0

@ranger3120 aż tak daleko bym się nie posunął bo jeszcze doskonale pamiętamy jak wyglada ruskie wyzwalanie, ale od początku mówili, ze chcą likwidować te laboratoria z bronią biologiczną.
Jak bawimy się w teorie to teraz maja idealny pretekst do kolejnej pandemii. Wypuszcza wirusa z Ukrainy i jedni będą zwalać na drugich tak jak było przy covidzie. Wtedy Amerykanie mówili, ze to wirus z Chin a Chińczycy, ze z amerykańskich laboratoriów w Chinach.
A jeżeli wypuściliby wirusa i ci uchodźcy nieświadomie by to do nas przywieźli? A my przyjmujemy ich miliony i rozwodzimy ich po całym kraju.

0

@mkord to przecież ruscy tez mają bo nowych chorób od dawna nie ma i jakoś nie uwolnili wiec jakie w tym zagrożenie? Przecież ZSRR Pod koniec lat 80 było mocno uzbrojone w broń biologiczną. Chyba, ze tam były zupełnie nowe patogeny co ruski mogliby wyjawić światu. Jednym słowem mocno to śmierdzi

1

Jak to jest z tymi laboratoriami na Ukrainie i bronią chemiczną? Niedawno były śmiechy z ruskich, ze nie ma laboratoriów, później Amerykanie powiedzieli, ze muszą pomóc Ukrainie, aby zapobiec wpadnięciu materiałów badawczych w ręce ruskich. Następnie ruski mówią, ze Amerykanie przenieśli dokumenty i patogeny do Polski i znów śmiech z nich, ze nie było laboratoriów na Ukrainie. A teraz wplatało się WHO i chce, aby wszystkie patogeny Ukraina zniszczyła. To nad czym pracowali w tych ukraińskich laboratoriach?
https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-ukraina-rosja/aktualnosci/news-who-zaleca-ukrainie-zniszczenie-groznych-patogenow-w-laborat,nId,5886299

7

@tomek8756 dobra praca tylko wyślij później pozdrowienia z więzienia

1

@Kondziubarca sprytne. Ruskie wyłożą kasę a później cyk zamrażamy aktywa i zabieramy kase

2

@BorzyKrzys to mam tylko jedno pytanie. W szpitalu miało byc setki jesli nie tysiące kobiet wiec jak to się stało, ze podczas ewakuacji zrobiono zdjęcie tylko jednej i to akurat przypadkowo okazała się instagramowa celebrytką

0

@qchulainn a jakim kontekście można mordować bezbronne kobiety w ciąży, ze to usprawiedliwiasz?
Rozumiem, ze według Ciebie to tez nie Niemcy mordowali w czasie IIWŚ a nazisci.
Szkoda tylko, ze o takim typie ludzi uczą u nich w szkołach i podają jako wzór, budowa pomniki banderze a wladze Lwowa ogłosiły 2022 rokiem UPA, ale oczywiście to tylko margines.

Jak akurat patrzę na to co się dzieje krytycznie i nie zachwycam Ukraińcami tak jak reszta

0

@elprawak nie tylko trzeba pamiętać, ale wyciągać wnioski z historii. To co opisane powyżej nie działo 80lat temu tylko 8 i nawet nie można tego usprawiedliwić trwająca wojną. Zreszta 80 lat temu nie zabijali sami banderowcy, ale tez zwykli ludzie, sąsiedzi. Rodzina żony uszła z życiem tylko dlatego, ze Ukrainiec, ich sąsiad po pijaku wygadał się, ze zaraz wiosce będzie masakra wiec w ostatniej chwili uciekli razem z kilkoma sąsiadami, których zdążyli zawiadomić.
Powinnismy mieć do nich ograniczone zaufanie i nie powinnismy dążyć do zjednoczenia a czy w związku z tym nazwiesz mnie ruskim agentem to już nie mój problem. Obecnie, jak widzę, jest nim każdy kto nie wielbi Ukraińców. A do ruskich mam podobny stosunek.

0

Komentarz usunięty

1

@Bykunn to gdzie wyklęci wymordowali do 200tys. 500tys. bezbronnych? Gdzie masowo gwałcili i kradli? To nie potrafisz spojrzeć obiektywnie bo jeżeli się po naszej stronie zdarzało to było to incydentalne i sprawcy byli karani po tamtej stronie było to wręcz systemowe.

