ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FC1899Barca ale to dlatego, że Endrju jest twardy i Zelensky to wyczuł ;)
0
@Borneo przeczytaj jeszcze raz mój ostatni komentarz i odpowiedz na pytanie: czy wiesz jak obecnie działa ta sieć elektryczna?
0
@Borneo dla Ciebie dziwne bo znów piszesz dyrdymały bez sensu. Czy wiesz jak to w ogóle działa? Czy wiesz, że elektrownia wytwarza tyle energii, aby dla wszytkich starczyło i nawet nadwyżkę i nie patrzy na to ile Ty wyprodukujesz? Ty wysyłając prąd do sieci i to w godzinach najmniejszego zapotrzwbowania robisz jeszcze większą nadwyżkę, ktora też nie jest wykorzystywana. Wiec tak dziala w Polsce ta cudowna fotowoltaika a Ty chcesz siec modernizować. Po co? Od kiedy robotę zaczyna sie od końca?
0
@Borneo to wytłumacz mi po co inwestycja w sieć jak ten prąd i tak idzie do luftu? Jeżeli elektrownie i tak pracują i dają prąd na całe zapotrzebowanie to po co zmieniać przed odpowiednim przystosowaniem samychvelektrowni? To jest bez sensu.
0
@Borneo ale co tutaj siec ma do rzeczy? Chyba problem jest z samymi elektrowniami i tym, że pracuja w ruchu ciagłym
0
@Borneo a jak niby chcesz być niezależny od państwa? Wiesz chyba, że jeśli wyłączą Ci prąd to fotowoltaika też nie produkuje? A tak przy okazji to czy wiesz, że produkcja pradu z foto jest tak niestabilna, że zakłady energetyczne i tak w tym czasie produkują tyle samo pradu co zawsze nawet w srodku dnia? Wiec obecnie ta foto w Polsce z punktu widzenia globalnego jest o dupe rozbić.
2
@MrPGG to już 1,7mld długu? Rok temu było chyba 1,3. Przy tych wszystkich obniżkach coś szybko to rośnie
6
@DonMatteo901 to tak jak z parytetami dla kobiet - zupełnie bez sensu. Nie ważne czy wniesie coś do drużyny, ważne aby grał. Jesli byłby dobry to grałby bez tego wymogu
2
Odciął głowę ciężarnej kobiecie.
Ciało zdekapitowanej 22-letniej kobieta w ciąży zostało znalezione w jednym z domów w Alton w stanie Illionis. Jej głowę znaleziono w śmietniku nieopodal miejsca zbrodni.
Jak można zrobić coś takiego?
https://wiadomosci.wp.pl/zbrodnia-jak-z-horroru-w-usa-odcial-glowe-ciezarnej-kobiecie-6780473178053408a
0
@Arkon w to nie wątpie. Myśle, że gdyby tych pieniedzy ludziom nie zabierac to najlepiej by je spożytkowali
0
@Arkon przez ile lat? Chyba to jedqnak mało w porownaniu do 350tys rocznie
0
@Arkon i 10 urodzeń rocznie z in vitro zapobiegnie temu starzeniu? A 500+ służy jako przekupstwo wyborcze
0
@Arkon czemu na in vitro? To jakies zagrozenie zycia, że kazdy musi sie złozyc?
2
@MesQueUnClub_87 przeliczyłby dwa razy
0
@Koorsik sam się doucz. Dziennik prawdopodbie został napisany po wojnie przez jej ojca, ktory napisał wiekszosc dziennika. Co ciekawe długopisem, ktorego w czasie wojny jeszcze nie było
0
@magister97r to ta co napisała pamiętnik z obozu długopisem wynalezionym kilka lat po wojnie.
1
@jeyx77x chyba wmówiono Polakom, że to co robi USA jest dobre dla Polski. Jaki interes mieliśmy w wojnie w Iraku, Afganistanie, Syrii itd?
7
@Barca1992 kto by się spowiedzał?
0
@Abominacja to może czas, abyś nauczył się wreszcie czytać ze zrozumieniem.
Napisałem , że czekam aż ten trend u rządzących się odwróci i takie barany, które teraz wołają "zakazać węgla, gazu i ropy" będą wołały, że tylko te surowce są naturalne i tylko je należy wykorzystywać
12
@FC1899Barca boludzie dostali pierdo..ca. Jakoś nikt nie wykluczał z zawodów sportowych USA mimo licznych wojen, a nawet dostawali za to nagrody Nobla. O Izraelu też nikt nie mówi mimo, że kilka dni temu zbombardowali Damaszek, a nie są z Syrią w stanie wojny. Czy na ro ktoś się oburza? Ale nagle sądzą Rybusa jakby zbrodnie popełnił
0
@kamil9040 czekam, aż powiedzą, że węgiel i ropa są najbardziej naturalne i ekologiczne i trzeba ponownie to nich wrócić
4
Dobre
https://mobile.twitter.com/BarcelonaTrey12/status/1534963165535952897
0
@Borneo a myślałem, że jesteś poważnym człowiekiem. Czyli uwierzyłeś, że to afera pis mimo że nie jesteś w stanie podać na to nawet żadnych poszlak
0
@Borneo problem w tym, żeby nadal nie odpowiedziales na pytanie. A jest dosyć proste. Jak powiązałeś SKOK Wołomin z pisem?
0
@Borneo nadal nie odpowiedziałeś na proste pytanie. Zawsze tak zmieniasz temat zamiast przyznać się do błędu?
0
@Borneo i o tym pisałem - słowotok nie na temat. Zadam więc ponownie pytanie i proszę o konkretną, zwięzłą odpowiedź. W załączonym artykule jest mowa o SKOKu Wołomin. Teraz odpowiedz prosto - jak według Ciebie ta afera jest aferą pisowską?
0
@Borneo czyli mam ci napisac, abys sie bujał bo już masz teze? I gdzie był ten personalny atak bo to, że zawsze odpowiadasz nie na temat to coś powszechnie znanego
0
@Borneo to ty napisales komentarz z tezą wiec o bujaniu pisales do siebie.
22
Gdyby u nas też tak to działało
https://mobile.twitter.com/agnieszkawolsk9/status/1534561726347223046
0
@Borneo wytłumacz teraz jak afera SKOKu Wołomin była aferą pisowską. Tylko krótko, zwieźe i na temat a nie jak zwykle o niczym