ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
@Bykunn Bo przestępców z innych krajów powinno się wydalać
1
@Bobo25 wszyscy tutaj przeszli długą drogę od eksperta wirusologii do analityka wojennego
1
@Radzio_94 raczej chodzilo o informacje, ze ukraińskie samoloty miałyby korzystać z polskich lotnisk i stad wylatywać na akcje przeciw wojskom rosyjskim.
0
@tristan87 to na pewno rosyjska propaganda i dezinformacja
0
@gumaz chyba raczej mówili o biologicznej i laboratoriach amerykańskich
3
@shahman byłem za tym, aby już odszedł, ale teraz przyzywa drugą młodość.
1
PIS legalizuje pobyt w Polsce migrantów z Afryki
Rozwiązaniami ustawy objęci będą nie tylko obywatele Ukrainy, ale także osoby posiadające obywatelstwo inne niż ukraińskie — wszyscy ci, którzy trafili na terytorium Polski z powodu działań wojennych w Ukrainie i wyłącznie ci, którzy znaleźli się tu w okresie od 24 lutego 2022 r.
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/ukraina-rzad-pracuje-nad-specustawa-dla-uchodzcow-z-ukrainy/gkecght
1
@Chinaski i dlatego chociażby Gazeta Wybiórcza pisała jak wielu Alladynów przekracza granice. Filmiki z pociągów, z dworców to tez fejki. A biedny migrant był głodny i dlatego odgryzł tego palca.
Jedna propaganda od drugiej niczym się nie różni
0
@lukaszbarca15 A gdzie wyczytałeś, ze mi się podoba?
Już nie można krytycznie patrzeć na to wszystko co się dzieje, na te śmiechu warte sankcje itp bo już się jest za Rosją? Naprawdę wam już się we łbach coś poprzestawiało
0
@lukaszbarca15 tak, i pewnie dlatego tez swifta nie wykluczyli dwóch największych banków rosyjskich.
0
@lukaszbarca15 mnie tylko zastanawia jeżeli jest tak dobrze i ukraińska armia ma takie sukcesy to czemu jest tak źle?
0
@lukaszbarca15 po przeczytaniu tego Putin już w bunkrze samobójstwo popełnia
2
Już kilka razy widziałem dziś wrzucony filmik z próby porwania dziecka. Informuje, ze to są aktorzy, ale taka sytuacja może się wydarzyć i problem jest realny. Tutaj identyczny filmik z tymi aktorami
2
@DonMatteo901 to jest fake tzn to są aktorzy. Już widziałem taki sam filmik tylko z innej kamery
0
@Cule1234 co to jest Przymysl? Gdzie leży to miasto?
4
Sberbank (największy ruski bank) i Gazprombank (wiadomo co) nie znalazły się liście banków odciętych od systemu SWIFT.
https://www.bloomberg.com/news/articles/2022-03-01/eu-agrees-to-block-russian-banks-from-swift-sparing-key-firms
1
@NaFazieHitman nie możliwe bo wcześniej czytałem komentarz użytkownika @Azacca i na Ukrainie giną setki tysięcy a nawet miliony, a jest przecież najlepiej poinformowany bo nie opiera się na jakichś anonimowych kontach z Twittera. Skończ Pan z tą rosyjską propagandą.
1
@Bobo25 dzięki, umknęło, czyli przedłużyli do końca marca
1
Gdyby ktoś się nie zorientował to rozporządzenie dotyczące noszenia maseczek z dniem wczorajszym straciło ważność i nie słyszałem, aby było przedłużone
https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/ustanowienie-okreslonych-ograniczen-nakazow-i-zakazow-w-zwiazku-19108182/par-25
9
Koniec pandemii, NFZ przestaje wypłacać dodatki covidowe
https://www.rynekzdrowia.pl/Finanse-i-zarzadzanie/NFZ-oglosil-koniec-dodatkow-covidowych,229998,1.html
3
@Ls0811 jak moderacja lewoskrętna to prawda ich boli
3
@Barca1992 wszyscy zajmują się wojna a tu po cichu https://mobile.twitter.com/OrdoMedicus/status/1498368175565586432
0
@Peszko07 siejesz defetyzm. Wypowiedz ratownika ok 22 minuty. „ matki z dziećmi stanowią ok 20% , nie ma dla nich miejsc bo wszystko zajęli ciemnoskórzy, wyrywają tym matkom koce, łóżka” jakaś masakra
0
5 mln netto +zmienne a i tak nie wiadomo czy się sprawdzi. Mamy młodych sprawdzonych zawodników na których sępią kasę a tutaj temu tyle kasy płacić będą. Te 10 bramek, o których wspominają to w większości chyba karne bo w Milanie to on je wykonywał
0
@Peciak mało tych out. Jeszcze dodałbym Lenglet, Mingueza
0
@Azi właśnie rozumiem i śmieje się z tych nakładanych pseudosankcji i z tego jak się tym podniecacie.
2
@GeneralXavi to chyba Ukraińcy chcą nas wciągnąć w wojnę bo to oficjalna informacja ukraińskiego wojska.
Ps. Prezydent temu nie zaprzeczył tylko powiedział, ze polskie samoloty nie będą latały na Ukrainę bo nie jesteśmy strona konfliktu, ale o ukraińskich samolotach nic nie wspomnial
1
@Azi ach ta siła argumentów nie do obalenia
0
@Azi I o to mi chodziło. znów zachód grozi Rosji głównie palcem w bucie
0
@Kleps0n nie interesuje się rosyjska gospodarką, ale czy właśnie nie stoi głównie na eksporcie surowców mineralnych?