśród NOPów a zmarła przez biegunkę (która mogła być skutkiem szczepienia), ale przy covidzie już takim problemów nie masz. Ciekawe.
3. „Tylko wczoraj na covida, bez chorób współistniejących zmarły 72 osoby na 5 348 182 zakażenia od 4 marca 2020 roku. „ na jakiej podstawie twierdzisz, ze taka jest liczba zakażeń? To jest jedynie liczba pozytywnych testów.
„Gdyby nawet wszystkie NOPowe zgony były z powodu szczepionki (chociaż nie stwierdzono by było tak choćby w jednym przypadku) i gdyby kompletnie ignorować przypadki zgonów na covid z chorobami współistniejącymi, to tylko z jednego dnia śmiertelność na covid jest wielokrotnie wyższa niż całościowo poszczepiennie. ” to nowa matematyka, ze 72>90.
Tak swoją droga to są tylko zgłoszone zginę, a ile jest niezgłoszonych, ze MZ musiał powiedzieć do lekarzy, ze: od tej pory nie będzie konsekwencji za zglaszanie NOPow?
„Poza tym, choroby współistniejące absolutnie nie świadczą o tym, że covid nie był przyczyną zgonu. ” ale tez nie świadczą, ze był. I znów wracamy do tej sekcji zwłok. Czemu się nie robi, aby potwierdzić lub wykluczyć przyczynę?
„Nawet ci się nie chce sprawdzać danych. Z 290 zgonów wczoraj, 72 nie miało osób nie miało osób współistniejących. ”
Nie chce mi się bo nie mam takiej potrzeby. Nawet na twoim przykładzie widać, ze liczba zgonów za wczoraj jest zawyżona o 400%. To teraz podziel się statystyką jak to np. Wyglada wiekowo. To, ze były bez chorób współistniejących to jedno, ale na jakiej podstawie twierdzisz, ze zmarły na COVID? To jest twoje magiczne”sekcja nie jest jedynym dowodem”.
„Znaczy zgon dziadka to nie zgon? Mnie warty? Nie miał bliskich, którzy cierpią?” dla ciebie jak widać mniej warty bo przeszkadza ci wpisanie takiego zgonu do NOPow, ale w statystykach covidowych jest ok. Jak coś takiego nazwać? Hipokryzja?
„Masz jakieś dowody na to, że zakłamuje się przyczynę zgonu?” zależy o co pytasz. Tak są dowody, ze osoba zmarła np w skutek obrażeń po wypadku znalazła się w statystykach covidowych jako zmarła z chorobami współistniejącym, to samo z zawałami serca itp. Bylo pokazane oficjalne pismo ze szpitala, w którym to się znalazło wiec można to nazwać zakłamywaniem.
„Jeśli NOPa zgłaszał lekarz, to byli badani. Na przykład ten pan, co 100 dni po szczepionce zmarł, był pod wieloletnią opieką lekarzy.” aha czyli badał ich po zgonie? XD
I co w związku z tym, ze był pod opieka? A w jakim zakresie była ta opieka? Może miał wrzody i przez to chodził do lekarza a zmarł z powodu zakrzepu?
„Znaczy ona zasadniczo potwierdza Moje słowa” zasadniczo tak samo z góry zakłada, ze szczepionka nie może być powodem zgonu chociaż jest od tego, aby takie rzeczy weryfikować,