0

Czemu obcy mają mieć w Polsce większe przywileje niż polscy obywatele?
https://mobile.twitter.com/Magdale22740227/status/1503467491208667136

0

@semafor termin jest nietrafny i dlatego tak chętnie go używasz XD.

0

@semafor Widzę, ze masz jednak czas na brednie bo takowe wypisujesz.
napisałeś, ale ten dyskomfort bynajmniej nie dlatego, że używa go środowisko, które jak widzę tak mocno popierasz

4

@semafor zawsze śmieszy jak tęczowe chłopaki używają terminu wymyślonego już dawno przez tak prze nich uwielbiane środowisko PISu i Gazety Polskiej

0

@Muhitos świetne. Od kiedy socjalizm jest prawicowy? Przecież to był ruch lewicowy i Maurice Barrès (twórca) działał właśnie w środowiskach lewicowych

1

@Muhitos a ktoś powiedział, ze jestem prawicowy?
A skąd wziąłeś taką definicje prawicy? Z XIX wieku?
A w czym ta prawicowość PO się objawiała bo jakoś nikt poza lewicą tego nie zauważył?
PIS prawicowe? Tacy to chyba byli tylko w latach 2005-2007. Przecież Kaczyński od zawsze był socjalistą co pokazują obecne rządy. Rozumiem, ze według Ciebie socjalizm to prawica.
Wiec prawicowych rządów było ledwo 2 lata.

Chyba mylisz pewne pojęcia. Nikt tu nie mówi o braku jakichkolwiek podatków i braku armii. Na pewne rzeczy należy się składać, ale biurokracja i obciążenia podatkowe powinny być minimalne, aby utrzymać pewne niezbędne sektory, ale nie można utrzymywać armii niepotrzebnych urzędników, ciągnąć kase z tysięcy spółek Skarbu Państwa przez rodziny mimo, ze nie przynoszą zysku i my je dotujemy, czy wydawanie miliardów na przekręty jak w przypadku covida. Nie wspomnę już o tych wszystkich programach socjalnych, które doprowadzają do tego co obecnie widzimy w sklepach

0

@semafor „lewica odchodzi od walki klas” no tak bo walkę klasowa przeniosła na inne obszary m. in. te, o których wspomniałem, ale aby to zrozumieć trzeba tylko moment się zastanowić przed napisaniem komentarza. Przecież robotników nie będą wyzwalać, tylko niszczą inne obszary.
„siedzące już tam rozpasłe kadry tak szczują podobnie do Ciebie” czyli to jest to słynne lewicowe jednoczenie ludzi a nie żadne szczucie? To jest ten słynny język miłości? Czy raczej hipokryzja w czystej postaci?

2

@Muhitos Czemu mam potrzebować pomocy od państwa? Niech mi nie zabierają pieniędzy to bede sie leczył za swoje. A licząc na państwo to szybciej człowiek wykituje niż doczeka sie pomocy. A ty biedny myślisz, ze to wszystko za darmo państwo daje.

Musisz przypominać bo nie widziałem tych prawicowych rządów wiec przypomnij kiedy to było? Pewnie w latach 2001-2005 jak rządziło SLD, albo libaralno-lewicowa PO, może kadencja PIS od 2015 gdzie spełniają lewicowe postulaty gorliwiej niż sama lewica.
Jedyny rzad, który można nazwać prawicowym to PIS w latach 2005-2007, gdzie rzeczywiście obniżali podatki, składki.

A po co mam komuś dawać? Wystarczy nie zabierać i ludzi sami będą wiedzieli na co wydać. Bo nie wiem czy wiesz, ale pieniądze nie rosną na drzewach i trzema komuś zabrać, aby dać innym.

