ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bykunn jak widzę w języku polskim mamy następującą definicję słowa burger - płaski, okrągły kotlet z mielonego mięsa wołowego.
Śmieszne też jest wyrażenie "mieso pochodzenia roślinnego" - co to jest?
Wiec tutaj jest ewidentna próba zmiany znaczenia tego słowa.
To jak napisać schabowy roślinny albo karkówka roślinna XD
1
@Bykunn a czy cheeseburger oznacza, że jest tylko ser w środku?
0
@tomek8756 "jak podała placówka, jeden z chłopców miał w dłoni harmonijkę ustną, która mogła zostać pomylona z nożem." czyli cos jednak było na rzeczy bo kto w dzisiejszych czasach chodzi z harmonijką? Gdyby napisali telefon to jeszcze bym uwierzył.
Do tego nagranie nie zostało upublicznione.
https://www.rp.pl/spoleczenstwo/art1766061-bosak-uchodzcy-zaatakowali-nozem-urzad-to-byla-harmonijka
2
@Yoshi94 w końcu idziemy w stronę zachodu a tak nie piszą narodowości ani rasy w przypadku śniadych księciów. U nas w jednym artykule była informacja o 4 pijanych obcokrajowcach. Jeśli to byliby Rosjanie to myślę, że już byśmy wiedzieli.
1
@aleksandrowielki w pierwszym artykule jaki czytałem była informacja o 4 pijanych obcokrajowcach. Obecnie w żadnych innych głównych media nie ma słowa o napastnikach a tylko o ofierze. Przypadek?
5
@MrPGG a już myślałem, że to potwierdzenie odejścia
3
@Barca1992 jednej patologii częściiwo się pozbyliśmy bo powyjeżdżali do Anglii czy Holandii to na ich miejsce sprowadziliśmy gorszą, ukraińską bandyterkę
1
@Kurkmen pewnie zabójstwo tego chłopaka na ulicy w Warszawie przez 4 zagranicznych bandytów?
2
@kiper09 a myślisz, że poniżej 70-ki nie ma takich debili? Jak zapłacisz to powiedzą co chcesz
3
@Comentateiro a o UWO słyszałeś? Organizacja terrorystyczna działająca od 1920 roku. Oprócz zamachów terrorystycznych zajmowali się szpievowaniem na rzecz Niemiec. Byli szkoleni prze Niemców, przygotowali nieudany atak na Piłsudskiego, zajmowali się też wywoływaniem konfliktów między Ukraińcami a Polakami.
0
@DonMatteo901 skad wiadomo, ze bagietka była chrupiąca?
1
To co? Będzie 3:3 czy jednak nie?
4
@maroon marzenia z tymi konsekwencjami. To przecież nie było tak straszne wykroczenie jak np. zdjęcie flagi ukraińskiej przez Polaka. To nie ta skala "tylko" zaatakowano ambasadora
3
Wszyscy cieszący się z ataku na ambasadora na naszym terytorium może przypomnicie mi jaką wojnę prowadziliśmy na Ukrainie w 2013, że nasz Prezydent został tam zaatakowany?
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/prezydent-komorowski-obrzucony-jajkami-w-czasie-wizyty-na-ukrainie/lbe9r
1
@Freudysta niestety mają na to przyzwolenie Polaków i źle się to skończy, że pozwalamy im robić u nas taki burdel.
Zreszto oni już tak się zachowują a chcą wchodzić do "Europy". Przypominam, że Komorowskiego też kiedyś na Ukrainie zaatakowali
6
@kempnou ale tęczowi pedofile są dla nich ok tak sami jak pedofile-celebryci.
2
@david89 ale jak Stany wprowadzą im demokracje to wtedy bedzie dobrze
3
@FC1899Barca lista pasożytów niszczących Polskę i dziwnym trafem Sikorskiemu kojarzą się z jedną nacją. Ciekawe
0
@Kengo Ale może ona ma już trójkę dzieci?
0
@Kitek1640 czyli wojna na Ukrainie to jego wina. Był kontuzjowany więc nie strzelał i przez to zaczeła się wojna. ;)
1
@TheNekro94 ale który? Rubel czy PLN?
0
@michal26 nieść ma żadnych haków. On to wszystko robi w porozumieniu z rządzącymi bo te działania są zaplanowane
1
@Kidd nie do końca tak jest bo to Prezydent nominuje premiera więc może nawet nominować kogoś z partii, która nie miała najwięcej głosów. Co więcej teoretycznie może chyba nawet nominować kogoś, kto nie jest związany z żadną partią.
1
@Comentateiro i jeszcze pierniczą, że inflacja to 12%. Ciekawe ile wynosi biorąc pod uwagę tylko artykuły spożywcze.? A oni biorą do wyliczenia też np. telefony. Przecież telefonów nie kupuję nawet raz w miesiącu.
2
@neeed nowa nazwa? Zawsze było wIzraelu24.pl
9
Świetne.
https://mobile.twitter.com/sjastrzebowski/status/1519561837469122560
3
Patrząc na to co się dzieje w meczach Realu twierdze, że w finale będą dla nich 2 karne, Alisson 2 razy odstawi Kariusa a na koniec van Dijk strzeli samobója.
0
@tobiasson92 hehe. To mniejszość ma jakieś inne prawa od większości?
0
@Fan2005 nie mam pojecia. Tak samo jak nie ma sensu wchodzenie przez Rosje w wojne z innym państwen, gdy w momencie, gdy biją się na Ukrainie.
0
@Matix28 czy to nie jest kolejna próba Ukraińców wciągniecia w konflikt innych państw? Już próbowali Polske wciągnąć, NATO a teraz Mołdawie