ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@adambądkowski93 w sedziego rzucali to mecz przerwany a w Albe jak rzucali to jeszcze dostał karte
4
@stysiek po jakim wyzwoleniu? To byla zamiana okupanta a jak nas "wyzwalali" to byli chyba nawet gorsi od Niemcow. Kradli, gwałcili, mordowali. Takie miales to "wyzwalanie"
1
@Kusco15 ale na szczęście jesteś ty i otwierasz wszystkim oczy dzięki czemu wiemy jakie lewica ma trociny w głowie
1
@busquets5 to zaszczepieni juz nie boja się niezaszczepionych? Z rodziną nie chcieli się spotykać bo covid a teraz chętnie przyjmują do domów obcych i do tego niezaszczepionych.
0
BIDEN: "Założę się, że każdy z nas zna kogoś... kto w intymnym związku zrobił zdjęcie swojej nagiej przyjaciółce, lub komuś innemu, w kompromitującej pozycji, a potem ją szantażował."
O co mu chodzi? O synalka?
0
@Momals11 już widzę, ze się na Ciebie rzucili bo to niemądre o tym wspomnieć.
Jak dla mnie to mogą robić promocje jakie tylko chcą. To prywatna firma i jeżeli czujesz się dyskryminowany to nie co tam robić zakupów.
Inna sytuacja jest gdy państwo za nasze pieniądze robi coś takiego jak np. skupowanie nic niewartych hrywien.
0
@maniak33333 może znów będziemy milionerami jak w latach 90-tych
0
W drugiej połowie przyszłego tygodnia ruszy program wymiany papieru toaletowego tzn hrywny na złotego.
NBP ustaliło stały kurs ok 0,14 zł za hrywnę, kantorowy skończył się ok 0,02 zł z uwagi na totalny brak popytu i gigantyczną chęć sprzedaży. W końcu stać nas na to a za paliwo to można nawet i 10zł płacić
https://www.bankier.pl/wiadomosc/NBP-w-przyszlym-tygodniu-ruszy-program-wymiany-hrywny-na-zlotego-8300695.html
0
@Krzywy95 dać Araujo na prawą i zniszczy Viniciusa
0
@Borneo Bo w USA rzucają się na ciuchy i elektronikę, ale za to nie płaca za nie.
12
Skończyło się kacapowanie
https://mobile.twitter.com/nexta_tv/status/1504462399805353989
0
@Kgorecki2500 ale wiesz, ze historie piszą zwycięzcy wiec jeżeli zbrodniarze wygrają to nic im się nie stanie?
Przypominam, że Amerykanom nic się nie stało za te czystki, które zrobili w Wietnamie. Przecież oni tam mordowali całe wioski łącznie z kobietami i dziećmi a nie wspomnę o stosowaniu tam chemikaliów i kolejnych tysiącach chorych ludzi i dzieci rodzących się z wadami.
1
@patry295 tak, ale pod warunkiem, ze wina byłaby bezsporna. Nie mogłoby się to opierać na żadnych poszlakach tylko musiała być 100% pewności, ze to ta osoba popełniła morderstwo z premedytacją
0
@sokot a dziś czytałem, ze Niemcy z kolei podpisali umowy z firmami na dostawę szczepionek przeciw covid do 2029 roku
2
@Survier w końcu został prezydentem więc może nie był na tyle twardy na to stanowisko
0
@ann_ann i to jest logicznie napisane a nie „Ukraińcy pierwsze czego szukają tutaj w Polsce to właśnie pracy”
1
@Kusco15 to pracy szukają czy ucieczki przed wojną?
A jaką kasę dostaniemy? 2mld zł a zgodnie z wyliczeniami do końca roku wydamy conajmniej 24mld zł. I dostaniemy albo i nie.
Ja wiem, ze dla ciebie dziwne jest, aby robić coś z głowa.
2
@kaamil1910 nie zadawaj takich pytań bo się chłopaczkom zwoje przepalą jak zaczną myśleć
1
Co po hiszpańsku znaczy Putin.
0
@Kgorecki2500 chyba powiedział Tymoszenko bo jak kojarze to jest facet
0
@Przemek2323 to ja na tym forum czytam o samych sukcesach Ukraińców a Amerykanie sugerują, że zaraz padną i nie ma sensu przedluzac konfliktu? Ukrańcy na pewno są zadowoleni z takich sojuszników.
4
W 2021 roku w Polsce uchwalono 20 960 stron nowego prawa. To o 40 proc. więcej niż przed rokiem – wynika z 8. edycji raportu „Barometr prawa” firmy Grant Thornton. Żeby być na bieżąco ze wszystkimi zmianami, statystyczny Kowalski musiałby dziennie przeznaczyć 3 godziny na czytanie wprowadzanych ustaw czy rozporządzeń. Żadne państwo w Unii Europejskiej nie produkuje tyle prawa, co Polska.
https://www.pulshr.pl/prawo-pracy/w-tej-dziedzinie-nie-mamy-sobie-rownych-polska-najgorsza-w-unii-europejskiej,88576.html
0
@draxidox a spójrz w Wikipedii na historię. Ile razy od wczoraj to hasło było aktualizowane i już przestali być skrajni tylko są umiarkowani, konserwatywni chadecy.
0
@BulaKG a gdzie Riki Tiki?
1
@Death_voice zapomnieli jeszcze dodać, że nie byłoby tych dziesiątek milionów wymordowanych ludzi w imię chorej ideologii, ale wtedy to na pewno nie był prawdziwy komunizm i tym razem już im się uda.
0
@arasz1819 dokladnie, można wami sterować, wszystko wprowadzić i nawet się nie odezwijcie, ale wystarczy zwrócić na to uwagę to od razu krzyk bo jak można o tym mówić.
0
@semafor to jeszcze podaj, gdzie we wpisie zawarłem tę krytykę bo jakoś jej nie widać poza słowami”za sympatyczna” przy czym słowo „sympatyczna” jest w cudzysłowie wiec wygląda, ze chodziło ci iż jest za ostra.
Może najpierw naucz się języka polskiego a później się wypowiadaj
1
@anxted jaką konkretnie głupotę tam wyłapałeś? To ze polskie prawo jest głupie to wiedziałem już wcześniej, ale teraz już przesadzili.
0
@Ironman a to jesteście w takiej komitywie, ze ci to powiedział?
0
@Gogonatra nie wiem, zapytaj tych co takie ustawy przepychają