2

@semafor czyli współczesna walka klas nie istnieje? A blm albo pseudorownouprawnienie czy przywileje dla tzw mniejszości? To jak to inaczej można nazwać?
To jak przypominasz o katolikach to tak lewica oczywiście nie nawoływała do niszczenia kościołów podczas marszów wściekłych mącić z piorunami? Wtedy to na pewno był ktoś inny.
Po co wchodzić na stronki jak wystarczy pokazać zdjęcia tych brzydzacych się totalitaryzmem polityków w koszulkach z Guevarą, Leninem, Mao itp

7

@semafor bo przecież 13 i 14 dla emerytów to program prawicowy. Cały rozrośniętych socjal to tez przecież program prawicowy. Podnoszenie podatków, opłat, wprowadzanie kolejnych to tez program prawicowy. Gdzie miałem głowę, ze myślałem inaczej. Szczucie ludzi to tez prawica? Przecież wojna klasowa to wymysł lewicowy i dalej ma miejsce niszczenie każdego, kto się nie zgadza. Widać rząd zrobił się bardziej lewicowy niż sama lewica i to wam nie pasuje.
Oczywiście, ze lewica nie ma wątpliwości jaki totalitaryzm był dobry. To jest sama prawda.

0

@Kusco15 szkoda, ze sam tam nie wszedłeś bo widziałbyś, ze nie ma wytłumaczenia dlaczego to nie jest prawda. To samo zreszta napisałem w komentarzu, ale chyba masz problem z czytanie czegoś więcej niż nagłówki

0

@semafor to może zapytaj kolegów z Razem to dowiesz się kto ma takie plakaty. Widzę, ze celnie z tym trafiłem patrząc na reakcje.
Czyli w KP nie znajdę takich bzdur, aby np zabrać ludziom pustostany? Na szczęście KP już nie wejdzie do sejmu.

21

@Kusco15 A jaki sposób chcesz wyrównywać nierówności? Przecież PiS realizuje program lewicy. Co prawda nie aż taki, aby nakładać podatek 75%, ale to nadal jest program lewicy. To, że ty to nazwiesz populizmem nie zmienisz tego, ze nadal to jest program socjalistów.

5

@semafor duży bo lewica w tym jest przoduje. A najlepiej jak nazywają kogoś ruskim trollem a sami maja na ścianie plakat Stalina.
A to jakiś nowy twór ta prawica socjalna? Socjalizm to jest pogląd lewicowy.
A w którym kościele jesteś ministrantem?

19

@Kusco15 jak zwykle merytoryczna odpowiedz XD taka typowo lewicowa. Są tak prawicowi, ze wszystko przeglosowują ręka w rękę z lewicą i realizują program lewicy. Gdybym cię nie znał to pomyślałbym, ze twoja edukacja zakończyła się na 5 klasie podstawówki, ale przecież ty jesteś za kewicą.

0

@Kusco15 a co w tym porównaniu nie jest prawdą bo oznaczone jest jako fake, ale niewytłumaczone dlaczego. Może ty wytłumaczysz?

0

@Tomo_95 a po co maja zabierać jak dostaną wszystko za darmo plus jeszcze socjal większy niż byłby w stanie zarobić? To Ty będziesz na nich pracował

31

@semafor widać za to jak pięknie lewica sobie radzi z gospodarką. Inflacja idzie w górę i się nie zatrzymuje bo trzeba dawać na wszystkich, na dzieci, emerytów, uchodźców itd. Wszystkie poglądy lewicy są szkodliwe i kończą się w ten sam sposób.

0

@klopx kilkadziesiąt? To on z kimś wygrał?

0

Komentarz usunięty

0

@LS nieskromnie powiem, że to moja zasługa

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

4

@Pablit a jak będziemy spełniać to nam się nie będzie opłacało

0

@barteq I to był idealny moment na śmiech bo jak kojarzę na pytanie nie odpowiedziała

0

@DamianBarcaCule odezwał się bystrzacha

3

Komentarz usunięty

0

@Messibestplayerintheworld a jeżeli sprowadzi i lewego i prawego to Dest out?

0

@maroon może i tak i to tylko propaganda wojenna jak z bombami u Saddama, ale czemu w takim razie wydawali miliardy na laboratoria na Ukrainie? Czy nie mogli ich u siebie zrobić skoro są takie niegroźne? Przypominam, ze dwa kolejne otworzyli tak w 2019 roku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?