ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Kusco15 fajne macie poczucie humoru na tej lewicy. Jak widać kolejny twój idol idzie w stronę kanibalizmu a ty tłumaczysz to żartem. A poprzedniego czym tłumaczyłeś bo nie pamietam?
Ach ci źli prawicowcy, chcą zlikwidować taka fajna lewicowa kulturę zjadania ludzi
4
@Barca1992 wszedłem zobaczyć i cały czar prysł
20
@FC1899Barca Gdzie ten fresk bo nadal nie widzę ;)
3
@maroon udany, ale nie u Koemana, który nawet tego co chciał nie potrafił wykorzystac
0
@Kgorecki2500 ale wiesz, ze ten artykuł wcale nie zmusza członków do zbrojnej pomocy? Jest tam napisane o działaniach jakie uzna za konieczne wiec jeśli Putin zaatakowałby Polskę to reszta państw moglaby kredą malować chodniki w proteście i to według nich mogłoby zostać uznane jako działanie konieczne.
Tak wiec to, ze jesteśmy w NATO jeszcze nie oznacza, ze ktoś nas musi bronic
1
@FC1899Barca Az się boje. Zwiększyli budżet na służbę zdrowia i więcej ludzi umierało. Jak zwiększa na obronność to czeka nas katastrofa
0
@Kusco15 widać pomyliłem cię z innymi tutejszymi ekspertami.
A masz już przygotowana kredę do wywierania nacisków na Putina?
5
@Kusco15 a czy nie ty pisałeś w ubiegłym tygodniu jak to Putin przestraszył się potężnego Bidena i wycofał wojska?
4
@michal26 gdyby nie więzienia CIA i kasę, która za to zgarną zamiast np. umorzenia polskich długów. Żadnych korzyści nie wynegocjował za pomoc w Afganistanie. Jedwabne jego przeprosiny czyli Żyd przepraszający Żydów w imieniu Polaków. I jeszcze pare innych spraw.
Ogólnie byłby dobrym prezydentem gdyby nie był tak beznadziejnym prezydentem i dbającym tylko o swój interes.
0
@AdamaTraore i Putin przyjdzie z siłami pokojowymi, aby im pomoc
1
@Zoker nawet w tv pokazują te patologie. Wyciągają 10tys. z czego tylko 1600 jest z pracy
0
@Abominacja i w związku z tym przygotowali na jutro sporo kredy. Będą je wypisywać na chodnikach
1
@Uukasz_93 przecież wiadomo o co chodzi. O Tajwan, który traktują jako integralna cześć Chin. Oni uznają rozbiór Ukrainy to w odwecie inne kraje uznają Tajwan jako oddzielne państwo a tego noe chca
2
To gdzie teraz są ci wszyscy znawcy, którzy mówili jak to Putin przestraszył się Bidena i interwencji zachodu?
0
@ToWinaSedziego Młody Obama
0
@Kgorecki2500 i jeszcze musi obiecać, ze już więcej czegoś takiego nie zrobi.
3
@Kgorecki2500 A jak już nie będzie Ukrainy to kto będzie to spłacał?
9
@JarekS i dodaj jeszcze, ze Rijkard zostawił Guardioli gotową drużynę wiec ten nic nie musiał robić bo drużyna sama grała
0
@JohnnyBarca zgadujemy rasę psa? Stawiam na pit bulla (Morawiecki go lubi)
4
Piękny hattrick w kobiecej piłce
1
@kiper09 Ter Stegen chciał być poklepany drugi raz i dlatego zawrócił
0
Dopiero skończyłem oglądać mecz z Valencia i Dest nie grał tak bojaźliwie jak z Napoli i grał całkiem nieźle.
Dembele, jak to on, himeryczny. Jeden mecz dobry by kolejny zagrać beznadziejnie.
Pedri to już gra jak Iniesta. Oby tak dalej.
Znów w drugiej połowie pozwalamy na zbyt wiele przeciwnikowi.
Ter Stegen- cóż tu powiedzieć? W pierwszej połowie sam strzela sobie bramkę, na szczęście nieuznana by w drugiej wyciągnąć kilka trudnych piłek.
Za to wiem czemu Moriba odszedł. Przecież on to miałby wygodną miejscówkę tuż obok Puiga. Super, ze tyle kasy udało się za niego wyciągnąć bo nie jestem pewien czy coś z niego będzie.
14
Kobiet nie pyta się o wiek,
mężczyzn o zarobki,
a Elronda o to, co stało się z czarnymi elfami.
1
@tbas to pikus W porównaniu z kwotą 0,5mld złotych, która poszła na puste tymczasowe szpitale covidowe
0
@BorzyKrzys świetny film
0
@Barca1992 to zdjęcie niżej to nawet policja kanadyjska wrzuciła z podpisem, ze towarem rzucano w policję. Ciekawe bo to jest wózek i pewnie rzucili razem z tym czlowiekiem
2
@Matheo123 niestety bardzo przykra sytuacja i mam nadzieje, ze skończy się dobrze.
To co napisałeś kojarzy mi się tylko z tym
https://iv.pl/images/87c09ca69afdb01bab885414f3a0230e.jpg
2
Komentarz usunięty
1
„Płód nie jest człowiekiem, więc who cares? Mogą nawet robić z płodów farsz do pierożków, co za różnica?” – napisał na Twitterze Samuel Nowak, działacz Partii Razem i rzecznik prasowy Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Smacznego aborcjoniści.
https://www.tvp.info/58593896/rzecznik-instytutu-na-uniwersytecie-jagiellonskim-wezwany-do-zlozenia-wyjasnien-pisal-o-robieniu-pierogow-z-ludzkich-plodow
0
@lunek97 cóż, mam duże palce i pisze z telefonu