1

@Bykunn bo byli bohaterami. Ale niektórzy jak widzę bohaterów widza w armii czerwonej i LWP

1

@Dzidzius13 a to ciekawe bo nawet w niemieckim dokumencie nakręconym o tym było, ze straż pożarna była na miejscu i czekała aż tamci skończą swoją robotę i dopiero wtedy zaczęła gasić. Jak wynosili rannych to pozwalali jeszcze tym ludziom na maltretowanie rannych. Na filmach widać nawet policjanta strzelającego do ludzi w oknach.
Niestety żadne media o tym nie wspominały

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

1

@Bykunn ja nie widziałem, aby gdzieś indziej w Europie dochodziło do takich sytuacji i to w asyście policji. To u nich uczą, ze Bandera to bohater i bohatersko mordował Polaków. To jemu wystawiają pomniki.
Najbardziej śmieszy mnie jak niektórzy piszą tutaj: slava Ukrainie. Może wtedy dokończcie zawołanie i dopiszcie: smierć Lachom

1

@elprawak nie większe niż oni w mordowaniu Polaków co nie znaczy, ze mamy o tym zapominać tym bardziej, ze ludzie, którzy to robili wciąż jeszcze żyją i wychowują kolejne pokolenia. To nie u nas w szkole uczą o bohaterze Banderze. Tym bardziej trzeba pamiętać jeżeli powyższa zbrodnia miała miejsce kilka lat temu.

0

@Kapitan hawk głupota i ojkofobia jak widać również

1

@fcbarcafan19 Ze co? Tak ich usprawiedliwiasz? Spójrz na zdjęcie tej kobiety w ciąży uduszonej kablem i masakrowanej młotkiem i wtedy to powtórz. Są filmy z tego co się działo i policja działała razem z nimi.

0

Komentarz usunięty

0

@Ostatnikrwawygang fejkiem to jest ten demagog i tłumaczenie „Zgodnie z opisem tweeta sytuacja miała mieć miejsce w pociągu jadącym z Charkowa do Kijowa. Dzięki pomocy tłumacza udało nam się ustalić, że mężczyzna stojący w drzwiach miał mówić: „Wszyscy wejdą do pociągu! Dziewczyny pierwsze! Cierpliwości, ty też wejdziesz (zwracając się do mężczyzny w czapce – przyp. Demagog). Wchodźcie, po prostu wchodźcie!” XD
Według nich broni kobiety i dzieci wymachując nożem i każe im wsiadać, ale przypadkowo wpuszcza tylko ciemnoskórych. Haha to dopiero komedianci

3

@Comentateiro No tak. To na pewno nie Ukraińcy robili. W IIWŚ Niemcy tez nie brali udziału a jedynie nazisci

2

@Kapitan hawk to w tym momencie należę dodać, ze Żydzi wysyłali Żydów na smierć robili łapanki i okradali ich. Przykłady z getta łódzkiego, warszawskiego i najsłynniejszy żydowski zarządcę Haim Rumkowski.

7

Dla tych, którzy myślą, za banderowcy nagle stali się bohaterami i są tacy wspaniali, i należy zapomnieć o tym co robili na Wołyniu przypominam o zbrodni w Odessie, która miała miejsce w 2014r
https://uzbrojenie.fandom.com/pl/wiki/Zbrodnia_w_Odessie

0

@Ostatnikrwawygang fejk News bo to nie Lwów a Charków. XD
A wy to łykacie jak młode pelikany

1

@Borneo co to znaczy znowu? A kiedy przestali?

0

@Culé a muerte co do Odessy to proponuję poczytać o zbrodni w Odessie, która miała miejsce w 2014 roku.

2

@Bykunn jest w areszcie a nie w więzieniu czyli sąd jeszcze tego nie ocenił

0

@Bykunn rozumiem, ze to Ty oceniasz, ze nie stanowi.

1

@Bykunn jak to nie? Stanowi zagrożenie dla porządku publicznego

2

@Bykunn może być wydana decyzja o wydaleniu z terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, w przypadku gdy:
1)
wymagają tego względy obronności lub bezpieczeństwa państwa lub ochrony bezpieczeństwa i porządku publicznego lub
2)
ich pobyt na tym terytorium stanowi zagrożenie dla zdrowia publicznego.

0

@Bykunn Według polskiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?